Topánky z dielne dizajnéra Nicholasa Kirkwooda sú po svete preslávené svojimi architektonickými líniami a dokonalými detailmi, ktoré sa doteraz sústreďovali na ženské lodičky, sandále a čižmy. Teraz však svoju tvorbu rozširuje o nové produkty- tenisky.

 

nich

 

 

V tejto línii topánok nájdete tri modely. Prvým z nich sú tenisky NKP3, ktoré sú dostupné v troch farbách a podrážka je dekorovaná typickým kirkwoodovským elementom- maxi perlami. Vybrať si môžete z fuksiovo-čierneho modelu, čierno-sivej alternatívy s holografickými detailmi a klasického čisto bieleho dizajnu.

 

1  3  4 

 

Druhým kúskom v tejto línii sú teniskové sandále, ako ich dizajnér nazval. Kombinujú podrážku, ktorá je základom tenisiek NKP3, avšak vrch už pozostáva už len zo športových, sandálových remienkov. Tento model je dostupný v dvoch variáciách- ružovo-čierno-bielej a čierno-bielej.

 

5  6 

 

Najzvláštnejším modelom z tohto projektu sú však bezpochyby Mule Sneaker NKP3. Opísať by sa dali ako nasúvacie tenisky, pretože na rozdiel od typických tenisiek, nemajú pätu. Obúvajú sa jednoducho ako šľapky. Dostupné sú v bielo-čiernom vyhotovení so strieborným detailom.

 

7  8  9 

 

Celá kolekcia je inšpirovaná bežeckými teniskami z 80.rokov a štýlom, ktorý tomuto obdobiu dominoval. Estetika je preto založená na hrubej siluete a jemných disko prvkoch. Všetky tieto kúsky sú dostupné na farfetch.com a ich ceny sa pohybujú od 520 do 700 eur.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.nov 2019

Čižmy ku mini, midi a maxi kúskom

Vybrať tú správnu obuv ku šatám a sukniam je niekedy omnoho náročnejšie ako v prípade nohavíc. Poradíme vám, aké typy čižiem sa...


Trendy móda | 16.nov 2019

História nylonových pančúch

Silonky, ako sa im ľudovo hovorí, sú v našich šatníkoch už od roku 1939, kedy ich verejnosti predstavila firma DuPont. Odvtedy...


Trendy móda | 16.nov 2019

Ako nosiť oversized svetre?

Na jeseň a v zime nie je takmer nič lepšie, ako hodiť na seba pohodlný, mäkký a teplý sveter, ktorý...


Trendy móda | 14.nov 2019

V hlavnej úlohe hoodie

Hoodie, alebo teda mikina s kapucňou, je veľmi vďačným kúskom na jeseň. Je síce športovejšieho charakteru, avšak dokonale zapadá aj do...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...