Kúsok, ktorý nás zachráni v každej situácii, či už sa chystáme do práce, na poobednú kávu s kamarátkami alebo večerné drinky v meste. Dajú sa s ním vytvárať elegantné, sofistikované outfity, ktoré si nás získavajú po štýlovej aj praktickej stránke.

Sporty luxe

Cyklistické šortky sú na výslní už dlhšiu dobu, no dajú sa využiť na toľko rôznych spôsobov, že nás ešte stále neprestali baviť. So sakom tvoria veľmi obľúbenú dvojicu, no keď sa vám podarí do tejto kombinácie pridať ešte trendy neónky, vzniknúť môže aj takýto office-friendly outfit.

sako@daniellebernstein

 

 

Pánsky štýl

Ak ste aj vy fanúšikmi pánskeho štýlu, túto sezónu nepotrebujete nič viac ako zaujímavý nohavicový kostým inšpirovaný pánskou módou, ktorý doplníte klasickými mokasínkami. Vyberte si sako a nohavice s elegantným vzorom, napríklad prúžkami alebo kockami.

1 

 

 

Monochromaticky

Black & White nikdy nevyjde z módy, je chic a elegantná, no môže byť aj rebelská. Ak chcete staviť na istotu, určite choďte do tejto kombinácie. Ozvláštniť ju môžete napríklad netradičným vzorom na saku.

2

 

 

Uvoľnene

Džínsy a sako sú takisto obľúbenou kombináciou. Športové a street-wearové trendy však priniesli naspäť na scénu široké džínsy, ktoré majú opäť inú atmosféru. Pôsobia viac retro a odviazane, no pritom neuberajú saku z jeho elegancie.

4@xeniaadonts 

 

 

Femme Fatale

Ak sa chcete cítiť maximálne žensky, pokojne hoďte pod sako minišaty. Outfit môžete ladiť tón v tóne pre maximálnu sofistikovanosť alebo naopak zvoľte kontrastné prvky. Použiť môžete aj oversized sako a neónové prvky.

5@leoniehanne 

 

 

Mix’n Match

Miešanie vzorov sa jednoducho nosí, nie je preto dôvod sa mu vyhýbať aj v prípade saka. Bodkované sako skombinujte s kvetinami, logá zase s kockami, celé to je o vašej kreativite a odvahe.

6@carodaur

Foto: Instagram, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...