Cestujete s kufrom alebo s cestovnou taškou? My sme jednoznačne na strane kufrov, ktoré predstavujú pohodlnú súčasť každej dovolenky, výletu alebo biznis tripu. Ak ste na tom podobne, určite vás poteší náš výber najštýlovejšej batožiny pre túto sezónu.

 

Stow

Londýnska značka, ktorá sa špecializuje najmä na luxusné triediace systémy do kufrov prináša potešenie pre všetkých cestovateľov, ktorí sa nepohnú bez svojich technológií. Ich produkty totiž poskytujú ideálny úložný priestor pre rôzne typy káblov a iného príslušenstva. Nehovoriac o štýlovom farebnom prevedení.

title

 

 

RAF 100 x Globe-Trotter

Ikonická značka Globe Trotter preslávená svojimi luxusnými kuframi a batožinou, vytvorila kolekciu na počesť Royal Air Force. Je inšpirovaná životom a uniformami pilotov, pričom si zachováva svoje nadčasové línie. Jednoducho dizajnová lahôdka.

2

 

 

Montblanc

Značka Montblanc pripravila must-have kúsok pre všetkých nadšencov minimalizmu. Monochromatický, nenápadný a pritom luxusný model kufru #MY4810 je vyrobený z ľahučkého, no pritom odolného materiálu, je maximálne fuknčný a hodí sa k akémukoľvek outfitu.

3

 

 

Rimowa x Off-White

Tejto kolaborácii sa venovala veľká pozornosť najmä kvôli dizajnovej stránke, priehľadný kufor sa predsa len tak často nevidí. Rimowa však ostáva verná svojej exkulzívnej aj organizačnej stránke, čo z tohto kufru robí vľmi žiadaný model. 

4

 

 

Roam

Roam vzal personalizáciu na úplne nový level. Vďaka tomu si tak môžete doslova vyskladať kufor podľa seba. Začínate s výberom hlavnej farby a následne dopĺňaním elementov, ktoré vyžadujete. Značka hovorí, že kombinácií je viac ako milión.

5

 

 

Bottega Venetta

Značka preslávená svojimi koženými produktami vám teraz dáva možnosť personalizácie svojej batožiny. Charakteristická "pletená" štruktúra kože v kombinácii s kovovým detailom jednoducho nikdy nemôže omrzieť.

6

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 13.nov 2018

Pravidlá francúzskeho šatníka

Francúzky to s módou vedia. Inšpirujú nás svojim výberom oblečenia a kreatívnym kombinovaním rôznych kúskov, z ktorých zakaždým vyčarujú elegantný...


Trendy móda | 09.nov 2018

Ako nosiť kabát v ťavej farbe?

Určite ho v nejakej podobe máte doma aj vy. Vlnený, trench coat, s dvojradovým zapínaním či zavinovací. Kabát v ťavej...


Trendy móda | 09.nov 2018

Ako nosiť páperovú bundu?

Páperové bundy sú tu s nami už od minulej zimy a vyzerá to tak, že neustále naberajú na popularite. Tento...


Celebrity | 09.nov 2018

Pink Carpet: Victoria’s Secret Afterpart...

Po úspešnom natáčaní Victoria’s Secret Fashion Show nemohla chýbať ani afterparty. Modelky na ňom predviedli luxusné róby plné lesku a...

tuireisecenter dovolenka 2

tuireisecenter dovolenka 2

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vans vytvorilo vesmírnu kolaboráciu

Po vzore mnohých svetových značiek, aj Vans sa vrhá do množstva zaujímavých kolaborácií. Tou najnovš...

FILA Disruptor sa stali topánkami roka

Špecializovaný portál Footwear News každoročne vyberá najpopulárnejšie a najvplyvnejšie topánky, kto...

Kniha Dior by Roger Vivier je stvorená p...

Roger Vivier sa pripojil do módneho domu Dior v roku 1953, od kedy vytvoril niekoľko ikonických, lux...