Aj taký nenápadný detail, akým je výstrih dokáže okamžite zmeniť outfit. Vyberajte si preto taký, aby ste dosiahli maximálne výsledky.

Rolák

Neexistuje postava, ktorej by rolák nepristal. Stále si totiž môžete vybrať dĺžku a hrúbku roláku tak, aby vyhovoval vášmu krku.

title

 

 

Véčko

Výstrih do tvaru V je ako stvorený pre väčšie poprsie. Zvoľte však taký, ktorý poskytuje aj väčšiu podporu pod prsiami. Vynikne však aj na menších hrudníkoch, efektne vyzerá v prípade, že z neho necháte vykúkať napríklad čipkovanú braletku.

1

 

 

Okrúhly

V tomto prípade je dôležitejší ako výstrih, skôr strih celého trička. Pokiaľ preferujete opnutejšie modely, vynikne najmä váš pás a prsia, zatiaľ čo oversized modely dokážu skryť to, čo potrebujete a doplnky ako opasok zvýraznia prednosti.

3

 

 

Srdcový

Tento výstrih je definíciou 40. a 50.rokov, no svoj boom zažíva aj teraz. Často sa využíva pri spoločenských či svadobných šatách, najmä preto, lebo dokáže opticky dodať krivky a pomôže aj v opačnom prípade- uberie tam kde je potrebné.

4

 

 

Loďkový

Ďalší retro výstrih, ktorý si obľúbila Bridgite Bardot, a dnes aj Meghan Markle. Opticky zoštíhľuje ramená, predlžuje krk a pôsobí maximálne sofistikovane.

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.dec 2018

Moderná aristokracia podľa ANSWEAR

Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018: Red Carpet

V Londýne sa včera večer zišla smotánka z módneho neba. Nechýbali najvýznamnejšie tváre súčasného modelingu aj módnej tvorby, ale aj...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018

Aj módny svet sumarizuje a vyhodnocuje. Dôkazom toho je aj odovzdávanie cien British Fashion Awards, ktoré každoročne udeľuje British Fashion...


Trendy móda | 10.dec 2018

Biela zima v šatníku

Pokiaľ ste si mysleli, že biela farba patrí letu, presvedčíme vás o opaku. Inšpirujte sa módnymi ikonami, ktoré sú dôkazom...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...