Veľkolepá, výnimočná a hravá. Taká je nová putovná kolekcia ALO diamonds, ktorá nesie názov The Last Supper a inšpirovaná je fascinujúcim barokom.

 

alo

 

 

Tak, ako samotná éra v histórii, baroková kolekcia je honosná, farebná a opulentná. Odzrkadľuje však jesennú symfóniu hrejivých farieb, zatiaľ čo jej tvary evokujú hojnosť a hravosť. Iskrivý odlesky a trblietavé drahokamy vás zase naladia na prvý záblesk snehu a ľadu.

The Last Supper je doslova ohromujúca. Tvoria ju veľkolepé siluety, bohaté zdobenie, ktoré zvádza hru svetla. Netradičné tvary navyše objavujú fantazijné štruktúry v type zbrusu.

Netypické tvary zbrusu pomáhajú vytvárať prekvapivé línie, ktoré vynikajú v línii Fancy Diamond Shapes. Za pozornosť stojí predovšetkým elegantný pretiahnutý tvar markíza. Na niektorých prsteňoch a náušniciach nájdete aj tvar bagety, oválu, srdca, vankúša či štvorca. Trblietavú kolekciu dopĺňajú prstene z bieleho zlata s karátovými diamantmi najrôznejších brúsov, náušnice s markízami a štýlové náušnice v obľúbenom štýle art deco. Netradičné brúsy dodávajú diamantom úplne nový rozmer, pôsobia sviežo a originálne a ideálne sa hodia každej žene s vlastným, osobitým vkusom.

1 2 3

 

 

Plné farby smaragdu, rubínu, tanzanitu či turmalínu zvýrazňujú číru veľkoleposť diamantov, a nechávajú zažiariť aj biele a ružové zlato v línii Royal Jewelry. Ohuruje svojou pompéznosťou a hravosťou, avšak nezabúda na dokonalú prepracovanosť.

4 5 6

 

 

Čaro noci pripomína línia Black & White, ktorá necháva naplno zažiariť čierno-bielu kombináciu. Tvoria ju čierne a číre diamanty, ktoré pôsobia ako hviezdami posiata obloha.

7 9 8

 

 

Vodopády diamantov vás zaplavia vďaka honosným náušniciam inspirovaných pohybom a nespútanou energiou. Najvýraznejšie z nich nesú trojkarátový diamant doplnený 6 padajúcimi líniami diamantov.

10 11 12

 

 

Zberateľská edícia Animals je inšpirovaná zase zvieracou ríšou. Čaká vás tu diamantový slon so zdvihnutým chobotom, ale aj psíci z obrazov barokového umelca Petra Paula Rubensa.

13 14 15

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...


Módne ikony | 24.jan 2020

Kaia Gerber navrhla kolekciu pre Jimmy C...

18-ročná Kaia Gerber má na konte toľko profesionálnych úspechov, že mnohým jej rovesníkom sa o tom môže len snívať. Okrem...


Módne ikony | 24.jan 2020

Jean Paul Gaultier sa rozlúčil s prehlia...

Jean Paul Gaultier si počas svojej 50-ročnej existencie vybudoval meno v módnom priemysle. Je považovaný za jedného z najodvážnejších dizajnérov...


Trendy móda | 23.jan 2020

Haute Couture tenisky: Maison Margiela x...

Tenisky sa viac-menej už stali bežnou súčasťou našich každodenných šatníkov a pravidelne sa objavujú na červených kobercoch. Niektoré sa dokonca dražia...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...