Zima už je v plnom prúde, avšak teraz je ten správny čas doplniť zásoby do vašich športových šatníkov. Od základnej vrstvy až po tie najštýlovejšie doplnky, pomôžeme vám pri výbere.

 

title

 

 

Základná vrstva

Základná vrstva by mala pozostávať z termo spodnej bielizne. Ak sa chystáte do destinácie, kde vás bude čakať extra chladné počasie, nezabudnite ani na termo legíny a ponožky.

fusalp

Fusalp

kari traa

Kari Traa

 

 

Stredná vrstva

Či už ste fanúšikom športových mikín alebo pletených svetrov, ani táto vrstva by nemala u vás chýbať. Trendy sú najmä retro dizajny. Navyše, tento kúsok bude vašou štýlovou záchranou v après ski bare.

Moncler, P.E Nation, Perfect Moment, Topshop

 

 

Nohavice

Aj v prípade nohavíc si môžete vyberať podľa preferencie. Pokojne stavte na extravagantné kúsky v metalických tónoch a monochromatické modely zase garantujú trendovú dlhovekosť.

Bogner, Cordova, Gloria Coelho, Sportalm

 

 

Bundy

Ak ste nohavice zvolili v klasickejšej alternatíve, skúste s bundou zaexperimentovať. Nebojte sa ani spomínaných retro dizajnov či metalických modelov.

Bogner, Moncler, P.E Nation, Perfect Moment

 

 

Doplnky

V prípade doplnkov si takisto môžete vybrať z monochromatických kúskov, alebo tých extravagantnejších. Tu môžete aj viac zaexperimentovať, pretože ide o detaily, ktoré robia outfit zaujímavým.

Canada Goose, Dsquared2, Fendi, Gucci

 

 

Bezpečnosť

Už aj bezpečnostné prvky ako prilby a okuliare získali na štýle. Vyberať si môžete z nespočetného množstva dizajnov a štýlov.

Adidas, Atomic, Fendi, Oakley

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...