Každá žena má svoj obľúbený typ podrpsenky. Nech je to už akýkoľvek strih či štýl, každý model má svoje muchy, ako aj výhody a nevýhody. Doposiaľ však neexistovala podprsenka, ktorá by sa vám prispôsobila. Všetko však mení príchod Anesi Bra, podpsrenkou, ktorá vyniká viacerými technologickými vylepšeniami.

 

anesibra

 

 

Čo je teda na nej iné a nové? Všetci vieme, že naše prsia sa počas života menia, zväčšujú a zmenšujú, menia tvary a to vôbec nie je otázkou rokov, ako skôr hormonálneho cyklu. Anesi Bra stavila presne na to, a ponúka tak model, ktorý sa dokáže prispôsobiť telu v rozmedzí až 2 veľkostí.

Prvou novinkou sú gélové ramienka, ktoré jemne kopírujú línie vašich ramien a nezarezávajú sa. Vďaka tomu váha pŕs rovnomerne zaťažuje obe ramená, čím redukuje bolesti chrbta, ale aj červené stopy po ramienkach.

Unikátny materiál sa dokáže prispôsobovať rozmerom pŕs počas hormonálnej fluktuácie, a popri tom má aj vyživujúce a antibakteriálne vlastnosti, z čoho benefituje citlivá pokožka pŕs. Podprsenka sa navyše neroztiahne a vždy poskytne dokonalú podporu. 

Nylonové "kostice" nahrádzajú klasické kovové, vďaka čomu sa tvarom dokáže podprsenka dokonale prispôsobiť bez toho, aby tlačila a vytvárala nepríjemné pocity.

Anesi Bra je zatiaľ v štádiu zhromažďovania finančných prostriedkov na to, aby dokázali vyrábať vo väčšom. Pokiaľ vás produkt zaujal, môžete ich podporiť v crowdfundingovej kampani na Kickstarteri. Predpokladaný predaj by mal začať v marci 2019.

 

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.sep 2018

Matty Bovan pripravil kolekciu so značko...

Dizajnér Matty Bovan tvorí pod svojim menom iba prvý rok a už si na konto môže pripísať zaujímavú spoluprácu. Vytvoril...


Trendy móda | 19.sep 2018

H&M sa spojilo s ďalšou tradičnou britsk...

Po úspešnom uvedení kolekcií v spolupráci s britskými značkami GP&J Parker či Erdem, H&M pokračuje vo svojej záľube v tradičnej...


Trendy móda | 18.sep 2018

H&M predstavuje exkluzívnu, udržateľnú k...

Aj módne reťazce vedia, že budúcnosť patrí udržateľnosti. Značka H&M je jednou z prvých, ktorá si to uvedomila a priniesla svojim zákazníkom...


Celebrity | 18.sep 2018

Emmy Awards 2018: Red Carpet

Prestížne americké ocenenie Emmy Awards bola včera v noci udelené po 70. krát. Ceny si prevzali najlepšie televízne seriály v...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...