Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 7. február 2012

Nové kolekcie F&F Jar / Leto 2012

V znamení svetových návrhárov, ako Ralph Lauren, Prada, Anna Sui, Max Azria, Vanessa Bruno, Burberry či Alexander Wang a oslavujúce jednoduchú eleganciu s dôrazom na detail – práve také sú trendy na sezónu Jar / Leto 2012 v podaní britskej módnej značky F&F.Sport Luxe, Great Gatsby, Urban Tribal a Santa Fe – sú názvy štyroch kľúčových dámskych kolekcií F&F, ktoré reprezentujú módne trendy pre teplejšiu časť roka. Sú plné neutrálnych farieb, z ktorých prevláda biela, smotanová, či sivá, dopĺňajú ich odtiene lososovej, žltej, fialovej, alebo čokoládovej.

Nové kolekcie F&F Jar / Leto 2012

7. 2. 2012

1V znamení svetových návrhárov, ako Ralph Lauren, Prada, Anna Sui, Max Azria, Vanessa Bruno, Burberry či Alexander Wang a oslavujúce jednoduchú eleganciu s dôrazom na detail – práve také sú trendy na sezónu Jar / Leto 2012 v podaní britskej módnej značky F&F.

Sport Luxe, Great Gatsby, Urban Tribal a Santa Fe – sú názvy štyroch kľúčových dámskych kolekcií F&F, ktoré reprezentujú módne trendy pre teplejšiu časť roka. Sú plné neutrálnych farieb, z ktorých prevláda biela, smotanová, či sivá, dopĺňajú ich odtiene lososovej, žltej, fialovej, alebo čokoládovej. Popri pastelových farbách sa môžeme tešiť aj na jadeitovú zelenú, či nebesky modrú a v neposlednom rade na kvetinové, či ovocné potlače. Jeden z najväčších favoritov sú luxusné športové modely, ktorým F&F venovalo samostatnú kolekciu. VSTÚPTE S NAMI DO ULÍC JARI 2012!

Kľúčovými prvkami jarnej sezóny sú topy so sieťovinou, ľahké nylonové parky, „vintage" šifónové šaty s plisovanou sukňou, ale aj úpletové či zavinovacie šaty, nohavicové a puzdrové sukne doplnené ľahkým topom, či sačkom. Čo sa týka použitých materiálov, škála je skutočne pestrá. Siaha od bavlnenej klasiky, cez denim až po nylon, viskózu či splývavý džerzej. Zmeny sa dotkly i samotných strihov a my im tlieskame. Kladú dôraz na detail, sú prepracovanejšie, splývavé a zároveň podčiarkujú ženské krivky. Pozornosti isto neuniknú detaily ako metalické kontrasty na látkach, lemovania, riasenia, použitie korálok orientálnych umeleckých potlačí a v neposlednom rade, už spomínaného, plisovania. 

2  Sport Luxe – športový „look" bol bez debaty najväčším favoritom prehliadkových mól pre sezónu Jar / Leto 2012. Návrhári prepracovali každý detail – od jemných športových ozdôb až po dokonalú napodobeninu potápačských neoprénov a sieťovaných viest. Tieto modely zaujmú práve dokonalým mixom jednoduchého nositeľného oblečenia s najnovším módnym trendom. Vyskúšajte skombinovať ľahkú nylonovú parku so športovými teplákmi z padavej látky – obávame sa, že sa budete cítiť tak pohodlne, že ich už nevymeníte... 
 3  Great Gatsby – inšpirácia vintage štýlom pripomínajúcim glamour minulého storočia zladená so súčasnými prvkami a detailmi... Kolekcia hýri nádhernými farebnými odtieňmi a jemnými vzormi. Perfektne sa hodí nielen na každodenné nosenie, ale zaručene aj na akúkoľvek spoločenskú príležitosť, kedy chcete svoj vzhľad príjemne ozvláštniť.
 4  Urban Tribal – táto kolekcia pre seba ukoristila umelecké orientálne vplyvy, ktoré bolo možné zahliadnuť v kolekciách nejedného svetového návrhára práve pre Jar/Leto 2012.
Absolútne najvýraznejší bol tento trend v novej kolekcii Burberry Prorsum. Výrazné orientálne potlače a kombinácie základných farieb vytvárajú maximálny efekt. 
 5  Santa Fe – potlače orientálnymi vzormi pochádzajúce z najrôznejších kútov sveta sú skutočným trendom pre nadchádzajúce leto. Skvelo vyniknú na základných kúskoch letného šatníka, ako sú bikiny, kaftany alebo tuniky. V kolekcii Sante Fe budete zaručene štýlová aj na pláži!


F&F myslí aj na mužov!

Pre silné pohlavie sme pripravil na sezónu Jar/Leto 2012 hneď tri čisto nové pánske kolekcie značky F&F. Prvou je Analogue, ktorá predstavuje formálne oblečenie. Dokonale padnúce obleky vo svetlých letných farbách, ohrnuté nohavice v kombinácii s nie až tak formálnymi topánkami odľahčia v teplých mesiacoch prísnosť mnohých „dress code-ov". Na druhej strane kolekcie Explorer a Palm Springs sú určené najmä pre voľný čas.

    8218

    Súvisiace články