Každá 90’s kid ocení návrat džínsovej minisukne. Sentimentálny kúsok je aktuálne veľmi trendy, takže vytiahnite svoje retro kúsky zo skrine a vytvorte štýlové outfity.

Elsa Hosk

Modelka si zamilovali rôzne zvieracie potlače, pričom jej najobľúbenejším je zjavne leopardí vzor. Takto ho skombinovala s džínsovou minisukňou, s ktorou pôsobí na jednej strane elegantne a na druhej dobrodružne.

skirt 

 

 

Bella Hadid

Dokonalý off-duty outfit predviedla aj Bella Hadid, ktorá jednoduchú džínsovú sukňu doplnila čiernym topom a masívnejšími čižmami. Pridajte slnečné okuliare a ideálny festivalový outfit je na svete. Využijete ho však počas celého leta.

1 

 

 

Alessandra Ambrosio

Alessandrin vkus je vychýrený, preto sa ňou radi inšpirujeme. Svoju džínsovú sukňu doplnila ďalším džínsovým kúskom- košeľou. Skúste to podobne aj vy, pričom vôbec nemusíte ladiť odtiene ani farby. Džínsovina sa nosí navrstvená v rôznych štýloch a farbách.

2
 

 

 

Kendall Jenner

Podobne ako Bella na to išla Kendall, avšak ona zvolila zaujímavejší top vhodný napríklad na párty. Materiály sú v jej outfite v kontraste, čo pôsobí chic, no zároveň uvoľnene. Outfit doplňte čižmami alebo teniskami.

3 

 

 

Emily Ratajkowski

Emiline tehličky na bruchu sú závideniahodné a to najmä v takýchto outfitoch. Ak sa na to cítite, nebojte sa crop topu alebo braletky, ktorú doplníte džínsovou sukňou. Okrem toho vám už stačia iba tenisky či flip-lopy a ste vybavené.

5

 

Naše tipy:

hmH&M  madewellMadewell 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...