Ak má niekto dostať oprávnenie o tom, aby hovoril o zimných trendoch, tak sú to jednoznačne módne bloggerky a ikony zo Škandinávie. Zrejme nikde na svete totiž nenájde prepojenie štýlu v nepriaznivých, zimných podmienkach ako práve tu.

 

title

 

 

Pernille Teisbaeck: Teddy kabát

Ak ste ešte stále nepodľahli čaru tedda kabátu, možno vás o ňom presvedčí Pernille, ktorá neostala pri jedinom modeli, ale v šatníku ich má hneď niekoľko.

1  2 

 

 

 

Emili Sindlev: Fialová

Sezóna Ultra Violet už síce prešla, no podľa Emili je to farba zimy. Nosí ju v rôznych kombináciách aj tónoch, na bundách, topánkach či kabelkách.

3  4 

 

 

 

Kenza Zouiten: Umelá kožušina

Ak vás na teddy kabát nepresvedčíme, skúste to so sofistikovanejšou verziou- klasickým kožuchom, avšak z umelej kožušiny, ktorá dnes dokonale imituje tú pravú, je ekologickejšia aj etickejšia.

5  6 

 

 

 

Jeanette Madsen: Vrstvenie

Dve vrstvy sú málo, skúste to aspoň s troma. Nielenže sa ukryjete pred nepriaznivým počasím, ostanete v teple, ale aj budete pôsobiť štýlovo.

7  8 

 

 

 

Darja Barannik: Zvieracie potlače

Leopardie vzory vôbec nikam neodchádzajú, o popularitu sa len musia podeliť s ostatnými zvieracími vzormi vrátane hadieho či tigrieho. Darja nosí všetky!

9  10 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...


Trendy móda | 18.apr 2019

Aké slnečné okuliare sa nosia túto sezón...

V prípade, že vás slnečné lúče nútia vyťahovať z kabelky slnečné okuliare čoraz častejšie, znamená to, že leto je za dverami. Aké...


Módne ikony | 18.apr 2019

Šatník podľa Jackie Kennedy

Keď sa povie Jackie Kennedy, väčšine pravdepodobne napadne jej kostým Chanel alebo typické klobúky. Jej štýl však bol omnoho rôznorodejší...


Módne ikony | 17.apr 2019

Chaos a kreácia Francy Sozzani

Franca Sozzani bola na čele talianskeho módneho magazínu tri celé dekády. Mala svoj nenapodobiteľný hlas, štýl a energiu, ktoré boli obrovskou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...