Určite aj vás veľmi teší, že nám počasie umožňuje nosiť menej vrstiev, vďaka môžeme zo šatníkov vyťahovať obľúbené kúsky, akým je aj džínsová bunda.

S mikinou

Športový outfit jednoducho vytvoríte tak, že svoju džínsovú bundu skombinujete s mikinou s kapucňou. Pokojne outfit doplňte nohavicami, ale pokojne aj sukňou či šatami.

title

 

Vzory

Ak hľadáte niečo neobvyklejšie, zaobstarajte si džínsovú bundu so zaujímavým vzorom. Trendy sú kvetiny, ale aj geometrické vzory. Ak vám stačí len jemný náznak inakosti, vyberte si džínsovú bundu v inej ako modrej farbe.

4

 

 

S rolákom

Roláky sú veľmi trendy a doslova si pýtajú kombinovanie s džínsovou bundou. Budete síce pôsobiť ako z 90.rokov, no presne o to vám ide.

2

 

 

S kožou

V prípade, že vám počasie nepraje, prehoďte cez svoju džínsovú bundu ešte koženú bundu. Priekopníčkou v tomto stylingu je Bella Hadid, ktorá svoj „matrix“ look zvláda na jednotku.

3

 

 

Logá

Logá sú na módnom výslní už niekoľko sezón. Pôsobia nostalgicky a športovo, preto niet divu, že si našli cestu aj do džínsoviny. Sú ideálnym prvkom pre všetkých, ktorý chcú zaujímavý kúsok na doplnenie jednoduchého šatníka.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaZuzana Stráská a jej svadba snov

Možno si poviete, že je to klišé, ale „svadba snov“ v prípade našej kolegyne Zuzky platí do bodky. Vizuálne aj atmosférou. Česká...


Trendy móda | 20.aug 2019

Ako sa fast fashion značky snažia byť ud...

O udržateľnosti a ekológii v súvislosti s módou sa dnes hovorí veľa. Tomuto trend preto museli skôr či neskôr podľahnúť aj fast fashion značky...


Trendy móda | 20.aug 2019

Power Couple: Oranžová & ružová

Oranžová zažila toto leto obrovský boom a ružová je stálicou v letnom šatníku. Avšak až teraz, na sklonku jesene, sa tieto dve...


Trendy móda | 20.aug 2019

Najpopulárnejšie značky sezóny

Ako dokáže niekto s istotou zhodnotiť, ktoré značky sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Sú za tým dáta. Nákupná platforma Lyst v...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...