S krajším počasím sú naše šaty kratšie, ale aj výstrihy hlbšie. Dokonale v nich vyniknú zaujímavé šperky a doplnky. Aké trendy nás čakajú v tomto smere?

Prívesky

Kombinácie a mixovanie rôznorodých príveskov je modernou verziou boho štýlu. Zaveste ich na rôzne dlhé a hrubé retiazky, miešajte štruktúry aj motívy.

title@blancamiro

 

 

Lastúry

Začalo sa to koncom minulého leta a túto sezónu v ňom pokračujeme. Lastúry, ktoré nám pripomínajú najkrajšie letné dni nosíme na krku, ušiach aj na rukách.

1 11.33.33

 

 

Hrubé

Kontrast ku tenučkým retiazkam vytvárajú hrubšie kúsky, ktoré si našli cestu naspäť do nášho šatníka. Pokojne ich použite viacero naraz.

3@carodaur 

 

 

Moderné perličky

Nedokonalé a pritom také perfektné. Zabudnite na klasické perly s dokonalým tvarom a namiesto nich zvoľte tie nepravidelné a unikátne.

4@alyssainthecity 

 

 

Medailóny

Retiazky s medailónmi alebo mincami, ktoré zachvátili Instagram už minulý rok sú stále na výslní. V lete aj na jar sa medzi sebou kombinujú a mixujú.

6

Najnovšie zo sekcie módaZuzana Stráská a jej svadba snov

Možno si poviete, že je to klišé, ale „svadba snov“ v prípade našej kolegyne Zuzky platí do bodky. Vizuálne aj atmosférou. Česká...


Trendy móda | 20.aug 2019

Ako sa fast fashion značky snažia byť ud...

O udržateľnosti a ekológii v súvislosti s módou sa dnes hovorí veľa. Tomuto trend preto museli skôr či neskôr podľahnúť aj fast fashion značky...


Trendy móda | 20.aug 2019

Power Couple: Oranžová & ružová

Oranžová zažila toto leto obrovský boom a ružová je stálicou v letnom šatníku. Avšak až teraz, na sklonku jesene, sa tieto dve...


Trendy móda | 20.aug 2019

Najpopulárnejšie značky sezóny

Ako dokáže niekto s istotou zhodnotiť, ktoré značky sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Sú za tým dáta. Nákupná platforma Lyst v...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...