Každý má v skrini tie svoje obľúbené džínsy, ktoré by najradšej nosil dovtedy, kým sa úplne nezničia. Nech to už sú zvonové, skinny či rovné džínsy, poradíme vám, ako ich správne nosiť.

Široké

Voľný strih džínsov dokáže byť niekedy zradný. Vybalansujte preto outfit topánkami na vyššom podpätku, buď lodičkami alebo členkovými čižmami. Vrch by mal byť obtiahnutý, aby ste sa vyhli nelichotiacim optickým ilúziám.

title@wethepeoplestyle

 

 

Zvonové

Ak ste si vybrali zvonové džínsy, zrejme máte radi retro štýl. K tomuto typu sa navyše hodia rôzne typy blúzok, či už kvetinové alebo jednofarebné. Zastrčte ich do nohavíc, obujte si kitten heels a môžete vyraziť.

2@emilisindlev

 

 

S vysokým pásom

Džínsy s vysokým pásom dokážu siluete výrazne pomôcť. Vždy, keď ich máte na sebe by ste mali naplno využiť ich potenciál a top zastrčiť dovnútra. Takto zvýraznia líniu drieku a vyformujú boky.

3@eniswardrobe

 

 

Roztrhané

Jediným problémom roztrhaných džínsov je to, že niekedy môžu pôsobiť lacno. Ich uvoľnenosť preto vybalansujte kvalitnými kúskami ako je jednoduché sako, zaujímavý kabát alebo chic kabelka.

4@lucywilliams02

 

 

Skinny

Skinny džínsy sú multifunkčné a dajú sa nosiť na milión spôsobov. Hoďte cez nich maxi šaty, doplňte ich mikinou, čižmami nad kolená, páperovou bundou, vyberte si čo chcete, a vždy budú pôsobiť štýlovo.

5@wearetwinset

 

 

Rovné

Tento strih džínsov zažil obrovský nárast v popularite najmä vďaka Instagramu. Stali sa kľúčovým kúskov mnohých IT girls, ktoré ich dopĺňajú elegantnými topmi, a masívnymi teniskami, ale aj členkovými čižmami.

6@lindatol_

 

 

Biele

Túto farbu džínsov oceníte najmä ako súčasť outfitu do práce. Nádherne ladí s prúžkovanými, bodkovanými kúskami, ale aj s inými vzormi. Hodia sa k svetrom, blúzkam aj sakám.

7@brittanybathgate

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...