Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Našli sme 10 zaujímavých outfitov, ktoré zaručene inšpirujú aj vaše letné šatníky.

Inšpirované festivalom

Bermudy sú jedným z najväčších hitov leta a v kombinácii s crop topom vytvoríte nielen ideálny festivalový outfit.

title

 

 

Každodenný štýl

Koľko málo stačí na to, aby ste vyčarovali zaujímavý outfit. Hoďte pod zaujímavé sako alebo bundu crop top, doplňte lodičkami a môžete vyraziť.

2

 

 

Závan farby

Nič nevyzdvihne neutrálne farby tak, ako závan výrazných odtieňov alebo potlače. Skombinujte preto sivú, béžovú, čiernu či bielu so zaujímavým crop topom.

3

 

 

Elegantne

Aj crop top dokáže byť elegantný. Doplňte ho ku kostýmovým alebo pánskym nohaviciam, obujte si lodičky alebo zaujímavé sandále a nezabudnite na doplnky.

4

 

 

S džínsami

Elegantnejší crop top so zaujímavými detailmi alebo v asymetrickom strihu skombinujte s džínsami. O dokonalý výsledný efekt máte postarané.

5

 

 

Tón v tóne

Ďalšou elegantnou alternatívou je práca s farbami v rovnakých odtieňoch. Outfit tak bude pôsobiť minimalisticky, jednoducho a pritom nenútene.

6

 

 

Double denim

Double denim je takisto trendy. Stačí keď pod svoju džínsovú bundu hodíte jednofarebný crop top a môžete vyraziť do ulíc. Ideálny outfit na deň, kedy “nemáte čo na seba.”

7

 

 

Mix potlačí

Aj zaujímavé mixovanie nesúvisiacich potlačí sa nosí. Prečo to teda nevyskúšať aj v prípade crop topov?

8

 

 

Sporty

Pracovné bundy, dad’s sneakers a kapsáče doplňte jednoduchým crop topom. Ten nechá vyniknúť ostatné kúsky, no pritom sám zaujme.

9

 

 

Vrstvy

Ak sa na crop topy až tak necítite, vyskúšajte to najskôr s ich vrstvením. Prehoďte cez neho napríklad košeľu, ktorú zviažete v páse, alebo priehľadný top.

10

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najtrendovejšie materiály sezóny

Trendy sa netýkajú iba strihov, farieb či vzorov. Zasahujú aj do samotných materiálov, ktoré sa pri ...

Módna uniforma podľa Kate Moss

Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ik...

Aimee Song uvádza vlastnú značku!

Pokiaľ vám meno Aimee Song nič nehovorí, určite poznáte jej „značku“ Song of Style. Aimee je zaklada...