Hodinky dnes už neslúžia iba na ukazovanie času. Stali sa z nich naši osobní asistenti, pomocníci, pravé ruky. Pomôžu nám sledovať náš zdravotný stav, kvalitu spánku, upozornia na stretnutie a pripomenú neprečítané emaily. Tieto však sú nielen inteligentné, ale aj exkluzívne.

TAG Heuer Connected Modular

TAG Heuer je lídrom medzi luxusnými značkami a teraz už aj kvalitnou konkurenciou pre všetky inteligentné hodinky. Zafírový ciferník, diamanty a iné exkluzívne materiály sa tu miešajú s prepracovanou technológiou.

title

 

 

Montblanc Timewalker e-Strap

Renomovaná nemecká značka Montblanc spojila nadčasový model s modernou technológiou. Tvária sa ako klasické hodinky, no ukrývajú všetky vymoženosti modernej doby, pričom ich jednoducho prepojíte so svojim smartfónom.

1

 

 

Breitling Exospace

Nová generácia hodiniek od ikonickej značky. Smart watch nemajú síce toľko funkcií v porovnaní s konkurenciou, avšak poskytujú všetky základné prvky ako emaily či kalendár.

3

 

 

Samsung de Grisogono Gear

Značka Samsung sa spojila s luxusným výrobcom šperkov zo Švajčiarska a vytvorili unikátny model dekorovaný diamantmi a plný najnovších technologických vychytávok.

4

 

 

Gold Apple Watch Edition

Apple Watch sú asi najpopulárnejšie inteligentné hodinky na trhu. V tejto zlatej edícii pôsobia maximálne luxusne a vybrať si navyše môžete aj farbu zlata- žltú alebo ružovú. Funkcie ostávajú rovnaké ako pri klasických Apple Watch.

5

 

 

Louis Vuitton Tambour Horizon Black

Model značky Louis Vuitton vyniká svojim elegantným dizajnom založenom na kombinácii čiernej farby a nehrdzavejúcej ocele. Prepojiť sa dajú s androidom aj s iOS. Vytvorené boli však pre cestovateľov, ktorým ponúknu digitálneho sprievodcu novými miestami.

6

 

 

Emporio Armani Connected

O niečo dostupnejšia verzia inteligentných dizajnérskych hodiniek, no pritom nezabúda na štýlový dizajn a prepracované funkcie. Poskytuje možnosť ovládania hudby, aplikácií a sledovania športových aktivít.

7

 

 

Michael Kors Access Runway

Dizajnovo atraktívne a funkčné, také sú hodinky od značky Michael Kors. Dokážu sledovať vaše špoortové aktivity, upozornia na stretnutia a pomôžu odpovedať na emaily.

8

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...