`
Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Trendy / 13. jún 2019

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si obliecť?

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si obliecť? Jednoducho každý má tie dni, kedy nedokáže vymyslieť žiaden zaujímavý outfit a na takéto dni existujú zaručené kombinácie, ktoré vás zachránia. Naše obľúbené sú tieto.

Šaty s potlačou & tenisky

Mini, midi, maxi, na dĺžke nezáleží, hlavne nech majú zaujímavú potlač. Túto sezónu si môžete vyberať takmer z akýchkoľvek motívov pretože trendy sú zvieracie, kvetinové, batikované či geometrické. Vždy ich však doplňte teniskami, či už Converse, masívnymi či tými klasickými.

@aimeesong

All-White

Nič nezapadá do letnej módy tak, ako práve biela farba. Navyše umožňuje veľmi rýchlo a jednoducho vytvoriť zaujímavý outfit bez toho, aby ste strávili hodiny pred skriňou. Stačí vyskladať outfit iba z bielych kúskov, ktoré nájdete v šatníku a môžete vyraziť.

2@josephinehj 

Tielko & široké nohavice

Biele tielko má v skrini asi každý a pokiaľ nie, mali by ste si minimálne jedno zadovážiť. S ním totiž môžete pracovať pri rôznych príležitostiach a zachráni vás aj v „nemám čo na seba“ situácii. Skúste ho skombinovať so širokými, jemnými nohavicami a outfit je na svete.

3@sophiaroe 

Blúzka & džínsy

Spájanie romantického a športového bude vždy trendy. Ženskosť a nevinnosť toto leto zastupujú blúzky, ideálne v bielej farbe, s čipkou alebo kvetinovou potlačou, ktoré doplníte s džínsovými šortkami, sukňou a v prípade chladnejšieho počasia aj dlhými džínsami.

4@handinfire 

Tón v tóne

Už na jar sme sa zamilovali do outfitov tón v tóne, ktoré nám predvádzali módne influencerky na Týždňoch módy. Populárna ťavia farba, pastely a pre odvážnejších neónové odtiene či aktuálne populárna oranžová, sú na takéto kreácie ako stvorené.

5@galagonzales

Foto: Instagram

1242

Súvisiace články