Čo vám ako prvé napadne, keď sa povie leto? Odvážne strihy, veselé farby a zaujímavé potlače? Toto všetko má kolaborácia dvoch anglických značiek- Shrimps a Warehouse.

 

shrimps

 

 

Značka Shrimps síce nie je pre širokú verejnosť známa, avšak už dlho budú pozornosť insiderov a profesionálov z odvetvia. Dlhodobo ju na rôzne kolaborácie lákali známe reťazce aj známejšie značky, no až teraz sa dali na spoluprácu zlomiť. Podarilo sa do reťazcu Warehouse, ktorý naposledy spojil svoje sily so značkou Halpern. Dizajnérka Hannah Weiland sa vyjadrila, že ju na tejto kolaborácii lákal najmä fakt, že Warehouse má cit pre britskú módu a to, že nekopíruje dizajny iných, mladých dizajnérov.

 

2

 

Pre Warehouse tak navrhla kúsky, ktoré dosiaľ nenavrhla ani pre vlastnú značku- klobúky, plavky, topánky či šperky. „Shrimps je známa vďaka svojej faux fur móde, takže počas leto zväčša robíme len maličké kolekcie,“ povedala dizajnérka. Naskytol sa jej tak čas, ale aj kreatívny priestor urobiť niečo iné. Touto kolekciou chcela osláviť pláže na juhu Talianska, atmosféru riviéry a spomienky na 50.roky. Práve preto sú v kolekcii kockované kúsky, limetková farba či potlač margarétok.

 

3 4
5 6

 

Celá kolekcia je jednoducho hravá, dievčenská, no pritom maximálne nositeľná. Nestráca ani pre Shrimps charakteristickú bláznivosť.

Foto: archív značiek

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Winter

Tento rok nás mnohému naučil. Umeniu žiť, prežiť a byť vnímavejší. Mať schopnosť zo seba vydať to najlepšie aj v zložitých podmienkach, dokázať spontánne reagovať a byť kreatívny.

 

nové vydanie magazín top fashion vianoce zimné

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 28.jan 2021

Pripravte sa na jar s týmito kúskami

Dni sivej zimy sa už pomaly, ale isto krátia. Na pravé jarné počasie si síce ešte počkáme, ale náš šatník...


Trendy móda | 27.jan 2021

H&M x Lee predstavujú spoločnú kolekciu ...

Módny svet kolaborácie miluje pretože ponúkajú priestor inováciám a zaujímavým presahom. Nie je to však iba o dizajne, ale aj o nových prístupoch...


Trendy móda | 27.jan 2021

Zimný must-have: Second skin top

Tento kúsok ste už určite postrehli, milujú ho svetové influencerky, modelky a známe osobnosti. Jednoducho sa kombinuje, má najrôznejšie podoby a je...


Trendy móda | 27.jan 2021

Osviežte šatník novými trendami

Ak hľadáte nové, svieže kúsky do vášho šatníka, ktoré prinesú čerstvý vánok do vašich zimných outfitov, máme pre vás niekoľko...


Naše tipy

Trendy šaty do moderných šatníkov

Prehupli sme sa do nového roku, s ktorými prichádza niekoľko nových trendov, niektoré však pret...

Ako sa starať o odfarbené blond vlasy?

Žiarivá blond farba vlasov sa nedá vytvoriť lusknutím prstov. Každý, kto si odfarbovaním prešiel vie...

Fitness trendy na rok 2021

Ak by sme mali vybrať jeden pozitívny dopad pandémie, určite by to bol rozkvet športu. Mnohých nás t...