Aj napriek tomu, že nás zatiaľ tešia teplé, slnečné dni, jesenná móda pomaly nahrádza letnú. Vidieť je to aj v uliciach New Yorku, kde nám počas Týždňov módy predvádzajú módne ikony dokonalé jesenné outfity. Ktoré trendy podľa nich ovládnu túto sezónu?

 

title

 

 

Zvieracie potlače

Jedným z najvýraznejších trendov sezóny sú jednoznačne zvieracie potlače, či už hadie, leopardie či zebrové. Môžete ich nosiť vo veľkom ako aj na detailoch.

1  11  111 

 

 

Neónky

Aby ste sa v sivých mestách a pochmúrnom počasí nestratili, siahnite po neónových farbách. Trendy sú ružové tóny, oranžové, žlté aj zelené.

2 22 222

 

 

Vintage kabelky

Retro kúsky zažívajú svoj návrat, no najmä v prípade kabeliek. Veľmi populárna je napríklad Dior Saddle, ale aj rôzne iné, ktoré dekoruje vintage potlač.

3 33 333

 

 

Kovbojské čižmy

Divoký západ zasiahol módu v podobe kovbojských čižiem. Nemusíte sa však obmedzovať na hnedú či čiernu klasiku a pokojne siahnite po farebných a výrazných kúskoch.

4 44 444

 

 

Pracovné overaly

Overaly, ktoré pripomínajú pracovné odevy sa implementovali do street stylu a módne ikony nám ukazujú, ako z takéhoto kúsku urobiť trendy outfit.

5 55 555

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaČeskoslovenský večer na Fashion LIVE!

V rámci druhého prehliadkového dňa sa nám predstavili českí aj slovenskí dizajnéri, ktorí predviedli maximálne odlišné vnímanie módy a módnej tvorby.  


Celebrity | 19.okt 2018

Karlie Kloss sa vydala!

Modelka Karlie Kloss, sa 18.10. vydala za svojho priateľa, Josha Kushnera. Svadba sa uskutočnila za prítomnosti 80 hostí v štáte New...


Trendy móda | 18.okt 2018

Múzeum udržateľnej módy

Prvé múzeum udržateľnej módy otvorilo svoje brány návštevníkom. Nesie názov Fashion For Good a nájdete ho v Amsterdame. Čo od neho môžete...


Prvý deň Fashion LIVE! patril talentovan...

Prvý prehliadkový deň najväčšej módnej udalosti na Slovensku máme za sebou. Patri slovenskej módnej tvorbe, ktorá opäť dokázala, že to...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...