Zima už je v plnom prúde, avšak teraz je ten správny čas doplniť zásoby do vašich športových šatníkov. Od základnej vrstvy až po tie najštýlovejšie doplnky, pomôžeme vám pri výbere.

 

title

 

 

Základná vrstva

Základná vrstva by mala pozostávať z termo spodnej bielizne. Ak sa chystáte do destinácie, kde vás bude čakať extra chladné počasie, nezabudnite ani na termo legíny a ponožky.

fusalp

Fusalp

kari traa

Kari Traa

 

 

Stredná vrstva

Či už ste fanúšikom športových mikín alebo pletených svetrov, ani táto vrstva by nemala u vás chýbať. Trendy sú najmä retro dizajny. Navyše, tento kúsok bude vašou štýlovou záchranou v après ski bare.

Moncler, P.E Nation, Perfect Moment, Topshop

 

 

Nohavice

Aj v prípade nohavíc si môžete vyberať podľa preferencie. Pokojne stavte na extravagantné kúsky v metalických tónoch a monochromatické modely zase garantujú trendovú dlhovekosť.

Bogner, Cordova, Gloria Coelho, Sportalm

 

 

Bundy

Ak ste nohavice zvolili v klasickejšej alternatíve, skúste s bundou zaexperimentovať. Nebojte sa ani spomínaných retro dizajnov či metalických modelov.

Bogner, Moncler, P.E Nation, Perfect Moment

 

 

Doplnky

V prípade doplnkov si takisto môžete vybrať z monochromatických kúskov, alebo tých extravagantnejších. Tu môžete aj viac zaexperimentovať, pretože ide o detaily, ktoré robia outfit zaujímavým.

Canada Goose, Dsquared2, Fendi, Gucci

 

 

Bezpečnosť

Už aj bezpečnostné prvky ako prilby a okuliare získali na štýle. Vyberať si môžete z nespočetného množstva dizajnov a štýlov.

Adidas, Atomic, Fendi, Oakley

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...