Aj taký nenápadný detail, akým je výstrih dokáže okamžite zmeniť outfit. Vyberajte si preto taký, aby ste dosiahli maximálne výsledky.

Rolák

Neexistuje postava, ktorej by rolák nepristal. Stále si totiž môžete vybrať dĺžku a hrúbku roláku tak, aby vyhovoval vášmu krku.

title

 

 

Véčko

Výstrih do tvaru V je ako stvorený pre väčšie poprsie. Zvoľte však taký, ktorý poskytuje aj väčšiu podporu pod prsiami. Vynikne však aj na menších hrudníkoch, efektne vyzerá v prípade, že z neho necháte vykúkať napríklad čipkovanú braletku.

1

 

 

Okrúhly

V tomto prípade je dôležitejší ako výstrih, skôr strih celého trička. Pokiaľ preferujete opnutejšie modely, vynikne najmä váš pás a prsia, zatiaľ čo oversized modely dokážu skryť to, čo potrebujete a doplnky ako opasok zvýraznia prednosti.

3

 

 

Srdcový

Tento výstrih je definíciou 40. a 50.rokov, no svoj boom zažíva aj teraz. Často sa využíva pri spoločenských či svadobných šatách, najmä preto, lebo dokáže opticky dodať krivky a pomôže aj v opačnom prípade- uberie tam kde je potrebné.

4

 

 

Loďkový

Ďalší retro výstrih, ktorý si obľúbila Bridgite Bardot, a dnes aj Meghan Markle. Opticky zoštíhľuje ramená, predlžuje krk a pôsobí maximálne sofistikovane.

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 23.feb 2019

54 rokov FENDI: Najdlhšia módna lovestor...

Karl Lagerfeld je jednoznačne jednou z najvýznamnejších osobností módneho sveta. Dôkazom toho je aj jeho práca v módnom dome FENDI...


Trendy móda | 21.feb 2019

Béžová je oficiálnou farbou Fashion Week...

Ešte máme za sebou síce len polovicu programu Týždňov módy veľkej štvorky, no už teraz môžeme konštatovať, že béžová sa...


Trendy móda | 21.feb 2019

Nové kolaborácie MONCLER GENIUS sú tu!

Moncler Genius je jeden z najzaujímavejších a najunikátnejších kolaboračných projektov súčasnej módy. Najnovšia kolekcia z tohto projektu bola predstavená v rámci milánskeho Týždňa módy...


Módne ikony | 21.feb 2019

Éra Karla Lagerfelda: 36 rokov v Chanel

Karl Lagerfeld vstúpil do módneho domu Chanel v roku 1983 na pozíciu kreatívneho riaditeľa. V tom období bola značka považovaná za „takmer...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...