Posledné dve letné sezóny nás naučili, že pyžamo už viac nie je záležitosťou spální a nočnej garderóby. Nosí sa totiž všade, do práce aj na večerný drink. Tieto značky pyžám to vedia a vytvárajú tak štýlové, všestranné modely.

 

title

 

Desmond & Dempsey

Značka luxusných pyžám z UK, si vás získa nielen v spálni, ale aj v uliciach. Ich modely sa bežne nosia ako súčasť každodenného outfitu, no pokojne si ich môžete naplno vychutnať aj v posteli. Klasické siluety dopĺňajú hravými motívmi a veselými farbami.

1  2 

 

 

Pour Les Femmes

Pyžamá z dielne dizajnéra Robina Wright sú nielen eticky vyrobené, ale aj podporujú rôzne charity. Každý kúsok je vyrobený ženami žijúcimi v komplikovaných podmienkach, ako napríklad vo vojnových zónach. Okrem toho, sú maximálne štýlové a elegantné.

3  4 

 

 

Olivia von Halle

Značka bola založená v roku 2011 s cieľom vytvoriť luxusné pyžamá inšpirované 20.rokmi a najmä nočnou garderóbou samotnej Coco Chanel. Okamžite sa stala hitom a podľa nás by mala byť v šatníkoch každej modernej ženy. Či už uprednostňujete pyžamá alebo nočné košele. Všetky modely sú maximálne ženské a luxusné.

5  6 

 

 

Eberjey

Pohodlné, jemnučké, dokonalo uvoľňujúce, také sú modely z dielne značky Eberjey. Navrhnuté boli s cieľom, aby pristali každej postave a tým nám umožnili maximálne relaxovať. Túto značku milujú módne ikony aj celebrity ako Emma Watson či Kate Hudson.

7  8 

 

 

Sleeper

Ukrajinská značka Sleeper je dokonalým príkladom toho, ako sa tvorí pyžamo, ktoré sa nosí okrem spálne aj do práce. Ich materiály sú luxusné, elegantné, sofistikované a siluety stelesňujú modernú ženu.

9  10 

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...