Kúsok, ktorý nás zachráni v každej situácii, či už sa chystáme do práce, na poobednú kávu s kamarátkami alebo večerné drinky v meste. Dajú sa s ním vytvárať elegantné, sofistikované outfity, ktoré si nás získavajú po štýlovej aj praktickej stránke.

Sporty luxe

Cyklistické šortky sú na výslní už dlhšiu dobu, no dajú sa využiť na toľko rôznych spôsobov, že nás ešte stále neprestali baviť. So sakom tvoria veľmi obľúbenú dvojicu, no keď sa vám podarí do tejto kombinácie pridať ešte trendy neónky, vzniknúť môže aj takýto office-friendly outfit.

sako@daniellebernstein

 

 

Pánsky štýl

Ak ste aj vy fanúšikmi pánskeho štýlu, túto sezónu nepotrebujete nič viac ako zaujímavý nohavicový kostým inšpirovaný pánskou módou, ktorý doplníte klasickými mokasínkami. Vyberte si sako a nohavice s elegantným vzorom, napríklad prúžkami alebo kockami.

1 

 

 

Monochromaticky

Black & White nikdy nevyjde z módy, je chic a elegantná, no môže byť aj rebelská. Ak chcete staviť na istotu, určite choďte do tejto kombinácie. Ozvláštniť ju môžete napríklad netradičným vzorom na saku.

2

 

 

Uvoľnene

Džínsy a sako sú takisto obľúbenou kombináciou. Športové a street-wearové trendy však priniesli naspäť na scénu široké džínsy, ktoré majú opäť inú atmosféru. Pôsobia viac retro a odviazane, no pritom neuberajú saku z jeho elegancie.

4@xeniaadonts 

 

 

Femme Fatale

Ak sa chcete cítiť maximálne žensky, pokojne hoďte pod sako minišaty. Outfit môžete ladiť tón v tóne pre maximálnu sofistikovanosť alebo naopak zvoľte kontrastné prvky. Použiť môžete aj oversized sako a neónové prvky.

5@leoniehanne 

 

 

Mix’n Match

Miešanie vzorov sa jednoducho nosí, nie je preto dôvod sa mu vyhýbať aj v prípade saka. Bodkované sako skombinujte s kvetinami, logá zase s kockami, celé to je o vašej kreativite a odvahe.

6@carodaur

Foto: Instagram, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaMódny návrhár Michael Kováčik pridal ruk...

Slovenský návrhár Michael Kováčik sa v súvislosti s pandémiou koronavírusu rozhodol pohotovo konať a pridať svoju šikovnú ruku k dielu. Uznávaný módny dizajnér nečakal...


Trendy móda | 29.mar 2020

Najväčšie módne trendy na jar

Po dlhej zime sa už mnohí z nás nevedeli dočkať jari, ktorá mala rozjasniť sivé dni a dodať trochu optimizmu nielen do...


Módne prehliadky | 29.mar 2020

Týždne módy presunuté kvôli globálnej pa...

Jarnú edíciu Týždňov módy, ktorá sa konala od februára do marca sme stihli pred vypuknutím pandémie len tak-tak. Avšak na...


Módne ikony | 28.mar 2020

Chopard: Remeslo s emóciami

Módny dom v roku 2020 oslavuje 160. výročie vzniku s nezmeneným duchom po celú svoju históriu. Tajomstvom úspechu je oddanosť...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...