Každá 90’s kid ocení návrat džínsovej minisukne. Sentimentálny kúsok je aktuálne veľmi trendy, takže vytiahnite svoje retro kúsky zo skrine a vytvorte štýlové outfity.

Elsa Hosk

Modelka si zamilovali rôzne zvieracie potlače, pričom jej najobľúbenejším je zjavne leopardí vzor. Takto ho skombinovala s džínsovou minisukňou, s ktorou pôsobí na jednej strane elegantne a na druhej dobrodružne.

skirt 

 

 

Bella Hadid

Dokonalý off-duty outfit predviedla aj Bella Hadid, ktorá jednoduchú džínsovú sukňu doplnila čiernym topom a masívnejšími čižmami. Pridajte slnečné okuliare a ideálny festivalový outfit je na svete. Využijete ho však počas celého leta.

1 

 

 

Alessandra Ambrosio

Alessandrin vkus je vychýrený, preto sa ňou radi inšpirujeme. Svoju džínsovú sukňu doplnila ďalším džínsovým kúskom- košeľou. Skúste to podobne aj vy, pričom vôbec nemusíte ladiť odtiene ani farby. Džínsovina sa nosí navrstvená v rôznych štýloch a farbách.

2
 

 

 

Kendall Jenner

Podobne ako Bella na to išla Kendall, avšak ona zvolila zaujímavejší top vhodný napríklad na párty. Materiály sú v jej outfite v kontraste, čo pôsobí chic, no zároveň uvoľnene. Outfit doplňte čižmami alebo teniskami.

3 

 

 

Emily Ratajkowski

Emiline tehličky na bruchu sú závideniahodné a to najmä v takýchto outfitoch. Ak sa na to cítite, nebojte sa crop topu alebo braletky, ktorú doplníte džínsovou sukňou. Okrem toho vám už stačia iba tenisky či flip-lopy a ste vybavené.

5

 

Naše tipy:

hmH&M  madewellMadewell 

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...