Veľkolepá, výnimočná a hravá. Taká je nová putovná kolekcia ALO diamonds, ktorá nesie názov The Last Supper a inšpirovaná je fascinujúcim barokom.

 

alo

 

 

Tak, ako samotná éra v histórii, baroková kolekcia je honosná, farebná a opulentná. Odzrkadľuje však jesennú symfóniu hrejivých farieb, zatiaľ čo jej tvary evokujú hojnosť a hravosť. Iskrivý odlesky a trblietavé drahokamy vás zase naladia na prvý záblesk snehu a ľadu.

The Last Supper je doslova ohromujúca. Tvoria ju veľkolepé siluety, bohaté zdobenie, ktoré zvádza hru svetla. Netradičné tvary navyše objavujú fantazijné štruktúry v type zbrusu.

Netypické tvary zbrusu pomáhajú vytvárať prekvapivé línie, ktoré vynikajú v línii Fancy Diamond Shapes. Za pozornosť stojí predovšetkým elegantný pretiahnutý tvar markíza. Na niektorých prsteňoch a náušniciach nájdete aj tvar bagety, oválu, srdca, vankúša či štvorca. Trblietavú kolekciu dopĺňajú prstene z bieleho zlata s karátovými diamantmi najrôznejších brúsov, náušnice s markízami a štýlové náušnice v obľúbenom štýle art deco. Netradičné brúsy dodávajú diamantom úplne nový rozmer, pôsobia sviežo a originálne a ideálne sa hodia každej žene s vlastným, osobitým vkusom.

1 2 3

 

 

Plné farby smaragdu, rubínu, tanzanitu či turmalínu zvýrazňujú číru veľkoleposť diamantov, a nechávajú zažiariť aj biele a ružové zlato v línii Royal Jewelry. Ohuruje svojou pompéznosťou a hravosťou, avšak nezabúda na dokonalú prepracovanosť.

4 5 6

 

 

Čaro noci pripomína línia Black & White, ktorá necháva naplno zažiariť čierno-bielu kombináciu. Tvoria ju čierne a číre diamanty, ktoré pôsobia ako hviezdami posiata obloha.

7 9 8

 

 

Vodopády diamantov vás zaplavia vďaka honosným náušniciam inspirovaných pohybom a nespútanou energiou. Najvýraznejšie z nich nesú trojkarátový diamant doplnený 6 padajúcimi líniami diamantov.

10 11 12

 

 

Zberateľská edícia Animals je inšpirovaná zase zvieracou ríšou. Čaká vás tu diamantový slon so zdvihnutým chobotom, ale aj psíci z obrazov barokového umelca Petra Paula Rubensa.

13 14 15

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...