Pokiaľ máte pocit, že minisukňa nemá svoje miesto v zimnom šatníku, presvedčíme vás o opaku. Vybavte sa však hrubými pančuchami, teplou základnou vrstvou a hrejivými doplnkami.

Kostým

Pokiaľ sa vám už nohavicový kostým opozeral, skúste ho nahradiť sukňovým kostýmom. Pre efektný výsledok si však vyberajte sako, ktoré je približne rovnako dlhé ako samotná sukňa. Doplňte teplou vrstvou, čižmami a môžete vyraziť.

title

 

 

Kontrastné farby

Tejto sezóne vládne hnedá, využite jej versatilitu a vytvorte pomocou nej zaujímavé outfity. Hnedú sukňu doplňte napríklad výraznou ružovou, tyrkysovou, alebo pokojne aj červenou. Kontrast však môžete vytvoriť aj pomocou materiálov, kožu doplňte napríklad mikinou alebo hrubým pleteným svetrom. Nezabudnite však na správnu obuv a hrubé pančuchy.

2

 

 

Tón v tóne

Pre extra elegantný vzhľad stavte na kombinovanie farieb tón v tóne. Ideálnymi farbami sú pritom tlmené, prírodné farby, ktoré prinesú do studeného počasia teplo. Cez sukňu s rolákom môžete navyše prehodiť dlhší kabát, s ktorým to zvládnete aj v horšom počasí.

3

 

 

Miešanie vzorov

Netradičnejšiu verziu outfitu vytvoríte mixovaním potlačí a vzorov. Skúste napríklad odvážny mix károvaného a zvieracieho vzoru v rôznych farbách, celé do dokončite masívnymi čižmami a štruktúrovanými doplnkami.

5

 

 

80’s

Ak túžite po dávke nostalgie, doplňte vzorovanú minisukňu oversized sakom, ideálne s masívnymi ramenami. Nezabudnite na rolák, metalické doplnky a váš outfit a lá 80.roky je na svete.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 20.feb 2020

Street Style na MFW FW20

Ciao Milano! Konečne sme sa dočkali aj milánskeho týždňa módy. Ulice zaliate jarným slnkom umožnili štýlovým hosťom módnych prehliadok prevetrať...


Trendy móda | 20.feb 2020

Keď je nakupovanie zážitkom

Takmer polovica (44%) ľudí dnes uprednostňuje nákupy online, pričom najčastejšie nakupovanou kategóriou je práve móda*. Tento spôsob nakupovania je rýchly...


Trendy móda | 20.feb 2020

Moncler Genius predstavuje kolaborácie n...

Tento rok sa v projekte Moncler Genius spojili dizajnéri ako JW Anderson, Richard Quinn či značka Alyx. Každý z nich predstavil svoju...


Trendy móda | 19.feb 2020

Ako nosiť kožené nohavice?

Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no kožené nohavice sa dajú nosiť tak jednoducho a prakticky ako klasické džínsy. Dokazujú...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...