Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj samotných značiek sa stále mení, a pritom stále na scéne objavujú nové a nové značky. Ktoré sa oplatí sledovať nielen kvôli outfitovej inšpirácii, ale aj zaujímavým kúskom?

title

 

 

Rotate, @rotatebirgerchristensen

Značka z Kodane je typická svojimi veselými potlačami, a oversized siluetami ktoré sú inšpirované 80.rokmi. Okamžite si získala davy fanúšikov a medzi nimi aj severské influencerky.

1  2 

 

 

 

Chakshyn, @chakshyn

Odvážne kombinácie pánskych prvkov a maximálne ženských detailov nájdete v tvorbe ukrajinskej značky Chakyshyn, ktoré však nechýba ani poriadna dávka luxusu.

3  4 

 

 

 

Bande Noir, @bandenoir

Štýl 80. a 90. Rokov pretvorený na obraz modernej módy. Bande Noir prepája nežnosť s extravaganciou tým najprirodzenejším spôsobom.

5 6 

 

 

 

16Arlington, @16arlington

Štýl tejto značky je inšpirovaný vintage glamourom, preto je plný prierok, úzkych siluet, ale aj kamienkov. Dokonalé prepojenie maximalizmu a minimalizmu.

7  8 

 

 

 

Tach Clothing, @tach_clothing

Určite ste zazreli skrátený kardigán od tejto značky minimálne na Instagrame. Ich retro dizajny sú vyrábané v Uruguaji v etických továrňach a nosia ich influencerky po celom svete.

9  10 

 

 

 

Orseund Iris, @orseund_iris

Newyorská značka, ktorá si už minulý rok získala modelky a influencerky, aj tento rok pridáva unikátne kúsky, ktoré budete chcieť mať v šatníku.

11  12 

 

 

 

Les Reveries, @lesreveriesnyc

Značka založená na romantickom dizajne plnom splývavých siluet, volánov a kvetín dokonale zapadá do modernej hippie idei o móde.

13

 
14 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...