Buďte elegantná a príťažlivá aj napriek chladu a zime

Hoci sa nám zima a chlad spájajú s predstavou niekoľkých vrstiev oblečenia, najmä, ak teplomer ukazuje mínusy, nemusí to však nutne znamenať, že sa oblečieme ako cibule.

 

wardrobe

 

 

Samozrejme, je jednoduchšie a praktickejšie v chladnom počasí obliecť si nohavice, najlepšie rifle, nejaký rolák či pulóver a ako vrchnú časť oblečenia teplú bundu alebo kabát.

Sú však medzi nami aj také ženy, ktoré milujú sukne či šaty a nechcú sa ich vzdať za žiadnu cenu, ani vtedy, keď je zima k nám neúprosná. Dobrou správou je, že sa svojho milovaného oblečenia vzdať nemusia! Dnešná móda si dokáže poradiť s akýmkoľvek vrtochom prírody.

 

Stavte na pletené šaty a dajte zime na frak

Nebaví Vás čakať na teplé letné mesiace? Nemusíte! Oblečte sa aj do chladnejších dní tak, aby zima nemala žiadnu šancu a Vy ste žiarili vo svojom outfite. Ak fandíte šatám, čo tak vyskúšať úpletové -pletené šaty, v ktorých budete zaručene štýlová a elegantná dáma? Možno práve teraz je ten správny čas vyskúšať niečo netradičné!

Pletené šaty vedia byť dobrými spoločníčkami v chladných dňoch, pretože Vás príjemne zahrejú a zároveň zvýraznia Váš štýl. Súčasná móda ponúka rôzne príťažlivé kúsky z tenšej či hrubšej pleteniny, zaujímavé vzory či netradičné strihy. Dôležité je pri výbere šiat riadiť sa typom postavy.

 

pletene saty

 

Je pravdou, že základ pletených šiat tvorí elastický úplet, a preto si mnohé ženy myslia, že sú určené iba pre štíhle postavy. Štíhlosť v tomto prípade je síce istou výhodou, neznamená to však, že musíte kvôli tomu trápiť svoje telo drastickou diétou.

Aj plnoštíhle ženy môžu dokonale zažiariť v pletených šatách, ak zvýraznia tie správne časti postavy, napr. vršok, čím odpútajú pozornosť od spodnej časti. Napokon, všetko je hra našich zmyslov a očného klamu. Veď drobné chybičky krásy na postave máme všetky, ide len o to, vedieť ich zamaskovať správnym oblečením.

 

Vyberte si k šatám tie správne doplnky

Ak ste už dali zelenú pleteným šatám, chýba Vám už len zladiť ostatné doplnky, ako sú topánky a vrchná časť oblečenia. Čo sa týka topánok, pletené šaty sa skvelo dopĺňajú s masívnejšou obuvou, napr. so šnurovacími čižmami s plochou podrážkou. Vsadiť môžete aj na členkové čižmy či šnurovacie topánky.

Pre vrchnú časť oblečenia sa hodí rovnako elegantná i športovejšia kožená bunda alebo môžete siahnuť po jarnom kabáte. Jarné kabáty dámske nájdete vo viacerých e-shopoch v bohatej ponuke. Takto dokonale zladená rozhodne nebudete mať núdzu o pozornosť partnera či svojho okolia.

kabaty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...