Aj taký nenápadný detail, akým je výstrih dokáže okamžite zmeniť outfit. Vyberajte si preto taký, aby ste dosiahli maximálne výsledky.

Rolák

Neexistuje postava, ktorej by rolák nepristal. Stále si totiž môžete vybrať dĺžku a hrúbku roláku tak, aby vyhovoval vášmu krku.

title

 

 

Véčko

Výstrih do tvaru V je ako stvorený pre väčšie poprsie. Zvoľte však taký, ktorý poskytuje aj väčšiu podporu pod prsiami. Vynikne však aj na menších hrudníkoch, efektne vyzerá v prípade, že z neho necháte vykúkať napríklad čipkovanú braletku.

1

 

 

Okrúhly

V tomto prípade je dôležitejší ako výstrih, skôr strih celého trička. Pokiaľ preferujete opnutejšie modely, vynikne najmä váš pás a prsia, zatiaľ čo oversized modely dokážu skryť to, čo potrebujete a doplnky ako opasok zvýraznia prednosti.

3

 

 

Srdcový

Tento výstrih je definíciou 40. a 50.rokov, no svoj boom zažíva aj teraz. Často sa využíva pri spoločenských či svadobných šatách, najmä preto, lebo dokáže opticky dodať krivky a pomôže aj v opačnom prípade- uberie tam kde je potrebné.

4

 

 

Loďkový

Ďalší retro výstrih, ktorý si obľúbila Bridgite Bardot, a dnes aj Meghan Markle. Opticky zoštíhľuje ramená, predlžuje krk a pôsobí maximálne sofistikovane.

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaČeskoslovenský večer na Fashion LIVE!

V rámci druhého prehliadkového dňa sa nám predstavili českí aj slovenskí dizajnéri, ktorí predviedli maximálne odlišné vnímanie módy a módnej tvorby.  


Celebrity | 19.okt 2018

Karlie Kloss sa vydala!

Modelka Karlie Kloss, sa 18.10. vydala za svojho priateľa, Josha Kushnera. Svadba sa uskutočnila za prítomnosti 80 hostí v štáte New...


Trendy móda | 18.okt 2018

Múzeum udržateľnej módy

Prvé múzeum udržateľnej módy otvorilo svoje brány návštevníkom. Nesie názov Fashion For Good a nájdete ho v Amsterdame. Čo od neho môžete...


Prvý deň Fashion LIVE! patril talentovan...

Prvý prehliadkový deň najväčšej módnej udalosti na Slovensku máme za sebou. Patri slovenskej módnej tvorbe, ktorá opäť dokázala, že to...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...