Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, cestovaní, ale aj v móde. Uvedomujú si to aj samotné značky, ktoré svoju komunikáciu na Instagrame rozbehli do takej miery, že patria k najpopulárnejším značkám na tejto platforme.

 

ig

 

 

Online portal Lyst prináša ďalší rebríček, ktorý je tentoraz odrazom popularity značiek na Instagrame. Analyzovali viac ako 100 miliónov vyhľadávaní ako aj samotné dáta značiek, vďaka čomu mohli zostaviť TOP 10 najpopulárnejších značiek na Instagrame.

1. Veja

Najpopulárnejšou sa stala značka Veja, ktorá vyrába cenovo dostupné, štýlové a navyše udržateľné tenisky, ktoré nosí aj Meghan Markle.

 

2. Reformation

Každá správna módna bloggerka nosí značku Reformation. Ich nadčasové, ženské a takisto udržateľné kúsky si získali takmer celý svet.

 

3. Attico

Miláčik modeliek, značka Attico, si získala fanúšikov vďaka svojim farebným potlačiam, dramatickým farbám a nádherným látkam.

 

4. Réalisation Par

Značka, ktorá odštartovala trend zvieracích potlačí, to je Réalisation Par, ktorá čerpá inšpiráciu z nadčasového, francúzskeho šarmu.

 

5. Ganni

Dánska značka Ganni, nie je typickou škandinávskou značkou. Kombinuje síce typický minimalizmus, ale dodáva mu moderného ducha.

 

6. Staud

Značku Staud síce preslávili kabelky, no na svoje si príde každý milovník odvážnej elegancie šmrncnutej s jemným street wearom.

 

7. Nanushka

Obrovský boom zažíva aj budapeštianska značka Nanushka, ktorú milujú influenceri po celom svete.

 

8. Faithfull The Brand

Nie je také ťažké stať sa hitom, keď mená ako Candice Swanepoel či Vanessa Hudgens milujú vaše dizajny. Toto je prípad značky Faithfull The Brand.

 

9. Rouje

Za značkou Rouje stojí francúzska influencerka Jeane Damas, ktorá na scénu priniesla typické francúzske dizajny s modernou dušou.

 

10. Stine Goya

Adresa, kam chodia celebrity a módne bloggerky nakupovať oblečenie na party. Stine Goya vás okamžite očarí svojimi výraznými farbami.

Najnovšie zo sekcie módaMládí a talent vpřed

Každý rok sebou nese novou vlnu módních tvůrců, kteří umí zaujmout a překvapit. Všichni tihle mladí designéři jsou si ale...


Trendy móda | 16.júl 2019

Elsa Hosk navrhla kolekciu udržateľných ...

Švédska modelka Elsa Hosk si síce vybudovala meno vďaka spolupráci so značkou Victoria’s Secret, avšak svojich 5 miliónov fanúšikov na...


Trendy móda | 15.júl 2019

Ako nosiť rybársky klobúk?

Pojem rybársky klobúk dnes nepredstavuje kúsok, ktorý sa nosí iba na rybačku, ale aj mimoriadne obľúbený kúsok, ktorý definuje aktuálne...


Trendy móda | 13.júl 2019

Letný must-have: Náramok na členok

V lete si všetci dáme záležať na vzhľade našich chodidiel, rozmaznávame ich kúpeľmi či dokonalou pedikúrou, ktorá vynikne v obľúbených sandáloch...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...