Kostýmy sú hitom sezóny a vedia to aj známe osobnosti, ktoré sa im nevyhýbajú v súkromní, ale aj počas formálnych akcií. Inšpirujte sa ich outfitmi.

1. Oversized

Nohavicový kostým namiesto večernej róby? Keď do toho išla Lady Gaga, tak by ste mali aj vy. Vyberte si poriadne oversized model, ktorý je ako vystrihnutý z street wearovej scény. Doplňte ho teniskami alebo naopak lodičkami.

title

 

 

2. Sukňový

Bella Hadid si v poslednej dobe zamilovala sukňové kostýmy a inšpirovala tým aj nás. Nosí ich najmä s masívnymi teniskami alebo športovými čižmami.

2

 

 

3. Pánsky

Modelka sa objavila na kráľovskej svadbe Princeznej Eugenie v pánskom fraku a klobúku. Pôsobila veľmi žensky a odhodlane. Skúste to ako ona!

3

 

 

4. Futuristický

Nohavicový kostým s nezvyčajnými detailmi či v zaujímavom strihu, ktoré posúvajú klasickosť na novú úroveň zvolila napríklad aj Tracee Ellis Ross.

4

 

 

5. Jemný

Nikto nedokáže nosiť nohavicový kostým tak ako Victoria. Naučte sa preto nosiť ako ona a stavte na jemné, pastelové tóny. Budete pôsobiť elegantne a luxusne.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.nov 2018

Na svahu v Chaneli

Značka Chanel už skôr v tomto roku oznámila, že uvedie svoju úplne prvú kolekciu oblečenia a doplnkov, ktorá bude venovaná...


Trendy móda | 16.nov 2018

Kolaborácia Bella Freud x Yasmine Eslami

Dlhoročné priateľky, dizajnérky Bella Freud a Yasmine Eslami, sa spojili, aby vytvorili limitovanú kolekciu inšpirovanú glamourom 70.rokov.  


Trendy móda | 16.nov 2018

Trendy zo 60.rokov, ktoré nosíme aj dnes

Niektoré kúsky sú záležitosťou sezóny, no mnohé pretrvávajú a nachádzajú si svoje miesto v šatníkov, ktoré ovplyvňuje čas a vývoj. Tieto trendy prežili...


Trendy móda | 15.nov 2018

Udržateľná móda z rybích koží

Brazílsky dizajnér Oskar Metsavaht objavil nové využitie rybích koží. Ryba pirarucu, ktorej domovom sú amazonské rieky, je zdrojom nového materiálu...

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vans vytvorilo vesmírnu kolaboráciu

Po vzore mnohých svetových značiek, aj Vans sa vrhá do množstva zaujímavých kolaborácií. Tou najnovš...

FILA Disruptor sa stali topánkami roka

Špecializovaný portál Footwear News každoročne vyberá najpopulárnejšie a najvplyvnejšie topánky, kto...

Kniha Dior by Roger Vivier je stvorená p...

Roger Vivier sa pripojil do módneho domu Dior v roku 1953, od kedy vytvoril niekoľko ikonických, lux...