Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj samotných značiek sa stále mení, a pritom stále na scéne objavujú nové a nové značky. Ktoré sa oplatí sledovať nielen kvôli outfitovej inšpirácii, ale aj zaujímavým kúskom?

title

 

 

Rotate, @rotatebirgerchristensen

Značka z Kodane je typická svojimi veselými potlačami, a oversized siluetami ktoré sú inšpirované 80.rokmi. Okamžite si získala davy fanúšikov a medzi nimi aj severské influencerky.

1  2 

 

 

 

Chakshyn, @chakshyn

Odvážne kombinácie pánskych prvkov a maximálne ženských detailov nájdete v tvorbe ukrajinskej značky Chakyshyn, ktoré však nechýba ani poriadna dávka luxusu.

3  4 

 

 

 

Bande Noir, @bandenoir

Štýl 80. a 90. Rokov pretvorený na obraz modernej módy. Bande Noir prepája nežnosť s extravaganciou tým najprirodzenejším spôsobom.

5 6 

 

 

 

16Arlington, @16arlington

Štýl tejto značky je inšpirovaný vintage glamourom, preto je plný prierok, úzkych siluet, ale aj kamienkov. Dokonalé prepojenie maximalizmu a minimalizmu.

7  8 

 

 

 

Tach Clothing, @tach_clothing

Určite ste zazreli skrátený kardigán od tejto značky minimálne na Instagrame. Ich retro dizajny sú vyrábané v Uruguaji v etických továrňach a nosia ich influencerky po celom svete.

9  10 

 

 

 

Orseund Iris, @orseund_iris

Newyorská značka, ktorá si už minulý rok získala modelky a influencerky, aj tento rok pridáva unikátne kúsky, ktoré budete chcieť mať v šatníku.

11  12 

 

 

 

Les Reveries, @lesreveriesnyc

Značka založená na romantickom dizajne plnom splývavých siluet, volánov a kvetín dokonale zapadá do modernej hippie idei o móde.

13

 
14 

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...