Kto by nemal vo svojom šatníku klasickú flanelovú, károvanú košeľu? Nielenže je to jedným z najobľúbenejších jesenných a zimných kúskov, je nadčasový a pohodlný. Károvaný vzor sa však dá nosiť aj inak a na mnoho kreatívnych spôsobov.

Mixovanie vzorov

Károvaný vzor nevynikne iba v červenej, ale v rôznych farbách, napríklad aj v zelenej. Skúste byť pri výbere svojho károvaného kúsku kreatívne, vyberajte si zaujímavé farby a následne ich kombinujte s inými vzormi a potlačami.

title

 

 

Monochromatický minimalizmus

Z károvaného vzoru sa dá vyťažiť aj maximálne minimalistický outfit. Stačí si vybrať károvaný kúsok v nestarnúcej čierno-bielej kombinácií a doladiť zvyšok outfit tón v tóne. Môžete sa tu navyše pohrať s vrstvami a ich stylingom.

1 

 

 

Color-blocking

Color-blocking a károvaný vzor idú k sebe. Nielenže pôsobia veľmi uhladene a premyslene, výsledkom je aj oku-lahodiaci outfit. Vyberte si jeden dominantný károvaný kúsok a v jeho farbách dolaďte zvyšok outfitu.

2 

 

 

Pastely

Káro nemusí byť iba tmavé a melancholické. Jeho retro nádych ešte viac podčiarkujú pastely, ktoré sa dajú krásne doplniť napríklad obľúbeným zamatom, kožušinami a zvieracími vzormi.

4 

 

 

Sporty chic

Károvaný kabát, športové nohavice, tenisky, ruksak či ľadvinka. Toto vám postačí na to, aby ste vytvorili outfit ako vystrihnutý z londýnskeho street stylu.

5

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.feb 2020

Stylingové triky Francúzok

Opäť sme hľadali inšpiráciu v šatníkoch štýlových Francúzok. Tentokrát sme objavili niekoľko zaujímavých stylingových trikov, vďaka ktorým vytvoríte nefalšované french chic...


Trendy móda | 17.feb 2020

Maison Margiela predstavuje kolaboráciu ...

Módny dom Maison Margiela len nedávno predstavil unikátnu kolaboráciu so značkou Reebok a teraz pridáva ďalší zaujímavý projekt, ktorý zažil svoju...


Trendy móda | 15.feb 2020

Rixo a Christian Lacroix pripravili kola...

Značka Rixo je stelesnením moderného dizajnu, ktorý si obľúbili IT girls po celom svete. Christian Lacroix zase symbolizuje zašlú slávu...


Trendy móda | 14.feb 2020

Stylingová inšpirácia: Nohavice v čižmác...

Stylingový trik priamo z ulíc New Yorku, kde nám ho predviedli nielen samotné modelky na prehliadkových mólach, ale aj influencerky, módne...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...