Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si obliecť? Jednoducho každý má tie dni, kedy nedokáže vymyslieť žiaden zaujímavý outfit a na takéto dni existujú zaručené kombinácie, ktoré vás zachránia. Naše obľúbené sú tieto.

Šaty s potlačou & tenisky

Mini, midi, maxi, na dĺžke nezáleží, hlavne nech majú zaujímavú potlač. Túto sezónu si môžete vyberať takmer z akýchkoľvek motívov pretože trendy sú zvieracie, kvetinové, batikované či geometrické. Vždy ich však doplňte teniskami, či už Converse, masívnymi či tými klasickými.

title@aimeesong

 

All-White

Nič nezapadá do letnej módy tak, ako práve biela farba. Navyše umožňuje veľmi rýchlo a jednoducho vytvoriť zaujímavý outfit bez toho, aby ste strávili hodiny pred skriňou. Stačí vyskladať outfit iba z bielych kúskov, ktoré nájdete v šatníku a môžete vyraziť.

2@josephinehj 

 

 

Tielko & široké nohavice

Biele tielko má v skrini asi každý a pokiaľ nie, mali by ste si minimálne jedno zadovážiť. S ním totiž môžete pracovať pri rôznych príležitostiach a zachráni vás aj v „nemám čo na seba“ situácii. Skúste ho skombinovať so širokými, jemnými nohavicami a outfit je na svete.

3@sophiaroe 

 

 

Blúzka & džínsy

Spájanie romantického a športového bude vždy trendy. Ženskosť a nevinnosť toto leto zastupujú blúzky, ideálne v bielej farbe, s čipkou alebo kvetinovou potlačou, ktoré doplníte s džínsovými šortkami, sukňou a v prípade chladnejšieho počasia aj dlhými džínsami.

4@handinfire 

 

 

Tón v tóne

Už na jar sme sa zamilovali do outfitov tón v tóne, ktoré nám predvádzali módne influencerky na Týždňoch módy. Populárna ťavia farba, pastely a pre odvážnejších neónové odtiene či aktuálne populárna oranžová, sú na takéto kreácie ako stvorené.

5@galagonzales

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...