Od MET Gala prešiel už týždeň, no pokiaľ aj vás téma tohto ročníka očarila, máme pre vás niekoľko tipov, ako CAMP implementovať aj do svojho šatníka. Aj keď to znie ako príliš odvážna myšlienka na každodenný život, nie je to až taká náročná úloha.

Trblietky

Keďže Camp je o zveličovaní, trblietky sú úplným základom. Dominovali aj na MET Gala v rôznych variáciách. Niektoré dámy našli inšpiráciu v 70.rokoch, iné zase v 20. Môžete do nich ísť naplno, alebo staviť iba na trblietavé detaily.

title

Naše tipy:

paco rabannePaco Rabanne topshop x halpernTopshop x Halpern
 
 
 

Hra s objemom

Vytvárajte zaujímavé siluety vďaka hre s objemom. Pomôžu vám v tom rôzne kombinácie materiálov a štruktúr. Ideálnymi kúskami sú napríklad hodvábne modely s objemnými rukávmi, prípadne šifón a volánové detaily.

3  4 

 

Naše tipy:

beaufilleBeaufille zaraZara

 

 

Vzory a potlače

Mixovanie nesúvisiacich vzorov a potlačí sa nosilo už pre MET Gala, no teraz sa posúva do extrémnejšej úrovne. Pokojne skombinujte retro kašmírový vzor so zvieracím, komiksové potlače s kvetinovými. Je to na vašej kreativite. Čím bláznivejšie, tým lepšie.

5  6 

 

Naše tipy:

jaded londonJaded London jennifer chamandiJennifer Chamandi

 

 

Nápisy

Aj rôznorodé nápisy a slogany sa po menšej odmlke dostávajú naspäť. Nebojte sa ich preto ani vy, a pokojne ich aj medzi sebou kombinujte, prípadne ich prepojte s trblietkami, výšivkami či potlačami. A nezabudnite na farby!

7  8 

 

Naše tipy:

balenciagaBalenciaga zara2Zara

 

 

Element prekvapenia

Na to, by ste vytvorili CAMP outfit niekedy postačí aj zaujímavý detail. Ak sa na šaty a lá Hailey Bieber necítite, skúste to s precízne plisovanou sukňou, alebo zaujímavým a humorným doplnkom vo vlasoch.

9  10 

 

Naše tipy:

topshop2Topshop zara3Zara

 

Foto: Getty, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...