Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne mätúce. Hneď ako sa v novinkách zorientujeme však prichádzajú nové a kolobeh takto pokračuje. Existujú však také kúsky, ktoré zo svojich šatníkov nikdy nevyhadzujeme. Sú nimi nadčasové, elegantné modely neovplyvnené rýchlym životným cyklom módneho priemyslu. Touto filozofiou sa riadila aj značka ANSWEAR, ktorá prináša líniu luxusných a ženských kúskov.

 

title

 

 

Kolekcia nesie názov Heritage, čo vystihuje celú jej podstatu. Základom sú vzácne tkaniny, sýte farby a ženské strihy s náznakmi aristokratickej opulencie pod závojom modernej doby. Je ódou na časy minulé, no jej prísľubom je nesmrteľnosť.

 

3T9A0850  3T9A1377

 

Svoj vplyv si v tejto kolekcii vydobyl aj orient, čo jej dodáva na exotike aj urodzenosti. Prevládajú v nej tóny karmínovej, žltej či fialovej, ale nájdu sa aj kvetinové potlače a rôznorodé štruktúry, ktoré vytvárajú hĺbku každého kúsku.

 

3T9A1121  3T9A1290
 

 

Jednotlivé modely sú medzi sebou jednoducho kombinovateľné, takže svoju kreativitu pri vytváraní outfitov môžete nechať naplno zažiariť. Nezabudnite však na doplnky, ktoré ani v tejto línii nechýbajú. Zamatové kabelky či luxusné šály s retro vzorom vás presvedčia o tom, že aj vy sa môžete cítiť ako moderná verzia aristokratky. V kolekcii nájdete nohavice, plášte, ale aj šaty a sukne.

 

3T9A1768  3T9A0978 

 

Najlepšie na celej kolekcii však je, že umožní každej žene vytvoriť taký outfit, ktorý ju vystihuje. Takto to poňali známe slovenské bloggerky a módne ikony.

 

Heritage podľa Sweet Lady Lollipop

Nežná a hravá Ivana Petrušová nás inšpiruje svojim outfitom, ktorý založila na karamelovej sukni, smaragdovozelenej blúzke a kvetinových čižmách. Dokonale vystihla nielen atmosféru ročného obdobia, ale nechala vyniknúť aj svoju vlastnú osobitosť.

output U9Gmys  SLL 5363 

 

 

Heritage podľa Naty Kerny

Úplne z inej strany to zobrala Natália Kornerová. Jej výrazná, ženská sila zažiarila vďaka jedinému kúsku. V zamatovom overale pôsobí ako stelesnenie femme fatale.

A6968FFE E0F1 4F90 89FE 588968E00B87

 

 

Heritage podľa Zuzany Barkovej

Zuzana by nám mohla pokojne dávať lekcie kombinovania tón v tóne. Vo svojom outfite spojila eleganciu s elementom prekvapenia, ktorý dosiahla vďaka využitiu zaujímavých doplnkov.

9P5A0024 edit  9P5A9701 edit 

 

 

Heritage podľa Donna Iveh

V prípade Ivety Kopernickej žiari sako s bohatým vzorom, ktoré si vystačí aj ako nosný prvok outfitu, vďaka ktorému sa budete cítiť ako moderné princezné.

1

Foto: archív bloggeriek, ANSWEAR

 

#FashionIsTheAnswear #WeAreTheAnswear

Najnovšie zo sekcie módaMBPFW v odtieňoch rôznorodosti

Druhý prehliadkový deň na MBPFW mal poriadne nabitý program. Okrem predstavenia kolekcií mladých talentov z UMPRUM a UTB Zlín či...


MBPFW ocenil mladý talent

MBPFW je najväčšou módnou udalosťou v našich končinách. Preto poskytuje priestor na prezentáciu významným postavám z domácej módne scény, ale aj zahraničným...


Trendy móda | 26.mar 2019

Jarné mixovanie farieb

Pastely, neóny aj staré známe klasiky. Tohtoročná jar k nám je štedrá aspoň čo sa týka farieb. Vyzerá to tak, že...


Street style z MBPFW III.

Počas tretieho prehliadkového dňa v Prahe prebehli módne show dizajnérov ako Miro Sabo, Vanda Janda či Lukáš Krnáč. Na tieto...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Privée lounge na MBPFW

Keď sa povie Fashion Week, väčšine z nás napadnú módne prehliadky. Aj keď je pravda, že sú veľm...

Móda a biznis na MBPFW

MBPFW sa bude venovať móde aj z iného pohľadu a to biznisového. V spolupráci s B...

Must-have kúsky pre jarný šatník

Už počas Týždňov módy sa ukázalo, že jarné kúsky sa dajú nosiť už teraz. Niektoré sa objavovali v&nb...