S príchodom prvých fashion weekov a z posledných spomienok na koniec roka, vznikli najočakávanejšie trendy, ktoré už teraz v hojnom vídavame na Instagrame. Tieto budú tie najväčšie.

Batika

Batikované kúsky sa pomaličky začali infiltrovať do letnej módy, no až v roku 2019 vypukne ošiaľ naplno. Pôjdete do tohto hippie štýlu aj vy?

title

 

 

Cyklistické šortky

Šortky inšpirované cyklistikou sa síce objavili na scéne už minulý rok, no ani teraz sa nikam nechystajú, budú sa nosiť s úplne všetkým a úplne všade.

2 

 

 

Športové tielka

Klasické, jednofarebné tielka s typickým vykrojením, dá sa nosiť na množstvo spôsobov a prispôsobí sa všetkým štýlom aj príležitostiam.

3 

 

 

Machovo zelená

Svetlozelená, akoby machová zelená si našla cestu do každej sféry dizajnu, od nábytku až po módu. Pôsobí elegantne a chladivo, nahradí tento rok mätovú?

4 

 

 

Neónky

Svietivé tóny ružovej, zelenej, žltej či fialovej dostávajú akúsi sofistikovanejšiu podobu, no prinášajú do každého outfitu jemne športový nádych.

5 

 

 

Móda z prérií

Šaty inšpirované štýlom z histórie, ktorý nazývame prérijný, je typický svojimi elegantnými, jemne zdobenými, no voľnými líniami, prípadne potlačami. Objavili sa už minulý rok, no tento budú už skutočne všade.

6

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne prehliadky | 23.sep 2019

Neoromantika podľa SPORTMAX

Sloboda a ľahkosť typická pre kinetické sochy umelca Daniela Wurtzelema sa stali hlavnou inšpiráciou pre kolekciu jar-leto 2020 značky SPORTMAX. Kolekcia...


Módne prehliadky | 23.sep 2019

Šatník pre špiónky podľa MAX MARA

Seriál Killing Eve si získal obrovské publikum, vďačí za to nielen svojej zaujímavej zápletke, ale aj kostýmom s dokonalým citom pre...


Trendy móda | 23.sep 2019

Farby jesene v novej kolekcii Tiffany T

Jeseň bude podľa značky Tiffany patriť perleti, tyrkysovej a ónyxovo čiernej. Svoju ikonickú líniu Tiffany T totiž obliekla práve do týchto...


Módne ikony | 23.sep 2019

Street Style na MFW

Miláno nikdy nesklame. V prípade Týždňov módy to však platí ešte viac, pretože outfity, ktoré nám tu predviedli influencerky a...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...