Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, cestovaní, ale aj v móde. Uvedomujú si to aj samotné značky, ktoré svoju komunikáciu na Instagrame rozbehli do takej miery, že patria k najpopulárnejším značkám na tejto platforme.

 

ig

 

 

Online portal Lyst prináša ďalší rebríček, ktorý je tentoraz odrazom popularity značiek na Instagrame. Analyzovali viac ako 100 miliónov vyhľadávaní ako aj samotné dáta značiek, vďaka čomu mohli zostaviť TOP 10 najpopulárnejších značiek na Instagrame.

1. Veja

Najpopulárnejšou sa stala značka Veja, ktorá vyrába cenovo dostupné, štýlové a navyše udržateľné tenisky, ktoré nosí aj Meghan Markle.

 

2. Reformation

Každá správna módna bloggerka nosí značku Reformation. Ich nadčasové, ženské a takisto udržateľné kúsky si získali takmer celý svet.

 

3. Attico

Miláčik modeliek, značka Attico, si získala fanúšikov vďaka svojim farebným potlačiam, dramatickým farbám a nádherným látkam.

 

4. Réalisation Par

Značka, ktorá odštartovala trend zvieracích potlačí, to je Réalisation Par, ktorá čerpá inšpiráciu z nadčasového, francúzskeho šarmu.

 

5. Ganni

Dánska značka Ganni, nie je typickou škandinávskou značkou. Kombinuje síce typický minimalizmus, ale dodáva mu moderného ducha.

 

6. Staud

Značku Staud síce preslávili kabelky, no na svoje si príde každý milovník odvážnej elegancie šmrncnutej s jemným street wearom.

 

7. Nanushka

Obrovský boom zažíva aj budapeštianska značka Nanushka, ktorú milujú influenceri po celom svete.

 

8. Faithfull The Brand

Nie je také ťažké stať sa hitom, keď mená ako Candice Swanepoel či Vanessa Hudgens milujú vaše dizajny. Toto je prípad značky Faithfull The Brand.

 

9. Rouje

Za značkou Rouje stojí francúzska influencerka Jeane Damas, ktorá na scénu priniesla typické francúzske dizajny s modernou dušou.

 

10. Stine Goya

Adresa, kam chodia celebrity a módne bloggerky nakupovať oblečenie na party. Stine Goya vás okamžite očarí svojimi výraznými farbami.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...