S príchodom prvých fashion weekov a z posledných spomienok na koniec roka, vznikli najočakávanejšie trendy, ktoré už teraz v hojnom vídavame na Instagrame. Tieto budú tie najväčšie.

Batika

Batikované kúsky sa pomaličky začali infiltrovať do letnej módy, no až v roku 2019 vypukne ošiaľ naplno. Pôjdete do tohto hippie štýlu aj vy?

title

 

 

Cyklistické šortky

Šortky inšpirované cyklistikou sa síce objavili na scéne už minulý rok, no ani teraz sa nikam nechystajú, budú sa nosiť s úplne všetkým a úplne všade.

2 

 

 

Športové tielka

Klasické, jednofarebné tielka s typickým vykrojením, dá sa nosiť na množstvo spôsobov a prispôsobí sa všetkým štýlom aj príležitostiam.

3 

 

 

Machovo zelená

Svetlozelená, akoby machová zelená si našla cestu do každej sféry dizajnu, od nábytku až po módu. Pôsobí elegantne a chladivo, nahradí tento rok mätovú?

4 

 

 

Neónky

Svietivé tóny ružovej, zelenej, žltej či fialovej dostávajú akúsi sofistikovanejšiu podobu, no prinášajú do každého outfitu jemne športový nádych.

5 

 

 

Móda z prérií

Šaty inšpirované štýlom z histórie, ktorý nazývame prérijný, je typický svojimi elegantnými, jemne zdobenými, no voľnými líniami, prípadne potlačami. Objavili sa už minulý rok, no tento budú už skutočne všade.

6

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...


Trendy móda | 18.apr 2019

Aké slnečné okuliare sa nosia túto sezón...

V prípade, že vás slnečné lúče nútia vyťahovať z kabelky slnečné okuliare čoraz častejšie, znamená to, že leto je za dverami. Aké...


Módne ikony | 18.apr 2019

Šatník podľa Jackie Kennedy

Keď sa povie Jackie Kennedy, väčšine pravdepodobne napadne jej kostým Chanel alebo typické klobúky. Jej štýl však bol omnoho rôznorodejší...


Módne ikony | 17.apr 2019

Chaos a kreácia Francy Sozzani

Franca Sozzani bola na čele talianskeho módneho magazínu tri celé dekády. Mala svoj nenapodobiteľný hlas, štýl a energiu, ktoré boli obrovskou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...