Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj samotných značiek sa stále mení, a pritom stále na scéne objavujú nové a nové značky. Ktoré sa oplatí sledovať nielen kvôli outfitovej inšpirácii, ale aj zaujímavým kúskom?

title

 

 

Rotate, @rotatebirgerchristensen

Značka z Kodane je typická svojimi veselými potlačami, a oversized siluetami ktoré sú inšpirované 80.rokmi. Okamžite si získala davy fanúšikov a medzi nimi aj severské influencerky.

1  2 

 

 

 

Chakshyn, @chakshyn

Odvážne kombinácie pánskych prvkov a maximálne ženských detailov nájdete v tvorbe ukrajinskej značky Chakyshyn, ktoré však nechýba ani poriadna dávka luxusu.

3  4 

 

 

 

Bande Noir, @bandenoir

Štýl 80. a 90. Rokov pretvorený na obraz modernej módy. Bande Noir prepája nežnosť s extravaganciou tým najprirodzenejším spôsobom.

5 6 

 

 

 

16Arlington, @16arlington

Štýl tejto značky je inšpirovaný vintage glamourom, preto je plný prierok, úzkych siluet, ale aj kamienkov. Dokonalé prepojenie maximalizmu a minimalizmu.

7  8 

 

 

 

Tach Clothing, @tach_clothing

Určite ste zazreli skrátený kardigán od tejto značky minimálne na Instagrame. Ich retro dizajny sú vyrábané v Uruguaji v etických továrňach a nosia ich influencerky po celom svete.

9  10 

 

 

 

Orseund Iris, @orseund_iris

Newyorská značka, ktorá si už minulý rok získala modelky a influencerky, aj tento rok pridáva unikátne kúsky, ktoré budete chcieť mať v šatníku.

11  12 

 

 

 

Les Reveries, @lesreveriesnyc

Značka založená na romantickom dizajne plnom splývavých siluet, volánov a kvetín dokonale zapadá do modernej hippie idei o móde.

13

 
14 

Najnovšie zo sekcie módaMBPFW v odtieňoch rôznorodosti

Druhý prehliadkový deň na MBPFW mal poriadne nabitý program. Okrem predstavenia kolekcií mladých talentov z UMPRUM a UTB Zlín či...


MBPFW ocenil mladý talent

MBPFW je najväčšou módnou udalosťou v našich končinách. Preto poskytuje priestor na prezentáciu významným postavám z domácej módne scény, ale aj zahraničným...


Trendy móda | 26.mar 2019

Jarné mixovanie farieb

Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že...


Street style z MBPFW III.

Počas tretieho prehliadkového dňa v Prahe prebehli módne show dizajnérov ako Miro Sabo, Vanda Janda či Lukáš Krnáč. Na tieto...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...