S krajším počasím sú naše šaty kratšie, ale aj výstrihy hlbšie. Dokonale v nich vyniknú zaujímavé šperky a doplnky. Aké trendy nás čakajú v tomto smere?

Prívesky

Kombinácie a mixovanie rôznorodých príveskov je modernou verziou boho štýlu. Zaveste ich na rôzne dlhé a hrubé retiazky, miešajte štruktúry aj motívy.

title@blancamiro

 

 

Lastúry

Začalo sa to koncom minulého leta a túto sezónu v ňom pokračujeme. Lastúry, ktoré nám pripomínajú najkrajšie letné dni nosíme na krku, ušiach aj na rukách.

1 11.33.33

 

 

Hrubé

Kontrast ku tenučkým retiazkam vytvárajú hrubšie kúsky, ktoré si našli cestu naspäť do nášho šatníka. Pokojne ich použite viacero naraz.

3@carodaur 

 

 

Moderné perličky

Nedokonalé a pritom také perfektné. Zabudnite na klasické perly s dokonalým tvarom a namiesto nich zvoľte tie nepravidelné a unikátne.

4@alyssainthecity 

 

 

Medailóny

Retiazky s medailónmi alebo mincami, ktoré zachvátili Instagram už minulý rok sú stále na výslní. V lete aj na jar sa medzi sebou kombinujú a mixujú.

6

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 22.jan 2020

Street Style z Haute Couture Week-u SS20

Minulý týždeň skončili Týždne módy venované pánskej móde a teraz prišiel na rad Týždeň módy venovaný vysokej móde. Haute Couture Week...


Celebrity | 20.jan 2020

Red Carpet na SAG Awards 2020

V udeľovaní cien tentokrát pokračujeme so SAG Awards, ktoré sú zamerané na televíznu tvorbu. Keďže seriály a televízne filmy sú...


Trendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...