Cestujete s kufrom alebo s cestovnou taškou? My sme jednoznačne na strane kufrov, ktoré predstavujú pohodlnú súčasť každej dovolenky, výletu alebo biznis tripu. Ak ste na tom podobne, určite vás poteší náš výber najštýlovejšej batožiny pre túto sezónu.

 

Stow

Londýnska značka, ktorá sa špecializuje najmä na luxusné triediace systémy do kufrov prináša potešenie pre všetkých cestovateľov, ktorí sa nepohnú bez svojich technológií. Ich produkty totiž poskytujú ideálny úložný priestor pre rôzne typy káblov a iného príslušenstva. Nehovoriac o štýlovom farebnom prevedení.

title

 

 

RAF 100 x Globe-Trotter

Ikonická značka Globe Trotter preslávená svojimi luxusnými kuframi a batožinou, vytvorila kolekciu na počesť Royal Air Force. Je inšpirovaná životom a uniformami pilotov, pričom si zachováva svoje nadčasové línie. Jednoducho dizajnová lahôdka.

2

 

 

Montblanc

Značka Montblanc pripravila must-have kúsok pre všetkých nadšencov minimalizmu. Monochromatický, nenápadný a pritom luxusný model kufru #MY4810 je vyrobený z ľahučkého, no pritom odolného materiálu, je maximálne fuknčný a hodí sa k akémukoľvek outfitu.

3

 

 

Rimowa x Off-White

Tejto kolaborácii sa venovala veľká pozornosť najmä kvôli dizajnovej stránke, priehľadný kufor sa predsa len tak často nevidí. Rimowa však ostáva verná svojej exkulzívnej aj organizačnej stránke, čo z tohto kufru robí vľmi žiadaný model. 

4

 

 

Roam

Roam vzal personalizáciu na úplne nový level. Vďaka tomu si tak môžete doslova vyskladať kufor podľa seba. Začínate s výberom hlavnej farby a následne dopĺňaním elementov, ktoré vyžadujete. Značka hovorí, že kombinácií je viac ako milión.

5

 

 

Bottega Venetta

Značka preslávená svojimi koženými produktami vám teraz dáva možnosť personalizácie svojej batožiny. Charakteristická "pletená" štruktúra kože v kombinácii s kovovým detailom jednoducho nikdy nemôže omrzieť.

6

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...