Svadobné šaty sú zväčša odrazom kreativity, precíznosti a častokrát aj honosnosti. Sú preto ideálnym kúskom, ktorý mnohé módne domy zaraďujú do svojich haute couture prehliadok. Výnimkou nebol ani tento rok. Pozrite sa, ako si svadobný deň predstavujú značky ako Dior či Valentino.

Ralph & Russo

Dizajnérske duo tentokrát stavilo na klasickú siluetu, na ktorej vynikala lesklá látka zdobená kamienkami. Outfit doplnili masívnou kvetinovou čelenkou.

title

 

 

Dior

Šaty pozostávajú z dvoch častí- body a sukne. Každý prvok sa tak dá využiť samostatne, ale aj spolu, či sa ich nemusíte vzdať ani po svadbe.

dior 

 

 

Valentino

Ak milujete zlato, ale aj nežnosť, róba od Valentino je ako stvorená pre vás. Dominujú v nej tie najjemnejšie volány doplnené ligotavými, zlatými detailmi.

valentino 

 

 

Zuhair Murad

Luxusná róba, na ktorej vyniká prepracovanie vo vrchnej časti, kde sa nachádza komplikovaná aplikácia. Plisovaná sukňa je jemná a splývavá.

zuhair murad 

 

 

Chanel

Na prvý pohľad jednoduchá róba, ktorá však v sebe nesie všetko od ženskej sily až po progresívne myslenie a inšpiráciu z histórie.

chanel 

 

 

Schiaparelli

Ak čistá biela róba nie je nič pre vás, skúste to ako Schiaparelli. Značka doplnila nežnú bielu výraznými kvetinovými výšivkami.

schiaparelli 

 

 

Givenchy

Naked dress v nádhernej, modernej podobe. Odhaľujú síce dostatok kože, no pritom neodhaľujú takmer nič. V nich sa stanete iluzionistkou.

givench 

 

 

Balmain

Revolučné nevesty ocenia počin z dielne Balmain, ktorý kombinuje prvky saka a šiat do jediného modelu. Doplnený je aj zaujímavým klobúkom.

balmain 

 

 

Giambattista Valli

Ak chcete zaručene strhnúť všetku pozornosť na seba, inšpirujte sa róbou od Giambattistu Valli. Trblietavé minišaty doplnil masívnym tylom.

giamba 

 

 

Armani Privé

Róba Armani Privé je ako stvorená pre tie z nás, ktoré túžia po štipke drámy. Nosným prvkom tu je klobúk s objemným závojom, ktorý ukrýva flitrovanú róbu.

armani prive

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.jún 2019

Titul kabelka leta získava...

Bottega Venetta Pouch! Aj keď ju podľa názvu možno nepoznáte, určite ste ju už videli či už na Instagrame, červenom...


Trendy móda | 18.jún 2019

Shades of Green

Zelená sa dostávala na výslnie veľmi dlho a veľmi pomaly. Začalo to doplnkami, neskôr sme prešli na celé outfity. Po Millennial...


Trendy móda | 18.jún 2019

Ako nosiť biele tričko?

Klasické biele tričko je veľmi podceňovaným kúskom aj napriek tomu, že ho trendy nikdy nedokázali vytlačiť zo scény. V našich...


Trendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...