S príchodom prvých fashion weekov a z posledných spomienok na koniec roka, vznikli najočakávanejšie trendy, ktoré už teraz v hojnom vídavame na Instagrame. Tieto budú tie najväčšie.

Batika

Batikované kúsky sa pomaličky začali infiltrovať do letnej módy, no až v roku 2019 vypukne ošiaľ naplno. Pôjdete do tohto hippie štýlu aj vy?

title

 

 

Cyklistické šortky

Šortky inšpirované cyklistikou sa síce objavili na scéne už minulý rok, no ani teraz sa nikam nechystajú, budú sa nosiť s úplne všetkým a úplne všade.

2 

 

 

Športové tielka

Klasické, jednofarebné tielka s typickým vykrojením, dá sa nosiť na množstvo spôsobov a prispôsobí sa všetkým štýlom aj príležitostiam.

3 

 

 

Machovo zelená

Svetlozelená, akoby machová zelená si našla cestu do každej sféry dizajnu, od nábytku až po módu. Pôsobí elegantne a chladivo, nahradí tento rok mätovú?

4 

 

 

Neónky

Svietivé tóny ružovej, zelenej, žltej či fialovej dostávajú akúsi sofistikovanejšiu podobu, no prinášajú do každého outfitu jemne športový nádych.

5 

 

 

Móda z prérií

Šaty inšpirované štýlom z histórie, ktorý nazývame prérijný, je typický svojimi elegantnými, jemne zdobenými, no voľnými líniami, prípadne potlačami. Objavili sa už minulý rok, no tento budú už skutočne všade.

6

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...