Ples je pre ženu výnimočnou príležitosťou, pri ktorej sa môže stať na jednu noc princeznou v krásnych šatách. Mnohé dámy strávia veľa času hľadaním tých pravých šiat, v ktorých budú okúzľujúce a ktoré im perfektne sadnú na postavu. Rovnako dôležité sú však aj vhodne zvolené šperky, ktoré celkovému vzhľadu dodajú punc pôvabu a luxusu. Viete, ako si vybrať tie správne?  

title

 

 

374901041B SMAZákladné pravidlo

 

Šperky a šaty spolu tvoria jeden celok, a preto ich musíte vyberať vždy spolu. Veľakrát volia dámy na ples ako doplnok rodinné klenoty, ktoré nosia iba na výnimočné príležitosti. Ak už nejaký skvost vo svojej šperkovnici máte a zamerali ste sa výlučne na výber šiat, určite si ho vezmite so sebou na skúšanie. Len tak uvidíte, či spolu fungujú.


 

234002194R LA7 BMC BRCŠaty a šperky sa dopĺňajú

Všeobecné pravidlo znie, že žena by na sebe nemala mať viac ako dva, maximálne tri druhy šperkov naraz. Najčastejšie je to kombinácia náušníc a náramku alebo náhrdelníku. Pokiaľ sú vaše šaty minimalistické, bez vzorov, kamienkov alebo čipky, môžete si dopriať aj extravagantnejšie šperky. Naopak, ak je vaša róba bohatá na farby, riasenie alebo iným spôsobom púta pozornosť, svoju ženskosť lepšie podčiarknete jemnými šperkmi. Rozhodli ste sa tento rok staviť na čiernu klasiku? V takom prípade odporúčame siahnuť po ligotavých visiacich náušniciach, tzv. „diamantových vodopádoch“, ako má vo svojej luxusnej kolekcii The Last Supper klenotnícka značka ALO Diamonds. Skvele zvýraznia obrysy vašej tváre, a navyše pôsobia luxusne a rafinovane.

 

324801246R BMC AŠperk ako kamufláž

Jeden výrazný doplnok dokáže viac, ako si myslíte. Sústreďte sa na svoju postavu a povedzte si, ktoré časti vášho tela by ste rady zvýraznili a na ktoré by ste naopak nerady pútali pozornosť. Ak je vašou prednosťou dekolt, voľte výrazný náhrdelník alebo visiace náušnice. Plnej tvári by ste masívnymi, či okrúhlymi náušnicami nepolichotili. Preto sa orientujte radšej na jemnejšie náušnice a výrazný prsteň, ako je diamantový skvost ALO Fairytale Goddes od ALO diamonds.

Foto: ALO Diamonds

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.jún 2019

Letné klasiky pre každý šatník

Poznáte to, každý rok, každú sezónu a niekedy aj každý týždeň sa dozvedáme o nových trendoch. Tak, ako rýchlo prídu...


Trendy móda | 14.jún 2019

Givenchy predstavuje teniskovú kolaborác...

Prvá prehliadka pánskej kolekcie Givenchy pod vedením Clare Waight Keller predstavila aj zaujímavú kolaboráciu. Módny dom sa spojil so značkou...


Trendy móda | 13.jún 2019

Ako sa nosí crop top vo svete?

Jeden kúsok a má toľko tvárí. Každý si ho dokáže prispôsobiť k svojmu štýlu a pritom dokáže zachovať jeho podstatu...


Trendy móda | 13.jún 2019

Letné outfity, ktoré nikdy nesklamú

Dilema, ktorá nás dokáže zastihnúť v akomkoľvek ročnom období, pri akejkoľvek príležitosti a aj pri úplne zaplnenom šatníku. Čo si...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...