Žiadna oslava narodenín by nemala byť ukrátená o poriadnu párty! Párty, na ktorej oslávenec obdarúva svojich hostí však berieme všetkými desiatimi. Presne o takúto oslavu narodenín ide aj v prípade ANSWEAR.

 

title

 

 

Oslavy 8. výročia ale odštartoval salónny večierok, kde samozrejme nechýbalo výnimočné jedlo, drinky, ale aj poriadna dávka módy a štýlu. Večer s intímnou atmosférou, no veľkolepou témou sa niesol v duchu outfitov Art Deco, Belle Epoque a Parížskej bohémy. Vďaka tomu, mohli prítomné dievčatá naplno predviesť svoje kreatívne ja.

 

 MG 4198

 

Servírovali sa jedlá, ktoré by sme pokojne mohli považovať za umelecké diela hýriace farbami a štruktúrami. Nič iné sa od vychýreného šéfkuchára Michala Kordoša ani nedalo čakať. A pozvané dámy sa mohli zveriť do rúk profesionálneho hairstylistu a make-up artistky, ktorí pomohli z večera urobiť nezabudnuteľný zážitok.

 

 MG 3813  MG 3247
 MG 3822  MG 3885

 

Vášnivé debaty o jedle a o víne sa striedali so zdieľaním vlastných zážitkov a postrehov, no samotná atmosféra si hostí podmanila natoľko, že sa to nezaobišlo bez pamätných fotografií. 8.rokov však oslavujú Answearáci aj ďalšími prekvapeniami. Celých 8 dní budú vo svojich súťažiach rozdávať darčeky.

 

 MG 3959

 MG 4183

 

Každý deň od 18. do 25. februára, si pre vás ANSWEAR na Instagrame pripravil špeciálne súťaže plné lákavých výhier. Každý deň bude výnimočný, pretože nové darčeky dostane až 5 súťažiacich. Avšak oslava vyvrcholí vyhlásením víťaza hlavnej ceny, ktorou je Rozmarné popoludnie v rukách profesionálov zo salónov L’oréal Professionel. Nezabudnite preto sledovať aj Facebookové stránky ANSWEAR, kde sa už teraz môžete zapojiť do súťaže!

A aby toho nebolo málo, každý si nájde nejaký ten darček pre seba aj vďaka zľavovému kódu BDAY. Obdarujte sa štýlom na počesť ANSWEAR aj vy! Všetky informácie k narodeninovým súťažiam nájdete tu.

Spoločne s módnymi blogerkami sa k narodeninovým blahoželaniam pripájame aj my, a želáme ANSWEAR-u mnoho ďalších rokov plných, tých najchutnejších módnych kúskov, podmanivých doplnkov a najštýlovejších zákazníkov.

 

8@zrzkastyle

 

DSC04538 kopia 2@donnaiveh

 

IMG 1184@jankatopanka narodeninova fresshion31@fresshion

 

#answearoslavuje #WeAreTheAnswear

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...


Trendy móda | 02.aug 2021

Módne kabelky a batohy na leto - kolekci...

Leto je tu v plnom prúde, a to znamená, že všetci si chceme dopriať aj zaslúžený oddych a pohodu. Nosíme...


Trendy móda | 02.aug 2021

Must-haves sandále tohto leta

Polovica leta je síce za nami, no čaká nás ešte druhá. Preto nie je neskoro na oživie svojho šatníka a...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...