Každá žena má svoju predstavu o tom, ako by mala vyzerať kabelka, mnohé z nás preferujú oversized kúsky, ktoré dokážu ukryť všetko od počítača až po veci do fitka, a niektoré zase siahajú po najnovších trendoch. Existujú však kabelky, ktoré presahujú medze dizajnu a pokojne môžeme o nich hovoriť ako šperkoch. Za reč stojí najmä týchto 5, ktoré sú zároveň najdrahšími kabelkami na svete.

 

Mouawad 1001 Nights Diamond, 3.8 milióna USD

Kabelka v tvare srdca bola vyrobená zo 18-karátového zlata a je zdobená 4517 diamantmi, ktoré dokopy tvoria 381 karátov.

title

 

 

Hermès Kelly Rose Gold, 2 milióna USD

Kabelka, ktorá bola vyrobená v spolupráci so šperkárom Pierre Hardy, jej štruktúra napodobňuje krokodíliu kožu, no je vyrobená z ružového zlata a zdobená je 1160 diamantmi.

2

 

 

Hermès Birkin by Ginza Tanaka, 1.4 milióna USD

Táto kabelka bola zase vyrobená v spolupráci s japonskou šperkárkou Ginza Tanaka. Vyrobená je z platiny a jej ramienko tvoria diamanty, použiť ho môžete aj ako náhrdelník. Dokopy kabelku zsboí 2000 diamantov.

3

 

 

Hermès Chaine d’Ancre, 1.4 milióna USD

Dizajnový kúsok tvoria retiatky posiate 1160 diamantmi, ktoré vytvárajú unikátny kúsok, ktorý by mohol byť pokojne vystavené v múzeu.

4

 

 

Lana Marks Cleopatra, 400,000 USD

Značka Lana Marks vytvorí každý rok iba 1 Cleopatru, vďaka čomu sa jej cena extrémne navyšuje. Jej dizajn je zakaždým o niečo iný, no stále luxusný. Dosiaľ najdrahšia Cleaopatra stála 400-tisíc, vlastnú ju čínska herečka Li Bingbing a je zdobená 1160 diamantmi.

5

Foto: Getty, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaZuzana Stráská a jej svadba snov

Možno si poviete, že je to klišé, ale „svadba snov“ v prípade našej kolegyne Zuzky platí do bodky. Vizuálne aj atmosférou. Česká...


Trendy móda | 20.aug 2019

Ako sa fast fashion značky snažia byť ud...

O udržateľnosti a ekológii v súvislosti s módou sa dnes hovorí veľa. Tomuto trend preto museli skôr či neskôr podľahnúť aj fast fashion značky...


Trendy móda | 20.aug 2019

Power Couple: Oranžová & ružová

Oranžová zažila toto leto obrovský boom a ružová je stálicou v letnom šatníku. Avšak až teraz, na sklonku jesene, sa tieto dve...


Trendy móda | 20.aug 2019

Najpopulárnejšie značky sezóny

Ako dokáže niekto s istotou zhodnotiť, ktoré značky sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie? Sú za tým dáta. Nákupná platforma Lyst v...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Európske destinácie pre milovníkov vodný...

Ak opaľovanie nie je vaša predstava letnej dovolenky, ale skôr túžite po športovom vyžití, poradíme ...

Najlepšie plážové kluby na svete

Dobrodružná alebo pohodová dovolenka? Nech už je vaša preferencia akákoľvek, stavíme sa, že z č...

Cestovateľské aplikácie pre každý typ ce...

Každú sféru nášho života zasahujú technológie. Výnimkou nie je ani cestovanie, čo určite poznáme vše...