Každá žena má svoj obľúbený typ podrpsenky. Nech je to už akýkoľvek strih či štýl, každý model má svoje muchy, ako aj výhody a nevýhody. Doposiaľ však neexistovala podprsenka, ktorá by sa vám prispôsobila. Všetko však mení príchod Anesi Bra, podpsrenkou, ktorá vyniká viacerými technologickými vylepšeniami.

 

anesibra

 

 

Čo je teda na nej iné a nové? Všetci vieme, že naše prsia sa počas života menia, zväčšujú a zmenšujú, menia tvary a to vôbec nie je otázkou rokov, ako skôr hormonálneho cyklu. Anesi Bra stavila presne na to, a ponúka tak model, ktorý sa dokáže prispôsobiť telu v rozmedzí až 2 veľkostí.

Prvou novinkou sú gélové ramienka, ktoré jemne kopírujú línie vašich ramien a nezarezávajú sa. Vďaka tomu váha pŕs rovnomerne zaťažuje obe ramená, čím redukuje bolesti chrbta, ale aj červené stopy po ramienkach.

Unikátny materiál sa dokáže prispôsobovať rozmerom pŕs počas hormonálnej fluktuácie, a popri tom má aj vyživujúce a antibakteriálne vlastnosti, z čoho benefituje citlivá pokožka pŕs. Podprsenka sa navyše neroztiahne a vždy poskytne dokonalú podporu. 

Nylonové "kostice" nahrádzajú klasické kovové, vďaka čomu sa tvarom dokáže podprsenka dokonale prispôsobiť bez toho, aby tlačila a vytvárala nepríjemné pocity.

Anesi Bra je zatiaľ v štádiu zhromažďovania finančných prostriedkov na to, aby dokázali vyrábať vo väčšom. Pokiaľ vás produkt zaujal, môžete ich podporiť v crowdfundingovej kampani na Kickstarteri. Predpokladaný predaj by mal začať v marci 2019.

 

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2019

Inteligentné hodinky od Louis Vuitton

Inteligentné hodinky začínajú postupne vytláčať tie klasické z trhu. Už nám nestačí, aby slúžili ako doplnok a ukazovateľ času, ale...


Módne ikony | 17.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 17.jan 2019

Valentino a Birkenstock predstavujú kola...

V rámci aktuálne prebiehajúceho pánskeho Fashion Week-u v Paríži, značka Valentino predstavila svoju najnovšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojila so značkou...


Trendy móda | 16.jan 2019

Na túru do mesta

Určite ste si všimli, že turistická obuv sa už nenosí iba na hory, ale aj na Týždne módy. Túto športovú...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...