Posledné dve letné sezóny nás naučili, že pyžamo už viac nie je záležitosťou spální a nočnej garderóby. Nosí sa totiž všade, do práce aj na večerný drink. Tieto značky pyžám to vedia a vytvárajú tak štýlové, všestranné modely.

 

title

 

Desmond & Dempsey

Značka luxusných pyžám z UK, si vás získa nielen v spálni, ale aj v uliciach. Ich modely sa bežne nosia ako súčasť každodenného outfitu, no pokojne si ich môžete naplno vychutnať aj v posteli. Klasické siluety dopĺňajú hravými motívmi a veselými farbami.

1  2 

 

 

Pour Les Femmes

Pyžamá z dielne dizajnéra Robina Wright sú nielen eticky vyrobené, ale aj podporujú rôzne charity. Každý kúsok je vyrobený ženami žijúcimi v komplikovaných podmienkach, ako napríklad vo vojnových zónach. Okrem toho, sú maximálne štýlové a elegantné.

3  4 

 

 

Olivia von Halle

Značka bola založená v roku 2011 s cieľom vytvoriť luxusné pyžamá inšpirované 20.rokmi a najmä nočnou garderóbou samotnej Coco Chanel. Okamžite sa stala hitom a podľa nás by mala byť v šatníkoch každej modernej ženy. Či už uprednostňujete pyžamá alebo nočné košele. Všetky modely sú maximálne ženské a luxusné.

5  6 

 

 

Eberjey

Pohodlné, jemnučké, dokonalo uvoľňujúce, také sú modely z dielne značky Eberjey. Navrhnuté boli s cieľom, aby pristali každej postave a tým nám umožnili maximálne relaxovať. Túto značku milujú módne ikony aj celebrity ako Emma Watson či Kate Hudson.

7  8 

 

 

Sleeper

Ukrajinská značka Sleeper je dokonalým príkladom toho, ako sa tvorí pyžamo, ktoré sa nosí okrem spálne aj do práce. Ich materiály sú luxusné, elegantné, sofistikované a siluety stelesňujú modernú ženu.

9  10 

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 14.dec 2018

Taylor Swift bude mať vlastný dokument n...

Ako si vychutnať koncert jednej z najúspešnejších speváčok súčasnej doby bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu? Umožní vám to...


Celebrity | 14.dec 2018

Jennifer Lopez uvedie vlastnú kozmetickú...

Žijeme v dobe kozmetického rozpuku. Sčasti za to vďačíme sociálnym sieťam a sčasti celebritám a influencerom, ktorí v tomto priemysle našli svoj druhý dych...


Trendy móda | 14.dec 2018

Vianoce 2018: Ekologické darčeky

V čase Vianoce je ešte o niečo náročnejšie riadiť sa ekologickými zásadami. Ako však potešiť vašich blízkych, ktorí preferujú udržateľnosť nad kvantitou...


Fashion Day se Zuzanou Spustovou

Když šperky, tak s příběhem. Ty od značky Neva Oslo, kterou Zuzana založila, příběhů přináší spoustu. Například jednou z prvních...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...