Žiadna oslava narodenín by nemala byť ukrátená o poriadnu párty! Párty, na ktorej oslávenec obdarúva svojich hostí však berieme všetkými desiatimi. Presne o takúto oslavu narodenín ide aj v prípade ANSWEAR.

 

title

 

 

Oslavy 8. výročia ale odštartoval salónny večierok, kde samozrejme nechýbalo výnimočné jedlo, drinky, ale aj poriadna dávka módy a štýlu. Večer s intímnou atmosférou, no veľkolepou témou sa niesol v duchu outfitov Art Deco, Belle Epoque a Parížskej bohémy. Vďaka tomu, mohli prítomné dievčatá naplno predviesť svoje kreatívne ja.

 

 MG 4198

 

Servírovali sa jedlá, ktoré by sme pokojne mohli považovať za umelecké diela hýriace farbami a štruktúrami. Nič iné sa od vychýreného šéfkuchára Michala Kordoša ani nedalo čakať. A pozvané dámy sa mohli zveriť do rúk profesionálneho hairstylistu a make-up artistky, ktorí pomohli z večera urobiť nezabudnuteľný zážitok.

 

 MG 3813  MG 3247
 MG 3822  MG 3885

 

Vášnivé debaty o jedle a o víne sa striedali so zdieľaním vlastných zážitkov a postrehov, no samotná atmosféra si hostí podmanila natoľko, že sa to nezaobišlo bez pamätných fotografií. 8.rokov však oslavujú Answearáci aj ďalšími prekvapeniami. Celých 8 dní budú vo svojich súťažiach rozdávať darčeky.

 

 MG 3959

 MG 4183

 

Každý deň od 18. do 25. februára, si pre vás ANSWEAR na Instagrame pripravil špeciálne súťaže plné lákavých výhier. Každý deň bude výnimočný, pretože nové darčeky dostane až 5 súťažiacich. Avšak oslava vyvrcholí vyhlásením víťaza hlavnej ceny, ktorou je Rozmarné popoludnie v rukách profesionálov zo salónov L’oréal Professionel. Nezabudnite preto sledovať aj Facebookové stránky ANSWEAR, kde sa už teraz môžete zapojiť do súťaže!

A aby toho nebolo málo, každý si nájde nejaký ten darček pre seba aj vďaka zľavovému kódu BDAY. Obdarujte sa štýlom na počesť ANSWEAR aj vy! Všetky informácie k narodeninovým súťažiam nájdete tu.

Spoločne s módnymi blogerkami sa k narodeninovým blahoželaniam pripájame aj my, a želáme ANSWEAR-u mnoho ďalších rokov plných, tých najchutnejších módnych kúskov, podmanivých doplnkov a najštýlovejších zákazníkov.

 

8@zrzkastyle

 

DSC04538 kopia 2@donnaiveh

 

IMG 1184@jankatopanka narodeninova fresshion31@fresshion

 

#answearoslavuje #WeAreTheAnswear

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...


Fashion Week | 06.júl 2020

Sledujte Haute Couture Week online!

6.júla odštartoval týždeň Haute Couture módy. Tak, ako vždy, je táto edícia unikátna svojimi kreáciami, rôznorodými inšpiráciami a umeleckými víziami, ktoré...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...