Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že sa nosí takmer všetko, no týchto 5 kombinácii si nás získalo najviac.

Ružová & červená

Ak máte náladu na výrazný outfit, určite skúste populárne duo pre túto sezónu- ružovú s červenou. Pokiaľ máte pocit, že je to až príliš odvážna kombinácia, skúste namiesto Barbie pink pastelovú.

title

 

 

Pastelové kombo

Pastely sa nosia a jar si ich doslova pýta. S prichádzajúcou Veľkou nocou to pokojne zahrajte aj na štýl „veľkonočného vajíčka“ a skombinujte viacero pastelov o jediného outfitu.

2 

 

 

Čierna & medená

Pokiaľ aj vy patríte ku klasikom, ktorí radšej stavia na overené kombinácie, no chcú zároveň aspoň jemný náznak modernosti, skombinujte čiernu a medenú (alebo hnedú). Spolu pôsobia elegantne a pritom luxusne.

3 

 

 

Žltá & oranžová

Dnes už neplatí, že v outfite by mala žiariť len jedna farba. Pokojne ich spojte do jedného looku. Napríklad oranžová s červenou k sebe dokonale ladia, pôsobia teplo a energicky.

5
 

 

 

Zvýrazňovačkový mix

Áno, neóny sú naozaj naplno späť. Tie z nás, ktoré sa ich vôbec neboja môžu ísť do tohto trendu naplno tak, že skombinujú pokojne aj 2-3 neónové farby do jedného outfitu. K tomuto typu outfitu si vystačíte už iba s prirodzeným líčením.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...