S krajším počasím sú naše šaty kratšie, ale aj výstrihy hlbšie. Dokonale v nich vyniknú zaujímavé šperky a doplnky. Aké trendy nás čakajú v tomto smere?

Prívesky

Kombinácie a mixovanie rôznorodých príveskov je modernou verziou boho štýlu. Zaveste ich na rôzne dlhé a hrubé retiazky, miešajte štruktúry aj motívy.

title@blancamiro

 

 

Lastúry

Začalo sa to koncom minulého leta a túto sezónu v ňom pokračujeme. Lastúry, ktoré nám pripomínajú najkrajšie letné dni nosíme na krku, ušiach aj na rukách.

1 11.33.33

 

 

Hrubé

Kontrast ku tenučkým retiazkam vytvárajú hrubšie kúsky, ktoré si našli cestu naspäť do nášho šatníka. Pokojne ich použite viacero naraz.

3@carodaur 

 

 

Moderné perličky

Nedokonalé a pritom také perfektné. Zabudnite na klasické perly s dokonalým tvarom a namiesto nich zvoľte tie nepravidelné a unikátne.

4@alyssainthecity 

 

 

Medailóny

Retiazky s medailónmi alebo mincami, ktoré zachvátili Instagram už minulý rok sú stále na výslní. V lete aj na jar sa medzi sebou kombinujú a mixujú.

6

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...