Každá žena má svoj obľúbený typ podrpsenky. Nech je to už akýkoľvek strih či štýl, každý model má svoje muchy, ako aj výhody a nevýhody. Doposiaľ však neexistovala podprsenka, ktorá by sa vám prispôsobila. Všetko však mení príchod Anesi Bra, podpsrenkou, ktorá vyniká viacerými technologickými vylepšeniami.

 

anesibra

 

 

Čo je teda na nej iné a nové? Všetci vieme, že naše prsia sa počas života menia, zväčšujú a zmenšujú, menia tvary a to vôbec nie je otázkou rokov, ako skôr hormonálneho cyklu. Anesi Bra stavila presne na to, a ponúka tak model, ktorý sa dokáže prispôsobiť telu v rozmedzí až 2 veľkostí.

Prvou novinkou sú gélové ramienka, ktoré jemne kopírujú línie vašich ramien a nezarezávajú sa. Vďaka tomu váha pŕs rovnomerne zaťažuje obe ramená, čím redukuje bolesti chrbta, ale aj červené stopy po ramienkach.

Unikátny materiál sa dokáže prispôsobovať rozmerom pŕs počas hormonálnej fluktuácie, a popri tom má aj vyživujúce a antibakteriálne vlastnosti, z čoho benefituje citlivá pokožka pŕs. Podprsenka sa navyše neroztiahne a vždy poskytne dokonalú podporu. 

Nylonové "kostice" nahrádzajú klasické kovové, vďaka čomu sa tvarom dokáže podprsenka dokonale prispôsobiť bez toho, aby tlačila a vytvárala nepríjemné pocity.

Anesi Bra je zatiaľ v štádiu zhromažďovania finančných prostriedkov na to, aby dokázali vyrábať vo väčšom. Pokiaľ vás produkt zaujal, môžete ich podporiť v crowdfundingovej kampani na Kickstarteri. Predpokladaný predaj by mal začať v marci 2019.

 

 

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...


Trendy móda | 18.apr 2019

Aké slnečné okuliare sa nosia túto sezón...

V prípade, že vás slnečné lúče nútia vyťahovať z kabelky slnečné okuliare čoraz častejšie, znamená to, že leto je za dverami. Aké...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...