Každá žena má svoj obľúbený typ podrpsenky. Nech je to už akýkoľvek strih či štýl, každý model má svoje muchy, ako aj výhody a nevýhody. Doposiaľ však neexistovala podprsenka, ktorá by sa vám prispôsobila. Všetko však mení príchod Anesi Bra, podpsrenkou, ktorá vyniká viacerými technologickými vylepšeniami.

 

anesibra

 

 

Čo je teda na nej iné a nové? Všetci vieme, že naše prsia sa počas života menia, zväčšujú a zmenšujú, menia tvary a to vôbec nie je otázkou rokov, ako skôr hormonálneho cyklu. Anesi Bra stavila presne na to, a ponúka tak model, ktorý sa dokáže prispôsobiť telu v rozmedzí až 2 veľkostí.

Prvou novinkou sú gélové ramienka, ktoré jemne kopírujú línie vašich ramien a nezarezávajú sa. Vďaka tomu váha pŕs rovnomerne zaťažuje obe ramená, čím redukuje bolesti chrbta, ale aj červené stopy po ramienkach.

Unikátny materiál sa dokáže prispôsobovať rozmerom pŕs počas hormonálnej fluktuácie, a popri tom má aj vyživujúce a antibakteriálne vlastnosti, z čoho benefituje citlivá pokožka pŕs. Podprsenka sa navyše neroztiahne a vždy poskytne dokonalú podporu. 

Nylonové "kostice" nahrádzajú klasické kovové, vďaka čomu sa tvarom dokáže podprsenka dokonale prispôsobiť bez toho, aby tlačila a vytvárala nepríjemné pocity.

Anesi Bra je zatiaľ v štádiu zhromažďovania finančných prostriedkov na to, aby dokázali vyrábať vo väčšom. Pokiaľ vás produkt zaujal, môžete ich podporiť v crowdfundingovej kampani na Kickstarteri. Predpokladaný predaj by mal začať v marci 2019.

 

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 13.nov 2018

Pravidlá francúzskeho šatníka

Francúzky to s módou vedia. Inšpirujú nás svojim výberom oblečenia a kreatívnym kombinovaním rôznych kúskov, z ktorých zakaždým vyčarujú elegantný...


Trendy móda | 09.nov 2018

Ako nosiť kabát v ťavej farbe?

Určite ho v nejakej podobe máte doma aj vy. Vlnený, trench coat, s dvojradovým zapínaním či zavinovací. Kabát v ťavej...


Trendy móda | 09.nov 2018

Ako nosiť páperovú bundu?

Páperové bundy sú tu s nami už od minulej zimy a vyzerá to tak, že neustále naberajú na popularite. Tento...


Celebrity | 09.nov 2018

Pink Carpet: Victoria’s Secret Afterpart...

Po úspešnom natáčaní Victoria’s Secret Fashion Show nemohla chýbať ani afterparty. Modelky na ňom predviedli luxusné róby plné lesku a...

tuireisecenter dovolenka 2

tuireisecenter dovolenka 2

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vans vytvorilo vesmírnu kolaboráciu

Po vzore mnohých svetových značiek, aj Vans sa vrhá do množstva zaujímavých kolaborácií. Tou najnovš...

FILA Disruptor sa stali topánkami roka

Špecializovaný portál Footwear News každoročne vyberá najpopulárnejšie a najvplyvnejšie topánky, kto...

Kniha Dior by Roger Vivier je stvorená p...

Roger Vivier sa pripojil do módneho domu Dior v roku 1953, od kedy vytvoril niekoľko ikonických, lux...