Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Kolekcie Cruise a Resort odprezentovali unikátne trendy, niektoré sa dokonca vyhli aj hlavným sezónam, no nie dovolenkám. Aké kúsky by nám nemali chýbať v kufri, keď sa konečne vyberieme na vysnívanú dovolenku?

 

res

 

 

Sako

Keď Christian Dior a Chanel zavelia, že na dovolenku berieme sako, tak neodvrávame, ale balíme. Módne domy ich skombinovali s jemnými šatami, midi sukňami, čo nás úplne presvedčilo.

chanelChanel Resort 2019 christian diorChristian Dior Resort 2019

 

 

Motívom je cieľ

V období, kedy boli kolekcie Cruise a Resort iba pre elitu, častokrát hľadali inšpiráciu v destináciách, kam ich klientela cestovala. Teraz sa niektoré značky k tomuto prístupu vrátili a na dizajnoch môžete vidieť exotické motívy paliem, prípadne historické pamiatky či dokonca mapy.

balmainBalmain Resort 2019 Derek Lam 10 Crosby Resort 2019Derek Lam 10 Crosby Resort 2019

 

 

Surfer Girls

Ako sa street-wearový trend pretaví do dovolenkovej módy? Odpoveď nemôže byť jednoduchšia. Móda inšpirovaná surférmi bude preto vládnuť v tejto sfére, bude plná neoprénových elementov, zipsov, športových okuliarov, ale aj ľadviniek.

off whiteOff-White Resort 2019 kocheKoché Resort 2019

 

 

 

Long & Short

„Dlhé sa bude miešať s krátkym,“ povedali si módne domy ako Sacai či Louis Vuitton. Preto sa superkrátke šortky dopĺňajú s maxi kardigánmi a minišaty sa kombinujú s letnými kabátikmi. Hra s dĺžkou však má byť najmä kreatívna a experimentálna, pričom má prepájať rôzne materiály, štýly a farby.

lvLouis Vuitton Resort 2019 sacaiSacai Resort 2019

 

 

Legíny a roláky

Už je to pár sezón, čo módny svet pobláznila mladá dizajnérka Marine Serre a jej polopriehľadné dizajny legíny, overalov a rolákov. Zjavne inšpirovala aj ostatných kolegov z brandže, pretože mená ako Givenchy, Prada či Versace sa takisto vrhli do vlastných dizajnov týchto kúskov, ktoré navyše využili ako spodnú vrstvu pre svoje dovolenkové outfity.

givenchyGivenchy Resort 2019 versaceVersace Resort 2019

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 13.aug 2020

Leto v neviditeľnom dotyku

Intimissimi pre svojich zákazníkov chystá úžasné novinky - predstavuje totiž nové štýly a látky, ktoré boli vytvorené špeciálne pre ne...


Trendy móda | 11.aug 2020

Ganni a Levi’s pripravili kolaboráciu. D...

Zatiaľ čo značka Ganni je dokonalým príkladom modernej módy, Levi’s v sebe nesie poriadnu dávku tradície spojenej s inováciou a nadčasovosťou. Vo svojej...


Trendy móda | 11.aug 2020

Plavkové trendy z Francúzskej riviéry

Keď sa povie Francúzska riviéra, mnohí z nás si predstavia charakteristické, dramatické útesy, hlbokú modrú farbu mora a samozrejme aj luxusné jachty...


Trendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...