Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si obliecť? Jednoducho každý má tie dni, kedy nedokáže vymyslieť žiaden zaujímavý outfit a na takéto dni existujú zaručené kombinácie, ktoré vás zachránia. Naše obľúbené sú tieto.

Šaty s potlačou & tenisky

Mini, midi, maxi, na dĺžke nezáleží, hlavne nech majú zaujímavú potlač. Túto sezónu si môžete vyberať takmer z akýchkoľvek motívov pretože trendy sú zvieracie, kvetinové, batikované či geometrické. Vždy ich však doplňte teniskami, či už Converse, masívnymi či tými klasickými.

title@aimeesong

 

All-White

Nič nezapadá do letnej módy tak, ako práve biela farba. Navyše umožňuje veľmi rýchlo a jednoducho vytvoriť zaujímavý outfit bez toho, aby ste strávili hodiny pred skriňou. Stačí vyskladať outfit iba z bielych kúskov, ktoré nájdete v šatníku a môžete vyraziť.

2@josephinehj 

 

 

Tielko & široké nohavice

Biele tielko má v skrini asi každý a pokiaľ nie, mali by ste si minimálne jedno zadovážiť. S ním totiž môžete pracovať pri rôznych príležitostiach a zachráni vás aj v „nemám čo na seba“ situácii. Skúste ho skombinovať so širokými, jemnými nohavicami a outfit je na svete.

3@sophiaroe 

 

 

Blúzka & džínsy

Spájanie romantického a športového bude vždy trendy. Ženskosť a nevinnosť toto leto zastupujú blúzky, ideálne v bielej farbe, s čipkou alebo kvetinovou potlačou, ktoré doplníte s džínsovými šortkami, sukňou a v prípade chladnejšieho počasia aj dlhými džínsami.

4@handinfire 

 

 

Tón v tóne

Už na jar sme sa zamilovali do outfitov tón v tóne, ktoré nám predvádzali módne influencerky na Týždňoch módy. Populárna ťavia farba, pastely a pre odvážnejších neónové odtiene či aktuálne populárna oranžová, sú na takéto kreácie ako stvorené.

5@galagonzales

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 11.aug 2020

Ganni a Levi’s pripravili kolaboráciu. D...

Zatiaľ čo značka Ganni je dokonalým príkladom modernej módy, Levi’s v sebe nesie poriadnu dávku tradície spojenej s inováciou a nadčasovosťou. Vo svojej...


Trendy móda | 11.aug 2020

Plavkové trendy z Francúzskej riviéry

Keď sa povie Francúzska riviéra, mnohí z nás si predstavia charakteristické, dramatické útesy, hlbokú modrú farbu mora a samozrejme aj luxusné jachty...


Trendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...


Trendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...