S príchodom prvých fashion weekov a z posledných spomienok na koniec roka, vznikli najočakávanejšie trendy, ktoré už teraz v hojnom vídavame na Instagrame. Tieto budú tie najväčšie.

Batika

Batikované kúsky sa pomaličky začali infiltrovať do letnej módy, no až v roku 2019 vypukne ošiaľ naplno. Pôjdete do tohto hippie štýlu aj vy?

title

 

 

Cyklistické šortky

Šortky inšpirované cyklistikou sa síce objavili na scéne už minulý rok, no ani teraz sa nikam nechystajú, budú sa nosiť s úplne všetkým a úplne všade.

2 

 

 

Športové tielka

Klasické, jednofarebné tielka s typickým vykrojením, dá sa nosiť na množstvo spôsobov a prispôsobí sa všetkým štýlom aj príležitostiam.

3 

 

 

Machovo zelená

Svetlozelená, akoby machová zelená si našla cestu do každej sféry dizajnu, od nábytku až po módu. Pôsobí elegantne a chladivo, nahradí tento rok mätovú?

4 

 

 

Neónky

Svietivé tóny ružovej, zelenej, žltej či fialovej dostávajú akúsi sofistikovanejšiu podobu, no prinášajú do každého outfitu jemne športový nádych.

5 

 

 

Móda z prérií

Šaty inšpirované štýlom z histórie, ktorý nazývame prérijný, je typický svojimi elegantnými, jemne zdobenými, no voľnými líniami, prípadne potlačami. Objavili sa už minulý rok, no tento budú už skutočne všade.

6

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.jún 2020

Jarná móda z Instagramu

Aké módne trendy si postupne získavajú sociálne siete, ale aj ulice? Módne influencerky si obľúbili pletené polokošele, košíkové kabelky či...


Trendy móda | 01.jún 2020

Ako nosiť bielu džínsovinu?

Biela je našou obľúbenou farbou na leto. Je jemná a čistá, ponúka nám priestor na vytváranie najrôznejších outfit na rozličné štýly...


Trendy móda | 31.máj 2020

Must-have topánky na jar-leto

Hľadáte ideálny pár topánok, ktorý vynosíte celú jar a leto a možno aj nasledujúce sezóny? Máme pre vás niekoľko tipov, v ktorých sa...


Trendy móda | 30.máj 2020

Must-have šaty sezóny

Šaty majú tú moc, že nás v sekunde dokážu premeniť dobrodružnú bohémku, na elegantnú dámu či na rustikálnu krásku. Všetko záleží...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...