Veľkolepá, výnimočná a hravá. Taká je nová putovná kolekcia ALO diamonds, ktorá nesie názov The Last Supper a inšpirovaná je fascinujúcim barokom.

 

alo

 

 

Tak, ako samotná éra v histórii, baroková kolekcia je honosná, farebná a opulentná. Odzrkadľuje však jesennú symfóniu hrejivých farieb, zatiaľ čo jej tvary evokujú hojnosť a hravosť. Iskrivý odlesky a trblietavé drahokamy vás zase naladia na prvý záblesk snehu a ľadu.

The Last Supper je doslova ohromujúca. Tvoria ju veľkolepé siluety, bohaté zdobenie, ktoré zvádza hru svetla. Netradičné tvary navyše objavujú fantazijné štruktúry v type zbrusu.

Netypické tvary zbrusu pomáhajú vytvárať prekvapivé línie, ktoré vynikajú v línii Fancy Diamond Shapes. Za pozornosť stojí predovšetkým elegantný pretiahnutý tvar markíza. Na niektorých prsteňoch a náušniciach nájdete aj tvar bagety, oválu, srdca, vankúša či štvorca. Trblietavú kolekciu dopĺňajú prstene z bieleho zlata s karátovými diamantmi najrôznejších brúsov, náušnice s markízami a štýlové náušnice v obľúbenom štýle art deco. Netradičné brúsy dodávajú diamantom úplne nový rozmer, pôsobia sviežo a originálne a ideálne sa hodia každej žene s vlastným, osobitým vkusom.

1 2 3

 

 

Plné farby smaragdu, rubínu, tanzanitu či turmalínu zvýrazňujú číru veľkoleposť diamantov, a nechávajú zažiariť aj biele a ružové zlato v línii Royal Jewelry. Ohuruje svojou pompéznosťou a hravosťou, avšak nezabúda na dokonalú prepracovanosť.

4 5 6

 

 

Čaro noci pripomína línia Black & White, ktorá necháva naplno zažiariť čierno-bielu kombináciu. Tvoria ju čierne a číre diamanty, ktoré pôsobia ako hviezdami posiata obloha.

7 9 8

 

 

Vodopády diamantov vás zaplavia vďaka honosným náušniciam inspirovaných pohybom a nespútanou energiou. Najvýraznejšie z nich nesú trojkarátový diamant doplnený 6 padajúcimi líniami diamantov.

10 11 12

 

 

Zberateľská edícia Animals je inšpirovaná zase zvieracou ríšou. Čaká vás tu diamantový slon so zdvihnutým chobotom, ale aj psíci z obrazov barokového umelca Petra Paula Rubensa.

13 14 15

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...