S príchodom prvých fashion weekov a z posledných spomienok na koniec roka, vznikli najočakávanejšie trendy, ktoré už teraz v hojnom vídavame na Instagrame. Tieto budú tie najväčšie.

Batika

Batikované kúsky sa pomaličky začali infiltrovať do letnej módy, no až v roku 2019 vypukne ošiaľ naplno. Pôjdete do tohto hippie štýlu aj vy?

title

 

 

Cyklistické šortky

Šortky inšpirované cyklistikou sa síce objavili na scéne už minulý rok, no ani teraz sa nikam nechystajú, budú sa nosiť s úplne všetkým a úplne všade.

2 

 

 

Športové tielka

Klasické, jednofarebné tielka s typickým vykrojením, dá sa nosiť na množstvo spôsobov a prispôsobí sa všetkým štýlom aj príležitostiam.

3 

 

 

Machovo zelená

Svetlozelená, akoby machová zelená si našla cestu do každej sféry dizajnu, od nábytku až po módu. Pôsobí elegantne a chladivo, nahradí tento rok mätovú?

4 

 

 

Neónky

Svietivé tóny ružovej, zelenej, žltej či fialovej dostávajú akúsi sofistikovanejšiu podobu, no prinášajú do každého outfitu jemne športový nádych.

5 

 

 

Móda z prérií

Šaty inšpirované štýlom z histórie, ktorý nazývame prérijný, je typický svojimi elegantnými, jemne zdobenými, no voľnými líniami, prípadne potlačami. Objavili sa už minulý rok, no tento budú už skutočne všade.

6

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

NEHERA – Nekonvenčná móda so silným príb...

„Nehera šije šaty dobre“ – rokmi preverený slogan, ktorý hovorí za všetko aj dnes. Jan Nehera bol je...

Beauty Day s Dominikou Donigovou

I keď sa Dominika môže pýšiť titulom z hudobného konzervatória, nechala sa nakoniec zlákať úplne iný...

Vlasové doplnky na leto

Aj toho najväčšieho odporcu vlasových doplnkov určite presvedčíme, že sponky, gumičky či čelenky sú ...