Kostýmy sú hitom sezóny a vedia to aj známe osobnosti, ktoré sa im nevyhýbajú v súkromní, ale aj počas formálnych akcií. Inšpirujte sa ich outfitmi.

1. Oversized

Nohavicový kostým namiesto večernej róby? Keď do toho išla Lady Gaga, tak by ste mali aj vy. Vyberte si poriadne oversized model, ktorý je ako vystrihnutý z street wearovej scény. Doplňte ho teniskami alebo naopak lodičkami.

title

 

 

2. Sukňový

Bella Hadid si v poslednej dobe zamilovala sukňové kostýmy a inšpirovala tým aj nás. Nosí ich najmä s masívnymi teniskami alebo športovými čižmami.

2

 

 

3. Pánsky

Modelka sa objavila na kráľovskej svadbe Princeznej Eugenie v pánskom fraku a klobúku. Pôsobila veľmi žensky a odhodlane. Skúste to ako ona!

3

 

 

4. Futuristický

Nohavicový kostým s nezvyčajnými detailmi či v zaujímavom strihu, ktoré posúvajú klasickosť na novú úroveň zvolila napríklad aj Tracee Ellis Ross.

4

 

 

5. Jemný

Nikto nedokáže nosiť nohavicový kostým tak ako Victoria. Naučte sa preto nosiť ako ona a stavte na jemné, pastelové tóny. Budete pôsobiť elegantne a luxusne.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...


Trendy móda | 18.apr 2019

Aké slnečné okuliare sa nosia túto sezón...

V prípade, že vás slnečné lúče nútia vyťahovať z kabelky slnečné okuliare čoraz častejšie, znamená to, že leto je za dverami. Aké...


Módne ikony | 18.apr 2019

Šatník podľa Jackie Kennedy

Keď sa povie Jackie Kennedy, väčšine pravdepodobne napadne jej kostým Chanel alebo typické klobúky. Jej štýl však bol omnoho rôznorodejší...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...