Toto leto zabudnite na všetky skinny modely nohavíc vo vašom šatníku a namiesto toho zvoľte tie široké. Sú ideálne do horúceho počasia, vzdušné a pohodlné. Inšpirujte sa známymi modelkami a módnymi ikonami a ich outfitmi.

 

title

 

 

Color-blocking

Rosie skombinovala svetlohnedé nohavice s fuksiovým sakom, ktoré outfitu dodalo na ženskosti aj sofistikovanosti. Okrem toho celý look rozjasnilo.

1

 

 

Naturálne

Dá sa ísť na to aj úplne jednoducho a minimalisticky. Emily stavila na populárnu hnedú, do ktorej zladila celý outfit v dvoch tónoch. Jediný farebný akcent vytvára červená kabelka.

2
 

 

 

V pánskom štýle

Ak niekto vie, ako nosiť široké nohavice, tak je to Victoria Beckham. Dizajnérka sa ich nevzdáva počas celého roka, a jedným z jej najkreatívnejších nápadov je outfit a lá gangster z 30.rokov.

3 

 

 

Retro Lady

Amal Clooney obdivuje celý svet práve kvôli jej nefalšovane elegantnému štýlu a vystupovaním pravej dámy. Vytvorila aj tento all-white look, ktorý si doslova pýta leto a slnečné lúče.

amal clooney 

 

 

Chic

Módna verejnosť považuje Siennu Miller za jednu z najštýlovejších herečiek súčasnosti. Svoje ľanové nohavice s vysokým pásom v staroružovej farbe zladila s obyčajným topom a sandálmi na vyššom podpätku. V jednoduchosti je krása.

5

 

Naše tipy:

Foto: Alexachung, Chloé, Monse, Seren, Stella McCartney, Topshop, Topshop, Topshop, Zara

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...