Určite aj vás veľmi teší, že nám počasie umožňuje nosiť menej vrstiev, vďaka môžeme zo šatníkov vyťahovať obľúbené kúsky, akým je aj džínsová bunda.

S mikinou

Športový outfit jednoducho vytvoríte tak, že svoju džínsovú bundu skombinujete s mikinou s kapucňou. Pokojne outfit doplňte nohavicami, ale pokojne aj sukňou či šatami.

title

 

Vzory

Ak hľadáte niečo neobvyklejšie, zaobstarajte si džínsovú bundu so zaujímavým vzorom. Trendy sú kvetiny, ale aj geometrické vzory. Ak vám stačí len jemný náznak inakosti, vyberte si džínsovú bundu v inej ako modrej farbe.

4

 

 

S rolákom

Roláky sú veľmi trendy a doslova si pýtajú kombinovanie s džínsovou bundou. Budete síce pôsobiť ako z 90.rokov, no presne o to vám ide.

2

 

 

S kožou

V prípade, že vám počasie nepraje, prehoďte cez svoju džínsovú bundu ešte koženú bundu. Priekopníčkou v tomto stylingu je Bella Hadid, ktorá svoj „matrix“ look zvláda na jednotku.

3

 

 

Logá

Logá sú na módnom výslní už niekoľko sezón. Pôsobia nostalgicky a športovo, preto niet divu, že si našli cestu aj do džínsoviny. Sú ideálnym prvkom pre všetkých, ktorý chcú zaujímavý kúsok na doplnenie jednoduchého šatníka.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 05.dec 2019

Danielle Bernstein navrhla kolekciu hodi...

Newyorčanka Danielle Bernstein stojí za úspešným módnym blogom WeWoreWhat a rovnomennou značkou. Teraz však svojim osobným štýlom expanduje do nových...


Módne ikony | 05.dec 2019

Blanca Miró otvorila vlastný e-shop s un...

Blanca Miró je jednou z najzaujímavejších osobností na instagramovej scéne. Jej štýle je unikátny a veľmi osobitý, no napriek tomu si dokázala...


Trendy móda | 05.dec 2019

Farebné trendy na zimu 19/20

Ťavia, hnedá, bordová, čierna sú síce klasiky, no niekedy outfity potrebujú trochu farby. My sme sa preto pozreli na to...


Trendy móda | 04.dec 2019

Kolaborácia Dior x Nike Air Jordan

Značka Dior predstavila svoju pánsku kolekciu pre sezónu Pre-Fall 2020 4.decembra v rámci Miami Design Week. Okrem prekvapujúcej kolaborácie so Shawnom...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...