Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že sa nosí takmer všetko, no týchto 5 kombinácii si nás získalo najviac.

Ružová & červená

Ak máte náladu na výrazný outfit, určite skúste populárne duo pre túto sezónu- ružovú s červenou. Pokiaľ máte pocit, že je to až príliš odvážna kombinácia, skúste namiesto Barbie pink pastelovú.

title

 

 

Pastelové kombo

Pastely sa nosia a jar si ich doslova pýta. S prichádzajúcou Veľkou nocou to pokojne zahrajte aj na štýl „veľkonočného vajíčka“ a skombinujte viacero pastelov o jediného outfitu.

2 

 

 

Čierna & medená

Pokiaľ aj vy patríte ku klasikom, ktorí radšej stavia na overené kombinácie, no chcú zároveň aspoň jemný náznak modernosti, skombinujte čiernu a medenú (alebo hnedú). Spolu pôsobia elegantne a pritom luxusne.

3 

 

 

Žltá & oranžová

Dnes už neplatí, že v outfite by mala žiariť len jedna farba. Pokojne ich spojte do jedného looku. Napríklad oranžová s červenou k sebe dokonale ladia, pôsobia teplo a energicky.

5
 

 

 

Zvýrazňovačkový mix

Áno, neóny sú naozaj naplno späť. Tie z nás, ktoré sa ich vôbec neboja môžu ísť do tohto trendu naplno tak, že skombinujú pokojne aj 2-3 neónové farby do jedného outfitu. K tomuto typu outfitu si vystačíte už iba s prirodzeným líčením.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 25.máj 2020

Gucci mení svoj prehliadkový kalendár

Unikátne udalosti, akou je bezpochyby aj pandémia koronavíru, majú silu meniť tvár sveta. Týka sa to aj módneho priemyslu, ktorý...


Trendy móda | 23.máj 2020

Must-have potlače na jar

Vyšívané kvetiny, pastelové ombré, široké prúžky či dokonca „piknikové vzory.“ Takéto a mnoho ďalších potlačí bude dominovať jarnej móde. Načerpajte inšpiráciu...


Trendy móda | 23.máj 2020

Neónové farby v roku 2020

S neónovými farbami to je ako na hojdačke, raz ich milujeme, raz ich neznesieme. Rok 2020 opäť predstavuje vrchol popularity týchto...


Trendy móda | 22.máj 2020

Ako nosiť šortky túto sezónu?

Bermudy aj hotpants sa budú nosiť počas tejto jari a leta. Keďže šortky sú univerzálnym kúskom do šatníka s akýmkoľvek vkusom a štýlom...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...