Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, cestovaní, ale aj v móde. Uvedomujú si to aj samotné značky, ktoré svoju komunikáciu na Instagrame rozbehli do takej miery, že patria k najpopulárnejším značkám na tejto platforme.

 

ig

 

 

Online portal Lyst prináša ďalší rebríček, ktorý je tentoraz odrazom popularity značiek na Instagrame. Analyzovali viac ako 100 miliónov vyhľadávaní ako aj samotné dáta značiek, vďaka čomu mohli zostaviť TOP 10 najpopulárnejších značiek na Instagrame.

1. Veja

Najpopulárnejšou sa stala značka Veja, ktorá vyrába cenovo dostupné, štýlové a navyše udržateľné tenisky, ktoré nosí aj Meghan Markle.

 

2. Reformation

Každá správna módna bloggerka nosí značku Reformation. Ich nadčasové, ženské a takisto udržateľné kúsky si získali takmer celý svet.

 

3. Attico

Miláčik modeliek, značka Attico, si získala fanúšikov vďaka svojim farebným potlačiam, dramatickým farbám a nádherným látkam.

 

4. Réalisation Par

Značka, ktorá odštartovala trend zvieracích potlačí, to je Réalisation Par, ktorá čerpá inšpiráciu z nadčasového, francúzskeho šarmu.

 

5. Ganni

Dánska značka Ganni, nie je typickou škandinávskou značkou. Kombinuje síce typický minimalizmus, ale dodáva mu moderného ducha.

 

6. Staud

Značku Staud síce preslávili kabelky, no na svoje si príde každý milovník odvážnej elegancie šmrncnutej s jemným street wearom.

 

7. Nanushka

Obrovský boom zažíva aj budapeštianska značka Nanushka, ktorú milujú influenceri po celom svete.

 

8. Faithfull The Brand

Nie je také ťažké stať sa hitom, keď mená ako Candice Swanepoel či Vanessa Hudgens milujú vaše dizajny. Toto je prípad značky Faithfull The Brand.

 

9. Rouje

Za značkou Rouje stojí francúzska influencerka Jeane Damas, ktorá na scénu priniesla typické francúzske dizajny s modernou dušou.

 

10. Stine Goya

Adresa, kam chodia celebrity a módne bloggerky nakupovať oblečenie na party. Stine Goya vás okamžite očarí svojimi výraznými farbami.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.máj 2019

Amazon spúšťa nový formát nakupovania mó...

Spoločnosť Amazon si spájame najmä s elektronikou či doplnkami do domácnosti, no len málokomu by napadlo navštíviť túto stránku pri...


Celebrity | 24.máj 2019

Prvá kolekcia Fenty je tu!

Len pred niekoľkými dňami oznámila skupina LVMH vznik novej značky, ktorú po kreatívnej stránke povedie Rihanna a dnes už máme...


Trendy móda | 24.máj 2019

Najštýlovejšie detské značky

Módny priemysel sa vyvíja po mnohých stránkach. Nie je to len prichádzajúcich a odchádzajúcich trendoch, ale aj o spôsobe, akým ku móde...


Celebrity | 24.máj 2019

Červený koberec na amfAR Gala

Súčasťou Filmového festivalu v Cannes je každý rok aj amfAR Gala. Galavečer sa uskutočňuje na podporu liečby a prevencie AIDS a HIV, zakaždým...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 tipov ako nosiť crop top

Ak ste si doteraz mysleli, že crop topy sú určené výhradne tínedžerkám, presvedčíme vás o opaku. Naš...

Exkluzívna kolekcia ku výstave Camp: Not...

Ako prvá sa na scéne objavila kniha, nasledovala ostro sledovaná akcia MET Gala a teraz je na rade e...

Výstava Camp: Notes On Fashion

MET Gala každoročne odštartuje hlavnú výstavu roka v newyorskom múzeu The Metropolitan Museum of Art...