Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stabilnú pozíciu. Či už to bolo kvôli Blake Lively, ktorá sa do nich zamilovala, alebo extravagantnými modelmi na prehliadke Gucci, nohavicový kostým je rovnošatou street stylových ikon.

Menšester

Mnohými nenávidený menšester si nejakým spôsobom opäť získal srdcia verejnosti a to najmä street stylových ikon. Menšestrové nohavicové kostýmy sú tak na scéne a to hneď v zaujímavých farbách a pastelových tónoch.

title

 

 

Athleisure

Pojem athleisure sa takisto prebojoval až do sféry nohavicových kostýmov. Vznikajú tak modely inšpirované teplákovými súpravami a pritom si zachovávajú svoju kostýmovú tvár.

2

 

 

Mixovanie

Potlače sa objavujú aj na kostýmoch, ktoré sa jednoducho museli podriadiť trendu maximalizmu. Okrem toho sa samozrejme dopĺňajú ďalšími potlačami na doplnkoch. Pokiaľ však nie ste na strane extravagantných potlačí, stále si vystačíte napríklad s károvaným vzorom.

3

 

 

Neónky

Aby ste zahnali nudu, ktorú so sebou občas nohavicové kostýmy prinášajú, stačí vám jednoduchý, no pritom výrazný prvok v podobe neónového kúsku. Či už to bude rolák vykúkajúci spod saka, alebo kabelka, trafíte do čierneho.

4

 

 

Oversized

70. a 80. roky si vybudovali stabilnú pozíciu na módnej scéne, preto oversized kostýmy nie sú ničím zvláštnym. Ideálnym modelom ak ste zástancom tohto štýlu, sú tie inšpirované pánskym šatníkom.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.jan 2019

Kolekcia Victoria Beckham x Reebok

Značka Reebok oznámila plánovanú kolekciu s Victoriou Beckham ešte počas minulého roku, no až teraz sme sa dočkali prvého pohľadu na...


Trendy móda | 22.jan 2019

Vetements predstavuje novú kolaboráciu s...

Kultová značka Vetements predstavila v rámci svojej prehliadky počas pánskeho Paris Fashion Week-u novú kolaboráciu si športovou značkou Reebok. Dvojica...


Módne ikony | 22.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 21.jan 2019

SIHH 2019: Najkrajšie hodinky

Salon International de la Haute Horlogerie je najprestížnejší veľtrh luxusných hodiniek. Prezentujúce značky tu zakaždým predstavia tie najluxusnejšie a najinovatívnejšie produkty...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...