Výber topánok je extrémne dôležitou záležitosťou. V zime to platí ešte o niečo viac vzhľadom na to, že obuv musí okrem estetických záležitostí spĺňať aj praktické kritériá. Štýl a teplo musia jednoducho spolupracovať. Ako medzi týmito dvoma svetmi vytvoriť balans?

Romantická kovbojka

Trendy kovbojských čižiem sa vôbec nikam nechystá. Ak ho však už máte dosť, prípadne ak ste mu vôbec neprišli na chuť, skúste to inak. Kovbojské čižmy doplnené dlhými, romantickými šatami vytvárajú sofistikovaný pár, ktorý zvládne aj najväčší odporca tohto trendu.

title

 

Náš tip:

zara2 

ZARA

 

 

Neutrálne

Čižmy siahajúce do polovice lýtok dokážu byť niekedy náročné z pohľadu stylingu. Ak si s nimi neviete rady, skúste to ako Hailey Baldwin a jednoducho do nich zastrčte svetlé džínsy. Dolaďte outfit dlhším kabátom a svetrom tón v tóne elegantný outfit je na svete.

1

 

Náš tip:

topshop2

TOPSHOP

 

 

 

Náznak potlačí

Viete kedy najviac vyniknú zvieracie potlače? Vtedy, keď ich doplníte do monochromatického outfitu, ideálne jednofarebného. Leopardie, Hadie či tigrované čižmy tak napríklad dokonale zapadnú do all-black outfitu, ktorý bude pôsobiť chic a sexi.

3

 

Náš tip:

topshop 

TOPSHOP

 

 

Zimný color-blocking

Aké sú najpopulárnejšie farby zimy? Jednoznačne biela a hnedá, pričom čierna je must-have neutrálnou klasikou. Skúste tieto tri farby prepojiť do jediného outfitu a pohrajte sa s color-blockingom. Outfit bude pôsobiť premyslene a graficky.

4

 

Náš tip:

gianvitto rossi 

Gianvitto Rossi

 

 

Hippie zima

Čižmy nad kolená sú takisto stálicou, bez ktorej si nevieme predstaviť zimu. Zatiaľ čo do teraz sme na nich stavali celý outfit, teraz to skúšame aj inak. Skombinujte ich s midi sukňou alebo šatami s rozparkom, ktorý nechá jemným náznakom čižmy vykúkať.

5

 

Náš tip:

topshop3 

TOPSHOP

 

 

Vykročte v lesku

Outfit inšpirovaný street stylom vyčarujete pomocou športových kúskov, ideálne v oversized siluetách, ktoré doplníte vinylovými prvkami. Tie môžu byť v podobe nohavíc, no za nás vyhrávajú členkové čižmy. Matrix okuliare posunú outfit na novú úroveň.

6

 

Náš tip:

alexandre vauthier 

Alexandre Vauthier

 

 

Kontrasty

Masívne čižmy v kombinácii so ženskými prvkami ako sukňový kostým, maxi šaty či kvetované sukne. Cieľom je vytvoriť čo najväčší Kontrast medzi konkrétnymi prvkami tvoriacimi outfit. Takisto platí, čím masívnejšie čižmy, tým lepšie.

7

 

Náš tip:

gucci 

Gucci

 

 

Novodobá klasika

Odvtedy čo sa biele čižmy zjavili na scéne si získali fanúšikov po celom svete. Na jednej strane poskytli ideálnu alternatívu k čiernym čižmám a na tej druhej vytvorili nové možnosti vytvárania outfitov. Túto sezónu sa nosia takisto, no kombinujú sa s potlačami a výraznými farbami.

8

 

Náš tip:

zara 

ZARA

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...