Pokiaľ máte pocit, že minisukňa nemá svoje miesto v zimnom šatníku, presvedčíme vás o opaku. Vybavte sa však hrubými pančuchami, teplou základnou vrstvou a hrejivými doplnkami.

Kostým

Pokiaľ sa vám už nohavicový kostým opozeral, skúste ho nahradiť sukňovým kostýmom. Pre efektný výsledok si však vyberajte sako, ktoré je približne rovnako dlhé ako samotná sukňa. Doplňte teplou vrstvou, čižmami a môžete vyraziť.

title

 

 

Kontrastné farby

Tejto sezóne vládne hnedá, využite jej versatilitu a vytvorte pomocou nej zaujímavé outfity. Hnedú sukňu doplňte napríklad výraznou ružovou, tyrkysovou, alebo pokojne aj červenou. Kontrast však môžete vytvoriť aj pomocou materiálov, kožu doplňte napríklad mikinou alebo hrubým pleteným svetrom. Nezabudnite však na správnu obuv a hrubé pančuchy.

2

 

 

Tón v tóne

Pre extra elegantný vzhľad stavte na kombinovanie farieb tón v tóne. Ideálnymi farbami sú pritom tlmené, prírodné farby, ktoré prinesú do studeného počasia teplo. Cez sukňu s rolákom môžete navyše prehodiť dlhší kabát, s ktorým to zvládnete aj v horšom počasí.

3

 

 

Miešanie vzorov

Netradičnejšiu verziu outfitu vytvoríte mixovaním potlačí a vzorov. Skúste napríklad odvážny mix károvaného a zvieracieho vzoru v rôznych farbách, celé do dokončite masívnymi čižmami a štruktúrovanými doplnkami.

5

 

 

80’s

Ak túžite po dávke nostalgie, doplňte vzorovanú minisukňu oversized sakom, ideálne s masívnymi ramenami. Nezabudnite na rolák, metalické doplnky a váš outfit a lá 80.roky je na svete.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najtrendovejšie materiály sezóny

Trendy sa netýkajú iba strihov, farieb či vzorov. Zasahujú aj do samotných materiálov, ktoré sa pri ...

Módna uniforma podľa Kate Moss

Ikonická Kate má síce vrchol modelingovej kariéry za sebou, avšak stále ju svet považuje za módnu ik...

Aimee Song uvádza vlastnú značku!

Pokiaľ vám meno Aimee Song nič nehovorí, určite poznáte jej „značku“ Song of Style. Aimee je zaklada...