Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne mätúce. Hneď ako sa v novinkách zorientujeme však prichádzajú nové a kolobeh takto pokračuje. Existujú však také kúsky, ktoré zo svojich šatníkov nikdy nevyhadzujeme. Sú nimi nadčasové, elegantné modely neovplyvnené rýchlym životným cyklom módneho priemyslu. Touto filozofiou sa riadila aj značka ANSWEAR, ktorá prináša líniu luxusných a ženských kúskov.

 

title

 

 

Kolekcia nesie názov Heritage, čo vystihuje celú jej podstatu. Základom sú vzácne tkaniny, sýte farby a ženské strihy s náznakmi aristokratickej opulencie pod závojom modernej doby. Je ódou na časy minulé, no jej prísľubom je nesmrteľnosť.

 

3T9A0850  3T9A1377

 

Svoj vplyv si v tejto kolekcii vydobyl aj orient, čo jej dodáva na exotike aj urodzenosti. Prevládajú v nej tóny karmínovej, žltej či fialovej, ale nájdu sa aj kvetinové potlače a rôznorodé štruktúry, ktoré vytvárajú hĺbku každého kúsku.

 

3T9A1121  3T9A1290
 

 

Jednotlivé modely sú medzi sebou jednoducho kombinovateľné, takže svoju kreativitu pri vytváraní outfitov môžete nechať naplno zažiariť. Nezabudnite však na doplnky, ktoré ani v tejto línii nechýbajú. Zamatové kabelky či luxusné šály s retro vzorom vás presvedčia o tom, že aj vy sa môžete cítiť ako moderná verzia aristokratky. V kolekcii nájdete nohavice, plášte, ale aj šaty a sukne.

 

3T9A1768  3T9A0978 

 

Najlepšie na celej kolekcii však je, že umožní každej žene vytvoriť taký outfit, ktorý ju vystihuje. Takto to poňali známe slovenské bloggerky a módne ikony.

 

Heritage podľa Sweet Lady Lollipop

Nežná a hravá Ivana Petrušová nás inšpiruje svojim outfitom, ktorý založila na karamelovej sukni, smaragdovozelenej blúzke a kvetinových čižmách. Dokonale vystihla nielen atmosféru ročného obdobia, ale nechala vyniknúť aj svoju vlastnú osobitosť.

output U9Gmys  SLL 5363 

 

 

Heritage podľa Naty Kerny

Úplne z inej strany to zobrala Natália Kornerová. Jej výrazná, ženská sila zažiarila vďaka jedinému kúsku. V zamatovom overale pôsobí ako stelesnenie femme fatale.

A6968FFE E0F1 4F90 89FE 588968E00B87

 

 

Heritage podľa Zuzany Barkovej

Zuzana by nám mohla pokojne dávať lekcie kombinovania tón v tóne. Vo svojom outfite spojila eleganciu s elementom prekvapenia, ktorý dosiahla vďaka využitiu zaujímavých doplnkov.

9P5A0024 edit  9P5A9701 edit 

 

 

Heritage podľa Donna Iveh

V prípade Ivety Kopernickej žiari sako s bohatým vzorom, ktoré si vystačí aj ako nosný prvok outfitu, vďaka ktorému sa budete cítiť ako moderné princezné.

1

Foto: archív bloggeriek, ANSWEAR

 

#FashionIsTheAnswear #WeAreTheAnswear

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...