Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne mätúce. Hneď ako sa v novinkách zorientujeme však prichádzajú nové a kolobeh takto pokračuje. Existujú však také kúsky, ktoré zo svojich šatníkov nikdy nevyhadzujeme. Sú nimi nadčasové, elegantné modely neovplyvnené rýchlym životným cyklom módneho priemyslu. Touto filozofiou sa riadila aj značka ANSWEAR, ktorá prináša líniu luxusných a ženských kúskov.

 

title

 

 

Kolekcia nesie názov Heritage, čo vystihuje celú jej podstatu. Základom sú vzácne tkaniny, sýte farby a ženské strihy s náznakmi aristokratickej opulencie pod závojom modernej doby. Je ódou na časy minulé, no jej prísľubom je nesmrteľnosť.

 

3T9A0850  3T9A1377

 

Svoj vplyv si v tejto kolekcii vydobyl aj orient, čo jej dodáva na exotike aj urodzenosti. Prevládajú v nej tóny karmínovej, žltej či fialovej, ale nájdu sa aj kvetinové potlače a rôznorodé štruktúry, ktoré vytvárajú hĺbku každého kúsku.

 

3T9A1121  3T9A1290
 

 

Jednotlivé modely sú medzi sebou jednoducho kombinovateľné, takže svoju kreativitu pri vytváraní outfitov môžete nechať naplno zažiariť. Nezabudnite však na doplnky, ktoré ani v tejto línii nechýbajú. Zamatové kabelky či luxusné šály s retro vzorom vás presvedčia o tom, že aj vy sa môžete cítiť ako moderná verzia aristokratky. V kolekcii nájdete nohavice, plášte, ale aj šaty a sukne.

 

3T9A1768  3T9A0978 

 

Najlepšie na celej kolekcii však je, že umožní každej žene vytvoriť taký outfit, ktorý ju vystihuje. Takto to poňali známe slovenské bloggerky a módne ikony.

 

Heritage podľa Sweet Lady Lollipop

Nežná a hravá Ivana Petrušová nás inšpiruje svojim outfitom, ktorý založila na karamelovej sukni, smaragdovozelenej blúzke a kvetinových čižmách. Dokonale vystihla nielen atmosféru ročného obdobia, ale nechala vyniknúť aj svoju vlastnú osobitosť.

output U9Gmys  SLL 5363 

 

 

Heritage podľa Naty Kerny

Úplne z inej strany to zobrala Natália Kornerová. Jej výrazná, ženská sila zažiarila vďaka jedinému kúsku. V zamatovom overale pôsobí ako stelesnenie femme fatale.

A6968FFE E0F1 4F90 89FE 588968E00B87

 

 

Heritage podľa Zuzany Barkovej

Zuzana by nám mohla pokojne dávať lekcie kombinovania tón v tóne. Vo svojom outfite spojila eleganciu s elementom prekvapenia, ktorý dosiahla vďaka využitiu zaujímavých doplnkov.

9P5A0024 edit  9P5A9701 edit 

 

 

Heritage podľa Donna Iveh

V prípade Ivety Kopernickej žiari sako s bohatým vzorom, ktoré si vystačí aj ako nosný prvok outfitu, vďaka ktorému sa budete cítiť ako moderné princezné.

1

Foto: archív bloggeriek, ANSWEAR

 

#FashionIsTheAnswear #WeAreTheAnswear

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.jan 2019

Kolekcia Victoria Beckham x Reebok

Značka Reebok oznámila plánovanú kolekciu s Victoriou Beckham ešte počas minulého roku, no až teraz sme sa dočkali prvého pohľadu na...


Trendy móda | 22.jan 2019

Vetements predstavuje novú kolaboráciu s...

Kultová značka Vetements predstavila v rámci svojej prehliadky počas pánskeho Paris Fashion Week-u novú kolaboráciu si športovou značkou Reebok. Dvojica...


Módne ikony | 22.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 21.jan 2019

SIHH 2019: Najkrajšie hodinky

Salon International de la Haute Horlogerie je najprestížnejší veľtrh luxusných hodiniek. Prezentujúce značky tu zakaždým predstavia tie najluxusnejšie a najinovatívnejšie produkty...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...