Poďme sa aspoň na chvíľu schladiť! Predstavte si upršaný večer, vy za oknom sledujete uponáhľaný svet s teplým čajom v ruke a rozmýšľate, čo zajtra na seba. Bude to trojuholníková podprsenka v temnej čiernej alebo jemný, čipkovaný top, ktorý bude vykúkať spod kašmírového svetra? V ponuke Calzedonie, Tezenis a Intimissimi zaručene nájdete všetko na rôzne príležitosti.

 

calzedonia

 

 

Spodná bielizeň

Skin on skin

Tak ako celý svet módy podľahol koži, podľahla mu aj spodná bielizeň. Kožené trojuholníkové podprsenky v čiernej alebo rosé gold v kombinácii s francúzskou čipkou sa postarajú o dokonalú drámu.

1Intimissimi Fall

 

 

Rôzne tváre nocí

Ornamenty, výšivky či trblietky, ale aj pastely a zvieracie vzory. Každé noci a dni sú unikátne, rovnako ako ženy. Každý deň máme chuť na niečo iné, preto si budete môcť vyberať z tých najrôznejších dizajnov podľa aktuálnej nálady.

2Tezenis AW, Intimissimi Christmas

 

 

Hravé mixovanie

Máte chuť kombinovať? Na svoje si prídete pri kúskoch, ktoré prepájajú rôzne svety. Zvieracie potlače so športovými elementami, sexepíl s romantikou alebo eleganciu s komfortom.

3Intimissimi Fall, Tezenis AW

 

 

Pančuchy a legíny

Z pánskeho šatníka

Ženy si z pánskeho šatníka zvyknú čo-to ukradnúť, niekedy to je košeľa, inokedy džínsy. Calzedonia však posúva pánsku inšpiráciu o niečo ďalej a predstavuje nám pančuchy a legíny v typicky pánskych vzoroch ako tartan, prúžky, chevron či kohútej stope.

4Calzedonia AW 

 

Lesk diamantov

Ďalšou vecou, ktorej nedokážeme odolať je lesk a trblietky. Našťastie aj na toto existuje liek v podobe kúskov, ktoré sa nesú kovových odleskoch alebo sú dekorované trblietkami. Budúcu sezónu si budete môcť vybrať zo zlatých, bronzových či strieborných tónov.

5Calzedonia AW

 

 

Logo time
Street wearový trend sa nechystá na ústup, práve naopak. Bude sa nosiť ešte viac a v tých najrôznejších podobách či kombináciách. Už ste skúsili logá na pančuchách? Ak nie, urobte im miesto vo svojom šatníku.

6Calzedonia AW

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...