Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si obliecť? Jednoducho každý má tie dni, kedy nedokáže vymyslieť žiaden zaujímavý outfit a na takéto dni existujú zaručené kombinácie, ktoré vás zachránia. Naše obľúbené sú tieto.

Šaty s potlačou & tenisky

Mini, midi, maxi, na dĺžke nezáleží, hlavne nech majú zaujímavú potlač. Túto sezónu si môžete vyberať takmer z akýchkoľvek motívov pretože trendy sú zvieracie, kvetinové, batikované či geometrické. Vždy ich však doplňte teniskami, či už Converse, masívnymi či tými klasickými.

title@aimeesong

 

All-White

Nič nezapadá do letnej módy tak, ako práve biela farba. Navyše umožňuje veľmi rýchlo a jednoducho vytvoriť zaujímavý outfit bez toho, aby ste strávili hodiny pred skriňou. Stačí vyskladať outfit iba z bielych kúskov, ktoré nájdete v šatníku a môžete vyraziť.

2@josephinehj 

 

 

Tielko & široké nohavice

Biele tielko má v skrini asi každý a pokiaľ nie, mali by ste si minimálne jedno zadovážiť. S ním totiž môžete pracovať pri rôznych príležitostiach a zachráni vás aj v „nemám čo na seba“ situácii. Skúste ho skombinovať so širokými, jemnými nohavicami a outfit je na svete.

3@sophiaroe 

 

 

Blúzka & džínsy

Spájanie romantického a športového bude vždy trendy. Ženskosť a nevinnosť toto leto zastupujú blúzky, ideálne v bielej farbe, s čipkou alebo kvetinovou potlačou, ktoré doplníte s džínsovými šortkami, sukňou a v prípade chladnejšieho počasia aj dlhými džínsami.

4@handinfire 

 

 

Tón v tóne

Už na jar sme sa zamilovali do outfitov tón v tóne, ktoré nám predvádzali módne influencerky na Týždňoch módy. Populárna ťavia farba, pastely a pre odvážnejších neónové odtiene či aktuálne populárna oranžová, sú na takéto kreácie ako stvorené.

5@galagonzales

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...


Trendy móda | 14.jún 2019

Givenchy predstavuje teniskovú kolaborác...

Prvá prehliadka pánskej kolekcie Givenchy pod vedením Clare Waight Keller predstavila aj zaujímavú kolaboráciu. Módny dom sa spojil so značkou...


Trendy móda | 13.jún 2019

Ako sa nosí crop top vo svete?

Jeden kúsok a má toľko tvárí. Každý si ho dokáže prispôsobiť k svojmu štýlu a pritom dokáže zachovať jeho podstatu...


Trendy móda | 13.jún 2019

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...