Určite aj vás veľmi teší, že nám počasie umožňuje nosiť menej vrstiev, vďaka môžeme zo šatníkov vyťahovať obľúbené kúsky, akým je aj džínsová bunda.

S mikinou

Športový outfit jednoducho vytvoríte tak, že svoju džínsovú bundu skombinujete s mikinou s kapucňou. Pokojne outfit doplňte nohavicami, ale pokojne aj sukňou či šatami.

title

 

Vzory

Ak hľadáte niečo neobvyklejšie, zaobstarajte si džínsovú bundu so zaujímavým vzorom. Trendy sú kvetiny, ale aj geometrické vzory. Ak vám stačí len jemný náznak inakosti, vyberte si džínsovú bundu v inej ako modrej farbe.

4

 

 

S rolákom

Roláky sú veľmi trendy a doslova si pýtajú kombinovanie s džínsovou bundou. Budete síce pôsobiť ako z 90.rokov, no presne o to vám ide.

2

 

 

S kožou

V prípade, že vám počasie nepraje, prehoďte cez svoju džínsovú bundu ešte koženú bundu. Priekopníčkou v tomto stylingu je Bella Hadid, ktorá svoj „matrix“ look zvláda na jednotku.

3

 

 

Logá

Logá sú na módnom výslní už niekoľko sezón. Pôsobia nostalgicky a športovo, preto niet divu, že si našli cestu aj do džínsoviny. Sú ideálnym prvkom pre všetkých, ktorý chcú zaujímavý kúsok na doplnenie jednoduchého šatníka.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna...


Trendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...