Poďme sa aspoň na chvíľu schladiť! Predstavte si upršaný večer, vy za oknom sledujete uponáhľaný svet s teplým čajom v ruke a rozmýšľate, čo zajtra na seba. Bude to trojuholníková podprsenka v temnej čiernej alebo jemný, čipkovaný top, ktorý bude vykúkať spod kašmírového svetra? V ponuke Calzedonie, Tezenis a Intimissimi zaručene nájdete všetko na rôzne príležitosti.

 

calzedonia

 

 

Spodná bielizeň

Skin on skin

Tak ako celý svet módy podľahol koži, podľahla mu aj spodná bielizeň. Kožené trojuholníkové podprsenky v čiernej alebo rosé gold v kombinácii s francúzskou čipkou sa postarajú o dokonalú drámu.

1Intimissimi Fall

 

 

Rôzne tváre nocí

Ornamenty, výšivky či trblietky, ale aj pastely a zvieracie vzory. Každé noci a dni sú unikátne, rovnako ako ženy. Každý deň máme chuť na niečo iné, preto si budete môcť vyberať z tých najrôznejších dizajnov podľa aktuálnej nálady.

2Tezenis AW, Intimissimi Christmas

 

 

Hravé mixovanie

Máte chuť kombinovať? Na svoje si prídete pri kúskoch, ktoré prepájajú rôzne svety. Zvieracie potlače so športovými elementami, sexepíl s romantikou alebo eleganciu s komfortom.

3Intimissimi Fall, Tezenis AW

 

 

Pančuchy a legíny

Z pánskeho šatníka

Ženy si z pánskeho šatníka zvyknú čo-to ukradnúť, niekedy to je košeľa, inokedy džínsy. Calzedonia však posúva pánsku inšpiráciu o niečo ďalej a predstavuje nám pančuchy a legíny v typicky pánskych vzoroch ako tartan, prúžky, chevron či kohútej stope.

4Calzedonia AW 

 

Lesk diamantov

Ďalšou vecou, ktorej nedokážeme odolať je lesk a trblietky. Našťastie aj na toto existuje liek v podobe kúskov, ktoré sa nesú kovových odleskoch alebo sú dekorované trblietkami. Budúcu sezónu si budete môcť vybrať zo zlatých, bronzových či strieborných tónov.

5Calzedonia AW

 

 

Logo time
Street wearový trend sa nechystá na ústup, práve naopak. Bude sa nosiť ešte viac a v tých najrôznejších podobách či kombináciách. Už ste skúsili logá na pančuchách? Ak nie, urobte im miesto vo svojom šatníku.

6Calzedonia AW

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...