Na Týždňoch módy sme toho videli veľmi veľa. Niektoré trendy však vyčnievali nad tými ostatnými a aj vďaka tomu môžeme vybrať 5 najväčších trendov, ktoré budú dominovať roku 2019.

Hadí vzor

Odvtedy čo sa na scéne objavil leopardí vzor ubehlo už veľa času, čiže je vhodný okamih na jeho nástupcu. Tým sa stal hadí vzor, ktorý bude dominovať našim šatníkom v tomu roku.

title

Náš tip:

topshop 

TOPSHOP

 

 

Mäkké čelenky

Určite ste postrehli návrat čeleniek, ktoré do svojich vlasov vsunulo množstvo street stylových ikon počas týždňov, ale videli sme ich aj na móle. Jeden typ však dominoval. Mäkké, vystužené čelenky, ktoré nám jemne pripomenuli ruský národný kroj.

1

 Náš tip:

prada

Prada

 

 

Pastelové kostýmy

Zatiaľ čo minulý rok sme začali vo veľkom nosiť sukňový kostým, tento rok sa k nemu pridáva aj nohavicový a to najmä v pastelových tónoch. Je elegantný a ženský, no pritom odvážny a moderný.

3

Náš tip:

topshop2  topshop3 

TOPSHOP

 

Tón v tóne

Aj napriek tomu, že street wear je stále bláznivejší, niektoré elegantné trendy si dokázali vybojovať svoju pevnú pozíciu. Takým sú aj outfity tón v tóne, ktoré na jeden strane zapadnú do sofistikovaných šatníkov, ale aj do tých dobrodružnejších filozofií.

4

Náš tip:

zara  zara2 

ZARA

 

Koža

Aj koža hlási návrat! Nosí sa všade a vo veľkom. Kombinujú sa rôzne farby, úpravy, štruktúry a navyše sa aj vrství! Ak vás tento trend oslovil, poponáhľajte sa s ním, aby ste sa to stihli kým prepuknú letné horúčavy.

5

Náš tip:

nanushka 

Nanushka

Najnovšie zo sekcie módaCeny Czech Grand Design našli svojich ví...

Najlepší českí dizajnéri boli ocenení prestížnymi cenami Czech Grand Design, ktoré boli vyhlásené 20.marca. Celkovou víťazkou a držiteľkou ceny Grand designér...


Módne ikony | 22.mar 2019

Victoria Beckham uvádza kolekciu šiat in...

Odvtedy, čo Victoria Beckham hviezdila v hudobnej skupine Spice Girls prešlo veľmi veľa času. Stihla založiť úspešnú značku RTW módy...


Trendy móda | 22.mar 2019

Udržateľný šatník: Ktorým materiálom by ...

Nakupovať menej, recyklovať či nakupovať vo vintage obchodoch, to sú jedny z prvých krokov, ktoré podnikneme na ceste za udržateľnosťou. Ak...


Trendy móda | 21.mar 2019

Irina Shayk vytvorila kabelku pre Tod’s

Modelka Irina Shayk sa spojila so značkou Tod’s, pre ktorú pretvorila známy model kabelky Iconic D podľa svojej predstavy. Do...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najlepšie kolekcie z PFW I.

Paríž musí milovať každý nadšenec módy. Toľko módnych domov, dizajnérov, coutouriérov nenájdete asi ...

Ulla Johnson navrhla kolekciu s Bobbi Br...

Meno Ulla Johnson je synonymom moderného urban boho štýlu. Jej éterické kvetinové potlače a splývavé...

V zákulisí PFW

V zákulisí módnych prehliadok sa nám naplno prejaví atmosféra jednotlivých kolekcií. Zatiaľ čo ...