Od MET Gala prešiel už týždeň, no pokiaľ aj vás téma tohto ročníka očarila, máme pre vás niekoľko tipov, ako CAMP implementovať aj do svojho šatníka. Aj keď to znie ako príliš odvážna myšlienka na každodenný život, nie je to až taká náročná úloha.

Trblietky

Keďže Camp je o zveličovaní, trblietky sú úplným základom. Dominovali aj na MET Gala v rôznych variáciách. Niektoré dámy našli inšpiráciu v 70.rokoch, iné zase v 20. Môžete do nich ísť naplno, alebo staviť iba na trblietavé detaily.

title

Naše tipy:

paco rabannePaco Rabanne topshop x halpernTopshop x Halpern
 
 
 

Hra s objemom

Vytvárajte zaujímavé siluety vďaka hre s objemom. Pomôžu vám v tom rôzne kombinácie materiálov a štruktúr. Ideálnymi kúskami sú napríklad hodvábne modely s objemnými rukávmi, prípadne šifón a volánové detaily.

3  4 

 

Naše tipy:

beaufilleBeaufille zaraZara

 

 

Vzory a potlače

Mixovanie nesúvisiacich vzorov a potlačí sa nosilo už pre MET Gala, no teraz sa posúva do extrémnejšej úrovne. Pokojne skombinujte retro kašmírový vzor so zvieracím, komiksové potlače s kvetinovými. Je to na vašej kreativite. Čím bláznivejšie, tým lepšie.

5  6 

 

Naše tipy:

jaded londonJaded London jennifer chamandiJennifer Chamandi

 

 

Nápisy

Aj rôznorodé nápisy a slogany sa po menšej odmlke dostávajú naspäť. Nebojte sa ich preto ani vy, a pokojne ich aj medzi sebou kombinujte, prípadne ich prepojte s trblietkami, výšivkami či potlačami. A nezabudnite na farby!

7  8 

 

Naše tipy:

balenciagaBalenciaga zara2Zara

 

 

Element prekvapenia

Na to, by ste vytvorili CAMP outfit niekedy postačí aj zaujímavý detail. Ak sa na šaty a lá Hailey Bieber necítite, skúste to s precízne plisovanou sukňou, alebo zaujímavým a humorným doplnkom vo vlasoch.

9  10 

 

Naše tipy:

topshop2Topshop zara3Zara

 

Foto: Getty, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 03.apr 2020

Sergio Rossi podľahol koronavírusu

Ikonický dizajnér topánok, Talian Sergio Rossi sa stal obeťou koronavírusu. Vo veku 85 rokov podľahol ochoreniu, ktoré si doteraz vyžiadalo...


Módne ikony | 03.apr 2020

#LOVEHERSTYLE: Pernille Teisbaek

Manželka, mama dvoch detí, spoluzakladateľka marketingovej agentúry, stylistka, fashion influencerka a módna dizajnérka. Toto všetko zosobňuje dánska módna ikona, ktorá...


Módny návrhár Michael Kováčik pridal ruk...

Slovenský návrhár Michael Kováčik sa v súvislosti s pandémiou koronavírusu rozhodol pohotovo konať a pridať svoju šikovnú ruku k dielu. Uznávaný módny dizajnér nečakal...


Trendy móda | 29.mar 2020

Najväčšie módne trendy na jar

Po dlhej zime sa už mnohí z nás nevedeli dočkať jari, ktorá mala rozjasniť sivé dni a dodať trochu optimizmu nielen do...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...