Posledné dve letné sezóny nás naučili, že pyžamo už viac nie je záležitosťou spální a nočnej garderóby. Nosí sa totiž všade, do práce aj na večerný drink. Tieto značky pyžám to vedia a vytvárajú tak štýlové, všestranné modely.

 

title

 

Desmond & Dempsey

Značka luxusných pyžám z UK, si vás získa nielen v spálni, ale aj v uliciach. Ich modely sa bežne nosia ako súčasť každodenného outfitu, no pokojne si ich môžete naplno vychutnať aj v posteli. Klasické siluety dopĺňajú hravými motívmi a veselými farbami.

1  2 

 

 

Pour Les Femmes

Pyžamá z dielne dizajnéra Robina Wright sú nielen eticky vyrobené, ale aj podporujú rôzne charity. Každý kúsok je vyrobený ženami žijúcimi v komplikovaných podmienkach, ako napríklad vo vojnových zónach. Okrem toho, sú maximálne štýlové a elegantné.

3  4 

 

 

Olivia von Halle

Značka bola založená v roku 2011 s cieľom vytvoriť luxusné pyžamá inšpirované 20.rokmi a najmä nočnou garderóbou samotnej Coco Chanel. Okamžite sa stala hitom a podľa nás by mala byť v šatníkoch každej modernej ženy. Či už uprednostňujete pyžamá alebo nočné košele. Všetky modely sú maximálne ženské a luxusné.

5  6 

 

 

Eberjey

Pohodlné, jemnučké, dokonalo uvoľňujúce, také sú modely z dielne značky Eberjey. Navrhnuté boli s cieľom, aby pristali každej postave a tým nám umožnili maximálne relaxovať. Túto značku milujú módne ikony aj celebrity ako Emma Watson či Kate Hudson.

7  8 

 

 

Sleeper

Ukrajinská značka Sleeper je dokonalým príkladom toho, ako sa tvorí pyžamo, ktoré sa nosí okrem spálne aj do práce. Ich materiály sú luxusné, elegantné, sofistikované a siluety stelesňujú modernú ženu.

9  10 

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...