Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stabilnú pozíciu. Či už to bolo kvôli Blake Lively, ktorá sa do nich zamilovala, alebo extravagantnými modelmi na prehliadke Gucci, nohavicový kostým je rovnošatou street stylových ikon.

Menšester

Mnohými nenávidený menšester si nejakým spôsobom opäť získal srdcia verejnosti a to najmä street stylových ikon. Menšestrové nohavicové kostýmy sú tak na scéne a to hneď v zaujímavých farbách a pastelových tónoch.

title

 

 

Athleisure

Pojem athleisure sa takisto prebojoval až do sféry nohavicových kostýmov. Vznikajú tak modely inšpirované teplákovými súpravami a pritom si zachovávajú svoju kostýmovú tvár.

2

 

 

Mixovanie

Potlače sa objavujú aj na kostýmoch, ktoré sa jednoducho museli podriadiť trendu maximalizmu. Okrem toho sa samozrejme dopĺňajú ďalšími potlačami na doplnkoch. Pokiaľ však nie ste na strane extravagantných potlačí, stále si vystačíte napríklad s károvaným vzorom.

3

 

 

Neónky

Aby ste zahnali nudu, ktorú so sebou občas nohavicové kostýmy prinášajú, stačí vám jednoduchý, no pritom výrazný prvok v podobe neónového kúsku. Či už to bude rolák vykúkajúci spod saka, alebo kabelka, trafíte do čierneho.

4

 

 

Oversized

70. a 80. roky si vybudovali stabilnú pozíciu na módnej scéne, preto oversized kostýmy nie sú ničím zvláštnym. Ideálnym modelom ak ste zástancom tohto štýlu, sú tie inšpirované pánskym šatníkom.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaMBPFW v odtieňoch rôznorodosti

Druhý prehliadkový deň na MBPFW mal poriadne nabitý program. Okrem predstavenia kolekcií mladých talentov z UMPRUM a UTB Zlín či...


MBPFW ocenil mladý talent

MBPFW je najväčšou módnou udalosťou v našich končinách. Preto poskytuje priestor na prezentáciu významným postavám z domácej módne scény, ale aj zahraničným...


Trendy móda | 26.mar 2019

Jarné mixovanie farieb

Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že...


Street style z MBPFW III.

Počas tretieho prehliadkového dňa v Prahe prebehli módne show dizajnérov ako Miro Sabo, Vanda Janda či Lukáš Krnáč. Na tieto...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...