Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, cestovaní, ale aj v móde. Uvedomujú si to aj samotné značky, ktoré svoju komunikáciu na Instagrame rozbehli do takej miery, že patria k najpopulárnejším značkám na tejto platforme.

 

ig

 

 

Online portal Lyst prináša ďalší rebríček, ktorý je tentoraz odrazom popularity značiek na Instagrame. Analyzovali viac ako 100 miliónov vyhľadávaní ako aj samotné dáta značiek, vďaka čomu mohli zostaviť TOP 10 najpopulárnejších značiek na Instagrame.

1. Veja

Najpopulárnejšou sa stala značka Veja, ktorá vyrába cenovo dostupné, štýlové a navyše udržateľné tenisky, ktoré nosí aj Meghan Markle.

 

2. Reformation

Každá správna módna bloggerka nosí značku Reformation. Ich nadčasové, ženské a takisto udržateľné kúsky si získali takmer celý svet.

 

3. Attico

Miláčik modeliek, značka Attico, si získala fanúšikov vďaka svojim farebným potlačiam, dramatickým farbám a nádherným látkam.

 

4. Réalisation Par

Značka, ktorá odštartovala trend zvieracích potlačí, to je Réalisation Par, ktorá čerpá inšpiráciu z nadčasového, francúzskeho šarmu.

 

5. Ganni

Dánska značka Ganni, nie je typickou škandinávskou značkou. Kombinuje síce typický minimalizmus, ale dodáva mu moderného ducha.

 

6. Staud

Značku Staud síce preslávili kabelky, no na svoje si príde každý milovník odvážnej elegancie šmrncnutej s jemným street wearom.

 

7. Nanushka

Obrovský boom zažíva aj budapeštianska značka Nanushka, ktorú milujú influenceri po celom svete.

 

8. Faithfull The Brand

Nie je také ťažké stať sa hitom, keď mená ako Candice Swanepoel či Vanessa Hudgens milujú vaše dizajny. Toto je prípad značky Faithfull The Brand.

 

9. Rouje

Za značkou Rouje stojí francúzska influencerka Jeane Damas, ktorá na scénu priniesla typické francúzske dizajny s modernou dušou.

 

10. Stine Goya

Adresa, kam chodia celebrity a módne bloggerky nakupovať oblečenie na party. Stine Goya vás okamžite očarí svojimi výraznými farbami.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 10.dec 2019

Elegancia na večierok, horskú párty aj o...

Druhý decembrový týždeň tradične odštartúva sezónu večierkov. Od firemných párty, kde oslavujeme úspešný pracovný rok až po novoročné oslavy v kruhu...


Trendy móda | 10.dec 2019

Značka Baby Phat je späť!

Pamätáte si obľúbenú značku Baby Phat z konca 90.rokov a začiatku nového milénia? Stojí za ňou bývalá modelka Kimora Lee Simmons a teraz...


Módne ikony | 05.dec 2019

Danielle Bernstein navrhla kolekciu hodi...

Newyorčanka Danielle Bernstein stojí za úspešným módnym blogom WeWoreWhat a rovnomennou značkou. Teraz však svojim osobným štýlom expanduje do nových...


Módne ikony | 05.dec 2019

Blanca Miró otvorila vlastný e-shop s un...

Blanca Miró je jednou z najzaujímavejších osobností na instagramovej scéne. Jej štýle je unikátny a veľmi osobitý, no napriek tomu si dokázala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...