Už ste vytiahli svoje jarné saká, kardigány či lodičky? Nech už je vaša odpoveď akákoľvek, inšpirujte sa štýlovými outfitmi Parížaniek.

Classy/Sporty

Nenútená elegancia, to je poznávacím znamením francúzskeho štýlu. Tento oufit ho dokonale demonštruje a pritom si nevyžaduje nič, čo yb ste nemali v šatníku. Jednoduché čierne tričko doplňte sakom v rovnakej farbe, svetlými džínsami a lodičkami.

title@camillecharriere 

 

 

Double Denim

Džínsovina sa podľa Francúzsok nosí takto. Aj v tomto prípade sa sústreďujú na eleganciu a ležérny vzhľad outfitu. Skombinujte džínsovú bundu a džínsy v rovnakej farbe. Môžete experimentovať so siluetami bundy a zvoliť napríklad crop či oversized model.

1@leiasfez 

 

 

French Chic

Vďaka kombinácii bielej alebo krémovej s hnedou dosiahnete maximálne elegantný a luxusne pôsobiaci outfit. Stačiť vám na to budú svetlé džínsy a sako v ťavej farbe, doplnené členkovými čižmami v rovnakom odtieni.

2@adenorah 

 

 

Color Pop

Ani tmavé outfit nemusia byť nudné. Francúzky sa o to postarajú vďaka využitiu neónovej farby. Neznie to síce úplne ako prvok do ich chic šatníka, no napriek tomu sa s ním vedia vyhrať. Stačí jemný náznak farby a máte to vyhraté.

4@lifeofboheme 

 

 

Elegant Muse

Niekedy stačí sústrediť sa na jednoduchosť. V prípade Jeanne to znamená svetlé členkové čižmy, rovné džínsy a čierny kardigán so zaujímavým detailom. Závan farby dodajte outfitu zaujímavým detailom, napríklad žiarivou kabelkou.

3@jeannedamas

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...