Kúsok, ktorý nás zachráni v každej situácii, či už sa chystáme do práce, na poobednú kávu s kamarátkami alebo večerné drinky v meste. Dajú sa s ním vytvárať elegantné, sofistikované outfity, ktoré si nás získavajú po štýlovej aj praktickej stránke.

Sporty luxe

Cyklistické šortky sú na výslní už dlhšiu dobu, no dajú sa využiť na toľko rôznych spôsobov, že nás ešte stále neprestali baviť. So sakom tvoria veľmi obľúbenú dvojicu, no keď sa vám podarí do tejto kombinácie pridať ešte trendy neónky, vzniknúť môže aj takýto office-friendly outfit.

sako@daniellebernstein

 

 

Pánsky štýl

Ak ste aj vy fanúšikmi pánskeho štýlu, túto sezónu nepotrebujete nič viac ako zaujímavý nohavicový kostým inšpirovaný pánskou módou, ktorý doplníte klasickými mokasínkami. Vyberte si sako a nohavice s elegantným vzorom, napríklad prúžkami alebo kockami.

1 

 

 

Monochromaticky

Black & White nikdy nevyjde z módy, je chic a elegantná, no môže byť aj rebelská. Ak chcete staviť na istotu, určite choďte do tejto kombinácie. Ozvláštniť ju môžete napríklad netradičným vzorom na saku.

2

 

 

Uvoľnene

Džínsy a sako sú takisto obľúbenou kombináciou. Športové a street-wearové trendy však priniesli naspäť na scénu široké džínsy, ktoré majú opäť inú atmosféru. Pôsobia viac retro a odviazane, no pritom neuberajú saku z jeho elegancie.

4@xeniaadonts 

 

 

Femme Fatale

Ak sa chcete cítiť maximálne žensky, pokojne hoďte pod sako minišaty. Outfit môžete ladiť tón v tóne pre maximálnu sofistikovanosť alebo naopak zvoľte kontrastné prvky. Použiť môžete aj oversized sako a neónové prvky.

5@leoniehanne 

 

 

Mix’n Match

Miešanie vzorov sa jednoducho nosí, nie je preto dôvod sa mu vyhýbať aj v prípade saka. Bodkované sako skombinujte s kvetinami, logá zase s kockami, celé to je o vašej kreativite a odvahe.

6@carodaur

Foto: Instagram, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...