Buďte elegantná a príťažlivá aj napriek chladu a zime

Hoci sa nám zima a chlad spájajú s predstavou niekoľkých vrstiev oblečenia, najmä, ak teplomer ukazuje mínusy, nemusí to však nutne znamenať, že sa oblečieme ako cibule.

 

wardrobe

 

 

Samozrejme, je jednoduchšie a praktickejšie v chladnom počasí obliecť si nohavice, najlepšie rifle, nejaký rolák či pulóver a ako vrchnú časť oblečenia teplú bundu alebo kabát.

Sú však medzi nami aj také ženy, ktoré milujú sukne či šaty a nechcú sa ich vzdať za žiadnu cenu, ani vtedy, keď je zima k nám neúprosná. Dobrou správou je, že sa svojho milovaného oblečenia vzdať nemusia! Dnešná móda si dokáže poradiť s akýmkoľvek vrtochom prírody.

 

Stavte na pletené šaty a dajte zime na frak

Nebaví Vás čakať na teplé letné mesiace? Nemusíte! Oblečte sa aj do chladnejších dní tak, aby zima nemala žiadnu šancu a Vy ste žiarili vo svojom outfite. Ak fandíte šatám, čo tak vyskúšať úpletové -pletené šaty, v ktorých budete zaručene štýlová a elegantná dáma? Možno práve teraz je ten správny čas vyskúšať niečo netradičné!

Pletené šaty vedia byť dobrými spoločníčkami v chladných dňoch, pretože Vás príjemne zahrejú a zároveň zvýraznia Váš štýl. Súčasná móda ponúka rôzne príťažlivé kúsky z tenšej či hrubšej pleteniny, zaujímavé vzory či netradičné strihy. Dôležité je pri výbere šiat riadiť sa typom postavy.

 

pletene saty

 

Je pravdou, že základ pletených šiat tvorí elastický úplet, a preto si mnohé ženy myslia, že sú určené iba pre štíhle postavy. Štíhlosť v tomto prípade je síce istou výhodou, neznamená to však, že musíte kvôli tomu trápiť svoje telo drastickou diétou.

Aj plnoštíhle ženy môžu dokonale zažiariť v pletených šatách, ak zvýraznia tie správne časti postavy, napr. vršok, čím odpútajú pozornosť od spodnej časti. Napokon, všetko je hra našich zmyslov a očného klamu. Veď drobné chybičky krásy na postave máme všetky, ide len o to, vedieť ich zamaskovať správnym oblečením.

 

Vyberte si k šatám tie správne doplnky

Ak ste už dali zelenú pleteným šatám, chýba Vám už len zladiť ostatné doplnky, ako sú topánky a vrchná časť oblečenia. Čo sa týka topánok, pletené šaty sa skvelo dopĺňajú s masívnejšou obuvou, napr. so šnurovacími čižmami s plochou podrážkou. Vsadiť môžete aj na členkové čižmy či šnurovacie topánky.

Pre vrchnú časť oblečenia sa hodí rovnako elegantná i športovejšia kožená bunda alebo môžete siahnuť po jarnom kabáte. Jarné kabáty dámske nájdete vo viacerých e-shopoch v bohatej ponuke. Takto dokonale zladená rozhodne nebudete mať núdzu o pozornosť partnera či svojho okolia.

kabaty

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...