Svadobné šaty sú zväčša odrazom kreativity, precíznosti a častokrát aj honosnosti. Sú preto ideálnym kúskom, ktorý mnohé módne domy zaraďujú do svojich haute couture prehliadok. Výnimkou nebol ani tento rok. Pozrite sa, ako si svadobný deň predstavujú značky ako Dior či Valentino.

Ralph & Russo

Dizajnérske duo tentokrát stavilo na klasickú siluetu, na ktorej vynikala lesklá látka zdobená kamienkami. Outfit doplnili masívnou kvetinovou čelenkou.

title

 

 

Dior

Šaty pozostávajú z dvoch častí- body a sukne. Každý prvok sa tak dá využiť samostatne, ale aj spolu, či sa ich nemusíte vzdať ani po svadbe.

dior 

 

 

Valentino

Ak milujete zlato, ale aj nežnosť, róba od Valentino je ako stvorená pre vás. Dominujú v nej tie najjemnejšie volány doplnené ligotavými, zlatými detailmi.

valentino 

 

 

Zuhair Murad

Luxusná róba, na ktorej vyniká prepracovanie vo vrchnej časti, kde sa nachádza komplikovaná aplikácia. Plisovaná sukňa je jemná a splývavá.

zuhair murad 

 

 

Chanel

Na prvý pohľad jednoduchá róba, ktorá však v sebe nesie všetko od ženskej sily až po progresívne myslenie a inšpiráciu z histórie.

chanel 

 

 

Schiaparelli

Ak čistá biela róba nie je nič pre vás, skúste to ako Schiaparelli. Značka doplnila nežnú bielu výraznými kvetinovými výšivkami.

schiaparelli 

 

 

Givenchy

Naked dress v nádhernej, modernej podobe. Odhaľujú síce dostatok kože, no pritom neodhaľujú takmer nič. V nich sa stanete iluzionistkou.

givench 

 

 

Balmain

Revolučné nevesty ocenia počin z dielne Balmain, ktorý kombinuje prvky saka a šiat do jediného modelu. Doplnený je aj zaujímavým klobúkom.

balmain 

 

 

Giambattista Valli

Ak chcete zaručene strhnúť všetku pozornosť na seba, inšpirujte sa róbou od Giambattistu Valli. Trblietavé minišaty doplnil masívnym tylom.

giamba 

 

 

Armani Privé

Róba Armani Privé je ako stvorená pre tie z nás, ktoré túžia po štipke drámy. Nosným prvkom tu je klobúk s objemným závojom, ktorý ukrýva flitrovanú róbu.

armani prive

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...