Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že sa nosí takmer všetko, no týchto 5 kombinácii si nás získalo najviac.

Ružová & červená

Ak máte náladu na výrazný outfit, určite skúste populárne duo pre túto sezónu- ružovú s červenou. Pokiaľ máte pocit, že je to až príliš odvážna kombinácia, skúste namiesto Barbie pink pastelovú.

title

 

 

Pastelové kombo

Pastely sa nosia a jar si ich doslova pýta. S prichádzajúcou Veľkou nocou to pokojne zahrajte aj na štýl „veľkonočného vajíčka“ a skombinujte viacero pastelov o jediného outfitu.

2 

 

 

Čierna & medená

Pokiaľ aj vy patríte ku klasikom, ktorí radšej stavia na overené kombinácie, no chcú zároveň aspoň jemný náznak modernosti, skombinujte čiernu a medenú (alebo hnedú). Spolu pôsobia elegantne a pritom luxusne.

3 

 

 

Žltá & oranžová

Dnes už neplatí, že v outfite by mala žiariť len jedna farba. Pokojne ich spojte do jedného looku. Napríklad oranžová s červenou k sebe dokonale ladia, pôsobia teplo a energicky.

5
 

 

 

Zvýrazňovačkový mix

Áno, neóny sú naozaj naplno späť. Tie z nás, ktoré sa ich vôbec neboja môžu ísť do tohto trendu naplno tak, že skombinujú pokojne aj 2-3 neónové farby do jedného outfitu. K tomuto typu outfitu si vystačíte už iba s prirodzeným líčením.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.sep 2019

Topánky ku širokým nohaviciam

Široké nohavice sa stali jedným z najobľúbenejších letných kúskov a skvelou alternatívou k džínsom. Sú pohodlné a pritom maximálne elegantné. Postaviť na nich celý...


Módne ikony | 16.sep 2019

Kaia Gerber a jej módna uniforma

Mladá modelka, dcéra legendárnej Cindy Crawford, má zrejme módu v krvi. Má svoj štýl, ktorý nepodlieha trendom, je mladistvý a...


Módne prehliadky | 16.sep 2019

Fashion LIVE! 2019 prinesie niekoľko nov...

Najväčšie módne podujatie na Slovensku, Fashion LIVE! si pre tento ročník pripravilo niekoľko noviniek. Prebehne už počas prvého októbrového víkendu...


Celebrity | 13.sep 2019

Móda z festivalového koberca v Toronte

Kanadu navštívilo počas uplynulých niekoľko dní množstvo celebritných mien. Medzinárodný filmový festival TIFF, ktorý je vo svojej polovici, ponúkol prítomným...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...