Už ste vytiahli svoje jarné saká, kardigány či lodičky? Nech už je vaša odpoveď akákoľvek, inšpirujte sa štýlovými outfitmi Parížaniek.

Classy/Sporty

Nenútená elegancia, to je poznávacím znamením francúzskeho štýlu. Tento oufit ho dokonale demonštruje a pritom si nevyžaduje nič, čo yb ste nemali v šatníku. Jednoduché čierne tričko doplňte sakom v rovnakej farbe, svetlými džínsami a lodičkami.

title@camillecharriere 

 

 

Double Denim

Džínsovina sa podľa Francúzsok nosí takto. Aj v tomto prípade sa sústreďujú na eleganciu a ležérny vzhľad outfitu. Skombinujte džínsovú bundu a džínsy v rovnakej farbe. Môžete experimentovať so siluetami bundy a zvoliť napríklad crop či oversized model.

1@leiasfez 

 

 

French Chic

Vďaka kombinácii bielej alebo krémovej s hnedou dosiahnete maximálne elegantný a luxusne pôsobiaci outfit. Stačiť vám na to budú svetlé džínsy a sako v ťavej farbe, doplnené členkovými čižmami v rovnakom odtieni.

2@adenorah 

 

 

Color Pop

Ani tmavé outfit nemusia byť nudné. Francúzky sa o to postarajú vďaka využitiu neónovej farby. Neznie to síce úplne ako prvok do ich chic šatníka, no napriek tomu sa s ním vedia vyhrať. Stačí jemný náznak farby a máte to vyhraté.

4@lifeofboheme 

 

 

Elegant Muse

Niekedy stačí sústrediť sa na jednoduchosť. V prípade Jeanne to znamená svetlé členkové čižmy, rovné džínsy a čierny kardigán so zaujímavým detailom. Závan farby dodajte outfitu zaujímavým detailom, napríklad žiarivou kabelkou.

3@jeannedamas

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...