Pokiaľ máte pocit, že minisukňa nemá svoje miesto v zimnom šatníku, presvedčíme vás o opaku. Vybavte sa však hrubými pančuchami, teplou základnou vrstvou a hrejivými doplnkami.

Kostým

Pokiaľ sa vám už nohavicový kostým opozeral, skúste ho nahradiť sukňovým kostýmom. Pre efektný výsledok si však vyberajte sako, ktoré je približne rovnako dlhé ako samotná sukňa. Doplňte teplou vrstvou, čižmami a môžete vyraziť.

title

 

 

Kontrastné farby

Tejto sezóne vládne hnedá, využite jej versatilitu a vytvorte pomocou nej zaujímavé outfity. Hnedú sukňu doplňte napríklad výraznou ružovou, tyrkysovou, alebo pokojne aj červenou. Kontrast však môžete vytvoriť aj pomocou materiálov, kožu doplňte napríklad mikinou alebo hrubým pleteným svetrom. Nezabudnite však na správnu obuv a hrubé pančuchy.

2

 

 

Tón v tóne

Pre extra elegantný vzhľad stavte na kombinovanie farieb tón v tóne. Ideálnymi farbami sú pritom tlmené, prírodné farby, ktoré prinesú do studeného počasia teplo. Cez sukňu s rolákom môžete navyše prehodiť dlhší kabát, s ktorým to zvládnete aj v horšom počasí.

3

 

 

Miešanie vzorov

Netradičnejšiu verziu outfitu vytvoríte mixovaním potlačí a vzorov. Skúste napríklad odvážny mix károvaného a zvieracieho vzoru v rôznych farbách, celé do dokončite masívnymi čižmami a štruktúrovanými doplnkami.

5

 

 

80’s

Ak túžite po dávke nostalgie, doplňte vzorovanú minisukňu oversized sakom, ideálne s masívnymi ramenami. Nezabudnite na rolák, metalické doplnky a váš outfit a lá 80.roky je na svete.

4

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...


Celebrity | 22.aug 2019

MUST-HAVES mesiaca Barbory Bruškovej

Éterickú modelku Barboru Bruškovú určite poznáte, zdobí aj titulku letného vydania magzínu TOP FASHION. Práve jej sme sa opýtali tento...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...