Na Týždňoch módy sme toho videli veľmi veľa. Niektoré trendy však vyčnievali nad tými ostatnými a aj vďaka tomu môžeme vybrať 5 najväčších trendov, ktoré budú dominovať roku 2019.

Hadí vzor

Odvtedy čo sa na scéne objavil leopardí vzor ubehlo už veľa času, čiže je vhodný okamih na jeho nástupcu. Tým sa stal hadí vzor, ktorý bude dominovať našim šatníkom v tomu roku.

title

Náš tip:

topshop 

TOPSHOP

 

 

Mäkké čelenky

Určite ste postrehli návrat čeleniek, ktoré do svojich vlasov vsunulo množstvo street stylových ikon počas týždňov, ale videli sme ich aj na móle. Jeden typ však dominoval. Mäkké, vystužené čelenky, ktoré nám jemne pripomenuli ruský národný kroj.

1

 Náš tip:

prada

Prada

 

 

Pastelové kostýmy

Zatiaľ čo minulý rok sme začali vo veľkom nosiť sukňový kostým, tento rok sa k nemu pridáva aj nohavicový a to najmä v pastelových tónoch. Je elegantný a ženský, no pritom odvážny a moderný.

3

Náš tip:

topshop2  topshop3 

TOPSHOP

 

Tón v tóne

Aj napriek tomu, že street wear je stále bláznivejší, niektoré elegantné trendy si dokázali vybojovať svoju pevnú pozíciu. Takým sú aj outfity tón v tóne, ktoré na jeden strane zapadnú do sofistikovaných šatníkov, ale aj do tých dobrodružnejších filozofií.

4

Náš tip:

zara  zara2 

ZARA

 

Koža

Aj koža hlási návrat! Nosí sa všade a vo veľkom. Kombinujú sa rôzne farby, úpravy, štruktúry a navyše sa aj vrství! Ak vás tento trend oslovil, poponáhľajte sa s ním, aby ste sa to stihli kým prepuknú letné horúčavy.

5

Náš tip:

nanushka 

Nanushka

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...