Cestujete s kufrom alebo s cestovnou taškou? My sme jednoznačne na strane kufrov, ktoré predstavujú pohodlnú súčasť každej dovolenky, výletu alebo biznis tripu. Ak ste na tom podobne, určite vás poteší náš výber najštýlovejšej batožiny pre túto sezónu.

 

Stow

Londýnska značka, ktorá sa špecializuje najmä na luxusné triediace systémy do kufrov prináša potešenie pre všetkých cestovateľov, ktorí sa nepohnú bez svojich technológií. Ich produkty totiž poskytujú ideálny úložný priestor pre rôzne typy káblov a iného príslušenstva. Nehovoriac o štýlovom farebnom prevedení.

title

 

 

RAF 100 x Globe-Trotter

Ikonická značka Globe Trotter preslávená svojimi luxusnými kuframi a batožinou, vytvorila kolekciu na počesť Royal Air Force. Je inšpirovaná životom a uniformami pilotov, pričom si zachováva svoje nadčasové línie. Jednoducho dizajnová lahôdka.

2

 

 

Montblanc

Značka Montblanc pripravila must-have kúsok pre všetkých nadšencov minimalizmu. Monochromatický, nenápadný a pritom luxusný model kufru #MY4810 je vyrobený z ľahučkého, no pritom odolného materiálu, je maximálne fuknčný a hodí sa k akémukoľvek outfitu.

3

 

 

Rimowa x Off-White

Tejto kolaborácii sa venovala veľká pozornosť najmä kvôli dizajnovej stránke, priehľadný kufor sa predsa len tak často nevidí. Rimowa však ostáva verná svojej exkulzívnej aj organizačnej stránke, čo z tohto kufru robí vľmi žiadaný model. 

4

 

 

Roam

Roam vzal personalizáciu na úplne nový level. Vďaka tomu si tak môžete doslova vyskladať kufor podľa seba. Začínate s výberom hlavnej farby a následne dopĺňaním elementov, ktoré vyžadujete. Značka hovorí, že kombinácií je viac ako milión.

5

 

 

Bottega Venetta

Značka preslávená svojimi koženými produktami vám teraz dáva možnosť personalizácie svojej batožiny. Charakteristická "pletená" štruktúra kože v kombinácii s kovovým detailom jednoducho nikdy nemôže omrzieť.

6

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.sep 2018

Matty Bovan pripravil kolekciu so značko...

Dizajnér Matty Bovan tvorí pod svojim menom iba prvý rok a už si na konto môže pripísať zaujímavú spoluprácu. Vytvoril...


Trendy móda | 19.sep 2018

H&M sa spojilo s ďalšou tradičnou britsk...

Po úspešnom uvedení kolekcií v spolupráci s britskými značkami GP&J Parker či Erdem, H&M pokračuje vo svojej záľube v tradičnej...


Trendy móda | 18.sep 2018

H&M predstavuje exkluzívnu, udržateľnú k...

Aj módne reťazce vedia, že budúcnosť patrí udržateľnosti. Značka H&M je jednou z prvých, ktorá si to uvedomila a priniesla svojim zákazníkom...


Celebrity | 18.sep 2018

Emmy Awards 2018: Red Carpet

Prestížne americké ocenenie Emmy Awards bola včera v noci udelené po 70. krát. Ceny si prevzali najlepšie televízne seriály v...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...