Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že sa nosí takmer všetko, no týchto 5 kombinácii si nás získalo najviac.

Ružová & červená

Ak máte náladu na výrazný outfit, určite skúste populárne duo pre túto sezónu- ružovú s červenou. Pokiaľ máte pocit, že je to až príliš odvážna kombinácia, skúste namiesto Barbie pink pastelovú.

title

 

 

Pastelové kombo

Pastely sa nosia a jar si ich doslova pýta. S prichádzajúcou Veľkou nocou to pokojne zahrajte aj na štýl „veľkonočného vajíčka“ a skombinujte viacero pastelov o jediného outfitu.

2 

 

 

Čierna & medená

Pokiaľ aj vy patríte ku klasikom, ktorí radšej stavia na overené kombinácie, no chcú zároveň aspoň jemný náznak modernosti, skombinujte čiernu a medenú (alebo hnedú). Spolu pôsobia elegantne a pritom luxusne.

3 

 

 

Žltá & oranžová

Dnes už neplatí, že v outfite by mala žiariť len jedna farba. Pokojne ich spojte do jedného looku. Napríklad oranžová s červenou k sebe dokonale ladia, pôsobia teplo a energicky.

5
 

 

 

Zvýrazňovačkový mix

Áno, neóny sú naozaj naplno späť. Tie z nás, ktoré sa ich vôbec neboja môžu ísť do tohto trendu naplno tak, že skombinujú pokojne aj 2-3 neónové farby do jedného outfitu. K tomuto typu outfitu si vystačíte už iba s prirodzeným líčením.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 21.apr 2019

Coachella Style podľa modeliek

Festival Coachella už síce skončil, no pre nás to znamená minimálne toľko, že stále môžeme čerpať inšpiráciu z kreatívnych outfitov, ktoré...


Módne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...