Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Kolekcie Cruise a Resort odprezentovali unikátne trendy, niektoré sa dokonca vyhli aj hlavným sezónam, no nie dovolenkám. Aké kúsky by nám nemali chýbať v kufri, keď sa konečne vyberieme na vysnívanú dovolenku?

 

res

 

 

Sako

Keď Christian Dior a Chanel zavelia, že na dovolenku berieme sako, tak neodvrávame, ale balíme. Módne domy ich skombinovali s jemnými šatami, midi sukňami, čo nás úplne presvedčilo.

chanelChanel Resort 2019 christian diorChristian Dior Resort 2019

 

 

Motívom je cieľ

V období, kedy boli kolekcie Cruise a Resort iba pre elitu, častokrát hľadali inšpiráciu v destináciách, kam ich klientela cestovala. Teraz sa niektoré značky k tomuto prístupu vrátili a na dizajnoch môžete vidieť exotické motívy paliem, prípadne historické pamiatky či dokonca mapy.

balmainBalmain Resort 2019 Derek Lam 10 Crosby Resort 2019Derek Lam 10 Crosby Resort 2019

 

 

Surfer Girls

Ako sa street-wearový trend pretaví do dovolenkovej módy? Odpoveď nemôže byť jednoduchšia. Móda inšpirovaná surférmi bude preto vládnuť v tejto sfére, bude plná neoprénových elementov, zipsov, športových okuliarov, ale aj ľadviniek.

off whiteOff-White Resort 2019 kocheKoché Resort 2019

 

 

 

Long & Short

„Dlhé sa bude miešať s krátkym,“ povedali si módne domy ako Sacai či Louis Vuitton. Preto sa superkrátke šortky dopĺňajú s maxi kardigánmi a minišaty sa kombinujú s letnými kabátikmi. Hra s dĺžkou však má byť najmä kreatívna a experimentálna, pričom má prepájať rôzne materiály, štýly a farby.

lvLouis Vuitton Resort 2019 sacaiSacai Resort 2019

 

 

Legíny a roláky

Už je to pár sezón, čo módny svet pobláznila mladá dizajnérka Marine Serre a jej polopriehľadné dizajny legíny, overalov a rolákov. Zjavne inšpirovala aj ostatných kolegov z brandže, pretože mená ako Givenchy, Prada či Versace sa takisto vrhli do vlastných dizajnov týchto kúskov, ktoré navyše využili ako spodnú vrstvu pre svoje dovolenkové outfity.

givenchyGivenchy Resort 2019 versaceVersace Resort 2019

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...