Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Našli sme 10 zaujímavých outfitov, ktoré zaručene inšpirujú aj vaše letné šatníky.

Inšpirované festivalom

Bermudy sú jedným z najväčších hitov leta a v kombinácii s crop topom vytvoríte nielen ideálny festivalový outfit.

title

 

 

Každodenný štýl

Koľko málo stačí na to, aby ste vyčarovali zaujímavý outfit. Hoďte pod zaujímavé sako alebo bundu crop top, doplňte lodičkami a môžete vyraziť.

2

 

 

Závan farby

Nič nevyzdvihne neutrálne farby tak, ako závan výrazných odtieňov alebo potlače. Skombinujte preto sivú, béžovú, čiernu či bielu so zaujímavým crop topom.

3

 

 

Elegantne

Aj crop top dokáže byť elegantný. Doplňte ho ku kostýmovým alebo pánskym nohaviciam, obujte si lodičky alebo zaujímavé sandále a nezabudnite na doplnky.

4

 

 

S džínsami

Elegantnejší crop top so zaujímavými detailmi alebo v asymetrickom strihu skombinujte s džínsami. O dokonalý výsledný efekt máte postarané.

5

 

 

Tón v tóne

Ďalšou elegantnou alternatívou je práca s farbami v rovnakých odtieňoch. Outfit tak bude pôsobiť minimalisticky, jednoducho a pritom nenútene.

6

 

 

Double denim

Double denim je takisto trendy. Stačí keď pod svoju džínsovú bundu hodíte jednofarebný crop top a môžete vyraziť do ulíc. Ideálny outfit na deň, kedy “nemáte čo na seba.”

7

 

 

Mix potlačí

Aj zaujímavé mixovanie nesúvisiacich potlačí sa nosí. Prečo to teda nevyskúšať aj v prípade crop topov?

8

 

 

Sporty

Pracovné bundy, dad’s sneakers a kapsáče doplňte jednoduchým crop topom. Ten nechá vyniknúť ostatné kúsky, no pritom sám zaujme.

9

 

 

Vrstvy

Ak sa na crop topy až tak necítite, vyskúšajte to najskôr s ich vrstvením. Prehoďte cez neho napríklad košeľu, ktorú zviažete v páse, alebo priehľadný top.

10

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...