Ak má niekto dostať oprávnenie o tom, aby hovoril o zimných trendoch, tak sú to jednoznačne módne bloggerky a ikony zo Škandinávie. Zrejme nikde na svete totiž nenájde prepojenie štýlu v nepriaznivých, zimných podmienkach ako práve tu.

 

title

 

 

Pernille Teisbaeck: Teddy kabát

Ak ste ešte stále nepodľahli čaru tedda kabátu, možno vás o ňom presvedčí Pernille, ktorá neostala pri jedinom modeli, ale v šatníku ich má hneď niekoľko.

1  2 

 

 

 

Emili Sindlev: Fialová

Sezóna Ultra Violet už síce prešla, no podľa Emili je to farba zimy. Nosí ju v rôznych kombináciách aj tónoch, na bundách, topánkach či kabelkách.

3  4 

 

 

 

Kenza Zouiten: Umelá kožušina

Ak vás na teddy kabát nepresvedčíme, skúste to so sofistikovanejšou verziou- klasickým kožuchom, avšak z umelej kožušiny, ktorá dnes dokonale imituje tú pravú, je ekologickejšia aj etickejšia.

5  6 

 

 

 

Jeanette Madsen: Vrstvenie

Dve vrstvy sú málo, skúste to aspoň s troma. Nielenže sa ukryjete pred nepriaznivým počasím, ostanete v teple, ale aj budete pôsobiť štýlovo.

7  8 

 

 

 

Darja Barannik: Zvieracie potlače

Leopardie vzory vôbec nikam neodchádzajú, o popularitu sa len musia podeliť s ostatnými zvieracími vzormi vrátane hadieho či tigrieho. Darja nosí všetky!

9  10 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...