Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stabilnú pozíciu. Či už to bolo kvôli Blake Lively, ktorá sa do nich zamilovala, alebo extravagantnými modelmi na prehliadke Gucci, nohavicový kostým je rovnošatou street stylových ikon.

Menšester

Mnohými nenávidený menšester si nejakým spôsobom opäť získal srdcia verejnosti a to najmä street stylových ikon. Menšestrové nohavicové kostýmy sú tak na scéne a to hneď v zaujímavých farbách a pastelových tónoch.

title

 

 

Athleisure

Pojem athleisure sa takisto prebojoval až do sféry nohavicových kostýmov. Vznikajú tak modely inšpirované teplákovými súpravami a pritom si zachovávajú svoju kostýmovú tvár.

2

 

 

Mixovanie

Potlače sa objavujú aj na kostýmoch, ktoré sa jednoducho museli podriadiť trendu maximalizmu. Okrem toho sa samozrejme dopĺňajú ďalšími potlačami na doplnkoch. Pokiaľ však nie ste na strane extravagantných potlačí, stále si vystačíte napríklad s károvaným vzorom.

3

 

 

Neónky

Aby ste zahnali nudu, ktorú so sebou občas nohavicové kostýmy prinášajú, stačí vám jednoduchý, no pritom výrazný prvok v podobe neónového kúsku. Či už to bude rolák vykúkajúci spod saka, alebo kabelka, trafíte do čierneho.

4

 

 

Oversized

70. a 80. roky si vybudovali stabilnú pozíciu na módnej scéne, preto oversized kostýmy nie sú ničím zvláštnym. Ideálnym modelom ak ste zástancom tohto štýlu, sú tie inšpirované pánskym šatníkom.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...