Od MET Gala prešiel už týždeň, no pokiaľ aj vás téma tohto ročníka očarila, máme pre vás niekoľko tipov, ako CAMP implementovať aj do svojho šatníka. Aj keď to znie ako príliš odvážna myšlienka na každodenný život, nie je to až taká náročná úloha.

Trblietky

Keďže Camp je o zveličovaní, trblietky sú úplným základom. Dominovali aj na MET Gala v rôznych variáciách. Niektoré dámy našli inšpiráciu v 70.rokoch, iné zase v 20. Môžete do nich ísť naplno, alebo staviť iba na trblietavé detaily.

title

Naše tipy:

paco rabannePaco Rabanne topshop x halpernTopshop x Halpern
 
 
 

Hra s objemom

Vytvárajte zaujímavé siluety vďaka hre s objemom. Pomôžu vám v tom rôzne kombinácie materiálov a štruktúr. Ideálnymi kúskami sú napríklad hodvábne modely s objemnými rukávmi, prípadne šifón a volánové detaily.

3  4 

 

Naše tipy:

beaufilleBeaufille zaraZara

 

 

Vzory a potlače

Mixovanie nesúvisiacich vzorov a potlačí sa nosilo už pre MET Gala, no teraz sa posúva do extrémnejšej úrovne. Pokojne skombinujte retro kašmírový vzor so zvieracím, komiksové potlače s kvetinovými. Je to na vašej kreativite. Čím bláznivejšie, tým lepšie.

5  6 

 

Naše tipy:

jaded londonJaded London jennifer chamandiJennifer Chamandi

 

 

Nápisy

Aj rôznorodé nápisy a slogany sa po menšej odmlke dostávajú naspäť. Nebojte sa ich preto ani vy, a pokojne ich aj medzi sebou kombinujte, prípadne ich prepojte s trblietkami, výšivkami či potlačami. A nezabudnite na farby!

7  8 

 

Naše tipy:

balenciagaBalenciaga zara2Zara

 

 

Element prekvapenia

Na to, by ste vytvorili CAMP outfit niekedy postačí aj zaujímavý detail. Ak sa na šaty a lá Hailey Bieber necítite, skúste to s precízne plisovanou sukňou, alebo zaujímavým a humorným doplnkom vo vlasoch.

9  10 

 

Naše tipy:

topshop2Topshop zara3Zara

 

Foto: Getty, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...