Každá 90’s kid ocení návrat džínsovej minisukne. Sentimentálny kúsok je aktuálne veľmi trendy, takže vytiahnite svoje retro kúsky zo skrine a vytvorte štýlové outfity.

Elsa Hosk

Modelka si zamilovali rôzne zvieracie potlače, pričom jej najobľúbenejším je zjavne leopardí vzor. Takto ho skombinovala s džínsovou minisukňou, s ktorou pôsobí na jednej strane elegantne a na druhej dobrodružne.

skirt 

 

 

Bella Hadid

Dokonalý off-duty outfit predviedla aj Bella Hadid, ktorá jednoduchú džínsovú sukňu doplnila čiernym topom a masívnejšími čižmami. Pridajte slnečné okuliare a ideálny festivalový outfit je na svete. Využijete ho však počas celého leta.

1 

 

 

Alessandra Ambrosio

Alessandrin vkus je vychýrený, preto sa ňou radi inšpirujeme. Svoju džínsovú sukňu doplnila ďalším džínsovým kúskom- košeľou. Skúste to podobne aj vy, pričom vôbec nemusíte ladiť odtiene ani farby. Džínsovina sa nosí navrstvená v rôznych štýloch a farbách.

2
 

 

 

Kendall Jenner

Podobne ako Bella na to išla Kendall, avšak ona zvolila zaujímavejší top vhodný napríklad na párty. Materiály sú v jej outfite v kontraste, čo pôsobí chic, no zároveň uvoľnene. Outfit doplňte čižmami alebo teniskami.

3 

 

 

Emily Ratajkowski

Emiline tehličky na bruchu sú závideniahodné a to najmä v takýchto outfitoch. Ak sa na to cítite, nebojte sa crop topu alebo braletky, ktorú doplníte džínsovou sukňou. Okrem toho vám už stačia iba tenisky či flip-lopy a ste vybavené.

5

 

Naše tipy:

hmH&M  madewellMadewell 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMódny návrhár Michael Kováčik pridal ruk...

Slovenský návrhár Michael Kováčik sa v súvislosti s pandémiou koronavírusu rozhodol pohotovo konať a pridať svoju šikovnú ruku k dielu. Uznávaný módny dizajnér nečakal...


Trendy móda | 29.mar 2020

Najväčšie módne trendy na jar

Po dlhej zime sa už mnohí z nás nevedeli dočkať jari, ktorá mala rozjasniť sivé dni a dodať trochu optimizmu nielen do...


Módne prehliadky | 29.mar 2020

Týždne módy presunuté kvôli globálnej pa...

Jarnú edíciu Týždňov módy, ktorá sa konala od februára do marca sme stihli pred vypuknutím pandémie len tak-tak. Avšak na...


Módne ikony | 28.mar 2020

Chopard: Remeslo s emóciami

Módny dom v roku 2020 oslavuje 160. výročie vzniku s nezmeneným duchom po celú svoju históriu. Tajomstvom úspechu je oddanosť...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...