Od MET Gala prešiel už týždeň, no pokiaľ aj vás téma tohto ročníka očarila, máme pre vás niekoľko tipov, ako CAMP implementovať aj do svojho šatníka. Aj keď to znie ako príliš odvážna myšlienka na každodenný život, nie je to až taká náročná úloha.

Trblietky

Keďže Camp je o zveličovaní, trblietky sú úplným základom. Dominovali aj na MET Gala v rôznych variáciách. Niektoré dámy našli inšpiráciu v 70.rokoch, iné zase v 20. Môžete do nich ísť naplno, alebo staviť iba na trblietavé detaily.

title

Naše tipy:

paco rabannePaco Rabanne topshop x halpernTopshop x Halpern
 
 
 

Hra s objemom

Vytvárajte zaujímavé siluety vďaka hre s objemom. Pomôžu vám v tom rôzne kombinácie materiálov a štruktúr. Ideálnymi kúskami sú napríklad hodvábne modely s objemnými rukávmi, prípadne šifón a volánové detaily.

3  4 

 

Naše tipy:

beaufilleBeaufille zaraZara

 

 

Vzory a potlače

Mixovanie nesúvisiacich vzorov a potlačí sa nosilo už pre MET Gala, no teraz sa posúva do extrémnejšej úrovne. Pokojne skombinujte retro kašmírový vzor so zvieracím, komiksové potlače s kvetinovými. Je to na vašej kreativite. Čím bláznivejšie, tým lepšie.

5  6 

 

Naše tipy:

jaded londonJaded London jennifer chamandiJennifer Chamandi

 

 

Nápisy

Aj rôznorodé nápisy a slogany sa po menšej odmlke dostávajú naspäť. Nebojte sa ich preto ani vy, a pokojne ich aj medzi sebou kombinujte, prípadne ich prepojte s trblietkami, výšivkami či potlačami. A nezabudnite na farby!

7  8 

 

Naše tipy:

balenciagaBalenciaga zara2Zara

 

 

Element prekvapenia

Na to, by ste vytvorili CAMP outfit niekedy postačí aj zaujímavý detail. Ak sa na šaty a lá Hailey Bieber necítite, skúste to s precízne plisovanou sukňou, alebo zaujímavým a humorným doplnkom vo vlasoch.

9  10 

 

Naše tipy:

topshop2Topshop zara3Zara

 

Foto: Getty, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najtrendovejšie materiály sezóny

Trendy sa netýkajú iba strihov, farieb či vzorov. Zasahujú aj do samotných materiálov, ktoré sa pri ...

Módna uniforma podľa Kate Moss

Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ik...

Aimee Song uvádza vlastnú značku!

Pokiaľ vám meno Aimee Song nič nehovorí, určite poznáte jej „značku“ Song of Style. Aimee je zaklada...