Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, cestovaní, ale aj v móde. Uvedomujú si to aj samotné značky, ktoré svoju komunikáciu na Instagrame rozbehli do takej miery, že patria k najpopulárnejším značkám na tejto platforme.

 

ig

 

 

Online portal Lyst prináša ďalší rebríček, ktorý je tentoraz odrazom popularity značiek na Instagrame. Analyzovali viac ako 100 miliónov vyhľadávaní ako aj samotné dáta značiek, vďaka čomu mohli zostaviť TOP 10 najpopulárnejších značiek na Instagrame.

1. Veja

Najpopulárnejšou sa stala značka Veja, ktorá vyrába cenovo dostupné, štýlové a navyše udržateľné tenisky, ktoré nosí aj Meghan Markle.

 

2. Reformation

Každá správna módna bloggerka nosí značku Reformation. Ich nadčasové, ženské a takisto udržateľné kúsky si získali takmer celý svet.

 

3. Attico

Miláčik modeliek, značka Attico, si získala fanúšikov vďaka svojim farebným potlačiam, dramatickým farbám a nádherným látkam.

 

4. Réalisation Par

Značka, ktorá odštartovala trend zvieracích potlačí, to je Réalisation Par, ktorá čerpá inšpiráciu z nadčasového, francúzskeho šarmu.

 

5. Ganni

Dánska značka Ganni, nie je typickou škandinávskou značkou. Kombinuje síce typický minimalizmus, ale dodáva mu moderného ducha.

 

6. Staud

Značku Staud síce preslávili kabelky, no na svoje si príde každý milovník odvážnej elegancie šmrncnutej s jemným street wearom.

 

7. Nanushka

Obrovský boom zažíva aj budapeštianska značka Nanushka, ktorú milujú influenceri po celom svete.

 

8. Faithfull The Brand

Nie je také ťažké stať sa hitom, keď mená ako Candice Swanepoel či Vanessa Hudgens milujú vaše dizajny. Toto je prípad značky Faithfull The Brand.

 

9. Rouje

Za značkou Rouje stojí francúzska influencerka Jeane Damas, ktorá na scénu priniesla typické francúzske dizajny s modernou dušou.

 

10. Stine Goya

Adresa, kam chodia celebrity a módne bloggerky nakupovať oblečenie na party. Stine Goya vás okamžite očarí svojimi výraznými farbami.

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 14.dec 2018

Taylor Swift bude mať vlastný dokument n...

Ako si vychutnať koncert jednej z najúspešnejších speváčok súčasnej doby bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu? Umožní vám to...


Celebrity | 14.dec 2018

Jennifer Lopez uvedie vlastnú kozmetickú...

Žijeme v dobe kozmetického rozpuku. Sčasti za to vďačíme sociálnym sieťam a sčasti celebritám a influencerom, ktorí v tomto priemysle našli svoj druhý dych...


Trendy móda | 14.dec 2018

Vianoce 2018: Ekologické darčeky

V čase Vianoce je ešte o niečo náročnejšie riadiť sa ekologickými zásadami. Ako však potešiť vašich blízkych, ktorí preferujú udržateľnosť nad kvantitou...


Fashion Day se Zuzanou Spustovou

Když šperky, tak s příběhem. Ty od značky Neva Oslo, kterou Zuzana založila, příběhů přináší spoustu. Například jednou z prvních...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...