Veľkolepá, výnimočná a hravá. Taká je nová putovná kolekcia ALO diamonds, ktorá nesie názov The Last Supper a inšpirovaná je fascinujúcim barokom.

 

alo

 

 

Tak, ako samotná éra v histórii, baroková kolekcia je honosná, farebná a opulentná. Odzrkadľuje však jesennú symfóniu hrejivých farieb, zatiaľ čo jej tvary evokujú hojnosť a hravosť. Iskrivý odlesky a trblietavé drahokamy vás zase naladia na prvý záblesk snehu a ľadu.

The Last Supper je doslova ohromujúca. Tvoria ju veľkolepé siluety, bohaté zdobenie, ktoré zvádza hru svetla. Netradičné tvary navyše objavujú fantazijné štruktúry v type zbrusu.

Netypické tvary zbrusu pomáhajú vytvárať prekvapivé línie, ktoré vynikajú v línii Fancy Diamond Shapes. Za pozornosť stojí predovšetkým elegantný pretiahnutý tvar markíza. Na niektorých prsteňoch a náušniciach nájdete aj tvar bagety, oválu, srdca, vankúša či štvorca. Trblietavú kolekciu dopĺňajú prstene z bieleho zlata s karátovými diamantmi najrôznejších brúsov, náušnice s markízami a štýlové náušnice v obľúbenom štýle art deco. Netradičné brúsy dodávajú diamantom úplne nový rozmer, pôsobia sviežo a originálne a ideálne sa hodia každej žene s vlastným, osobitým vkusom.

1 2 3

 

 

Plné farby smaragdu, rubínu, tanzanitu či turmalínu zvýrazňujú číru veľkoleposť diamantov, a nechávajú zažiariť aj biele a ružové zlato v línii Royal Jewelry. Ohuruje svojou pompéznosťou a hravosťou, avšak nezabúda na dokonalú prepracovanosť.

4 5 6

 

 

Čaro noci pripomína línia Black & White, ktorá necháva naplno zažiariť čierno-bielu kombináciu. Tvoria ju čierne a číre diamanty, ktoré pôsobia ako hviezdami posiata obloha.

7 9 8

 

 

Vodopády diamantov vás zaplavia vďaka honosným náušniciam inspirovaných pohybom a nespútanou energiou. Najvýraznejšie z nich nesú trojkarátový diamant doplnený 6 padajúcimi líniami diamantov.

10 11 12

 

 

Zberateľská edícia Animals je inšpirovaná zase zvieracou ríšou. Čaká vás tu diamantový slon so zdvihnutým chobotom, ale aj psíci z obrazov barokového umelca Petra Paula Rubensa.

13 14 15

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 23.feb 2019

54 rokov FENDI: Najdlhšia módna lovestor...

Karl Lagerfeld je jednoznačne jednou z najvýznamnejších osobností módneho sveta. Dôkazom toho je aj jeho práca v módnom dome FENDI...


Trendy móda | 21.feb 2019

Béžová je oficiálnou farbou Fashion Week...

Ešte máme za sebou síce len polovicu programu Týždňov módy veľkej štvorky, no už teraz môžeme konštatovať, že béžová sa...


Trendy móda | 21.feb 2019

Nové kolaborácie MONCLER GENIUS sú tu!

Moncler Genius je jeden z najzaujímavejších a najunikátnejších kolaboračných projektov súčasnej módy. Najnovšia kolekcia z tohto projektu bola predstavená v rámci milánskeho Týždňa módy...


Módne ikony | 21.feb 2019

Éra Karla Lagerfelda: 36 rokov v Chanel

Karl Lagerfeld vstúpil do módneho domu Chanel v roku 1983 na pozíciu kreatívneho riaditeľa. V tom období bola značka považovaná za „takmer...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...