Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne mätúce. Hneď ako sa v novinkách zorientujeme však prichádzajú nové a kolobeh takto pokračuje. Existujú však také kúsky, ktoré zo svojich šatníkov nikdy nevyhadzujeme. Sú nimi nadčasové, elegantné modely neovplyvnené rýchlym životným cyklom módneho priemyslu. Touto filozofiou sa riadila aj značka ANSWEAR, ktorá prináša líniu luxusných a ženských kúskov.

 

title

 

 

Kolekcia nesie názov Heritage, čo vystihuje celú jej podstatu. Základom sú vzácne tkaniny, sýte farby a ženské strihy s náznakmi aristokratickej opulencie pod závojom modernej doby. Je ódou na časy minulé, no jej prísľubom je nesmrteľnosť.

 

3T9A0850  3T9A1377

 

Svoj vplyv si v tejto kolekcii vydobyl aj orient, čo jej dodáva na exotike aj urodzenosti. Prevládajú v nej tóny karmínovej, žltej či fialovej, ale nájdu sa aj kvetinové potlače a rôznorodé štruktúry, ktoré vytvárajú hĺbku každého kúsku.

 

3T9A1121  3T9A1290
 

 

Jednotlivé modely sú medzi sebou jednoducho kombinovateľné, takže svoju kreativitu pri vytváraní outfitov môžete nechať naplno zažiariť. Nezabudnite však na doplnky, ktoré ani v tejto línii nechýbajú. Zamatové kabelky či luxusné šály s retro vzorom vás presvedčia o tom, že aj vy sa môžete cítiť ako moderná verzia aristokratky. V kolekcii nájdete nohavice, plášte, ale aj šaty a sukne.

 

3T9A1768  3T9A0978 

 

Najlepšie na celej kolekcii však je, že umožní každej žene vytvoriť taký outfit, ktorý ju vystihuje. Takto to poňali známe slovenské bloggerky a módne ikony.

 

Heritage podľa Sweet Lady Lollipop

Nežná a hravá Ivana Petrušová nás inšpiruje svojim outfitom, ktorý založila na karamelovej sukni, smaragdovozelenej blúzke a kvetinových čižmách. Dokonale vystihla nielen atmosféru ročného obdobia, ale nechala vyniknúť aj svoju vlastnú osobitosť.

output U9Gmys  SLL 5363 

 

 

Heritage podľa Naty Kerny

Úplne z inej strany to zobrala Natália Kornerová. Jej výrazná, ženská sila zažiarila vďaka jedinému kúsku. V zamatovom overale pôsobí ako stelesnenie femme fatale.

A6968FFE E0F1 4F90 89FE 588968E00B87

 

 

Heritage podľa Zuzany Barkovej

Zuzana by nám mohla pokojne dávať lekcie kombinovania tón v tóne. Vo svojom outfite spojila eleganciu s elementom prekvapenia, ktorý dosiahla vďaka využitiu zaujímavých doplnkov.

9P5A0024 edit  9P5A9701 edit 

 

 

Heritage podľa Donna Iveh

V prípade Ivety Kopernickej žiari sako s bohatým vzorom, ktoré si vystačí aj ako nosný prvok outfitu, vďaka ktorému sa budete cítiť ako moderné princezné.

1

Foto: archív bloggeriek, ANSWEAR

 

#FashionIsTheAnswear #WeAreTheAnswear

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...