Kostýmy sú hitom sezóny a vedia to aj známe osobnosti, ktoré sa im nevyhýbajú v súkromní, ale aj počas formálnych akcií. Inšpirujte sa ich outfitmi.

1. Oversized

Nohavicový kostým namiesto večernej róby? Keď do toho išla Lady Gaga, tak by ste mali aj vy. Vyberte si poriadne oversized model, ktorý je ako vystrihnutý z street wearovej scény. Doplňte ho teniskami alebo naopak lodičkami.

title

 

 

2. Sukňový

Bella Hadid si v poslednej dobe zamilovala sukňové kostýmy a inšpirovala tým aj nás. Nosí ich najmä s masívnymi teniskami alebo športovými čižmami.

2

 

 

3. Pánsky

Modelka sa objavila na kráľovskej svadbe Princeznej Eugenie v pánskom fraku a klobúku. Pôsobila veľmi žensky a odhodlane. Skúste to ako ona!

3

 

 

4. Futuristický

Nohavicový kostým s nezvyčajnými detailmi či v zaujímavom strihu, ktoré posúvajú klasickosť na novú úroveň zvolila napríklad aj Tracee Ellis Ross.

4

 

 

5. Jemný

Nikto nedokáže nosiť nohavicový kostým tak ako Victoria. Naučte sa preto nosiť ako ona a stavte na jemné, pastelové tóny. Budete pôsobiť elegantne a luxusne.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...