Určite aj vás veľmi teší, že nám počasie umožňuje nosiť menej vrstiev, vďaka môžeme zo šatníkov vyťahovať obľúbené kúsky, akým je aj džínsová bunda.

S mikinou

Športový outfit jednoducho vytvoríte tak, že svoju džínsovú bundu skombinujete s mikinou s kapucňou. Pokojne outfit doplňte nohavicami, ale pokojne aj sukňou či šatami.

title

 

Vzory

Ak hľadáte niečo neobvyklejšie, zaobstarajte si džínsovú bundu so zaujímavým vzorom. Trendy sú kvetiny, ale aj geometrické vzory. Ak vám stačí len jemný náznak inakosti, vyberte si džínsovú bundu v inej ako modrej farbe.

4

 

 

S rolákom

Roláky sú veľmi trendy a doslova si pýtajú kombinovanie s džínsovou bundou. Budete síce pôsobiť ako z 90.rokov, no presne o to vám ide.

2

 

 

S kožou

V prípade, že vám počasie nepraje, prehoďte cez svoju džínsovú bundu ešte koženú bundu. Priekopníčkou v tomto stylingu je Bella Hadid, ktorá svoj „matrix“ look zvláda na jednotku.

3

 

 

Logá

Logá sú na módnom výslní už niekoľko sezón. Pôsobia nostalgicky a športovo, preto niet divu, že si našli cestu aj do džínsoviny. Sú ideálnym prvkom pre všetkých, ktorý chcú zaujímavý kúsok na doplnenie jednoduchého šatníka.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...