Ktoré farby sa vám asociujú s jeseňou? Pokiaľ vám napadli farby ako bordová, hnedá či čierna, patríte zrejme k väčšine. Aj s týmito farbami sa však dajú vytvoriť zaujímavé farebné kombinácie a štýlové outfity. Poradíme vám ako.

Mentolová + ťavia

Na druhej strane, trochu sviežosti a farby dodáte ťavej farbe vďaka chladivým mentolovým tónom. Krásne spolu kontrastujú a pôsobia trendy.

title

 

 

Hnedá + čierna

Hnedá si túto sezónu našla miesto na výslní. Dobre sa kombinuje takmer s akoukoľvek farbou, no s čiernou pôsobí veľmi elegantne a zároveň hrejivo.

1

 

 

Ťavia + červená

Pieskové tóny sú ako stvorené na jeseň. Aby nepôsobili mdlo a nenápadne, doplňte ich výraznými farbami, napríklad trendy červenou.

 

2


 

 

Ťavia + biela

Ešte väčšiu eleganciu dodáte ťavej farbe vďaka kombinácii s bielou, ktorej sa vôbec nemusíte vyhýbať ani na jeseň a zime.

5 

 

 

Bordová + červená

Červená je jedným z najväčších must-haves sezóny, bordová je zase klasika. Vytvorením outfitu, v ktorom tieto dve farby skombinujete, máte zaručený maximálne trendy look.

 

4

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...