Cestujete s kufrom alebo s cestovnou taškou? My sme jednoznačne na strane kufrov, ktoré predstavujú pohodlnú súčasť každej dovolenky, výletu alebo biznis tripu. Ak ste na tom podobne, určite vás poteší náš výber najštýlovejšej batožiny pre túto sezónu.

 

Stow

Londýnska značka, ktorá sa špecializuje najmä na luxusné triediace systémy do kufrov prináša potešenie pre všetkých cestovateľov, ktorí sa nepohnú bez svojich technológií. Ich produkty totiž poskytujú ideálny úložný priestor pre rôzne typy káblov a iného príslušenstva. Nehovoriac o štýlovom farebnom prevedení.

title

 

 

RAF 100 x Globe-Trotter

Ikonická značka Globe Trotter preslávená svojimi luxusnými kuframi a batožinou, vytvorila kolekciu na počesť Royal Air Force. Je inšpirovaná životom a uniformami pilotov, pričom si zachováva svoje nadčasové línie. Jednoducho dizajnová lahôdka.

2

 

 

Montblanc

Značka Montblanc pripravila must-have kúsok pre všetkých nadšencov minimalizmu. Monochromatický, nenápadný a pritom luxusný model kufru #MY4810 je vyrobený z ľahučkého, no pritom odolného materiálu, je maximálne fuknčný a hodí sa k akémukoľvek outfitu.

3

 

 

Rimowa x Off-White

Tejto kolaborácii sa venovala veľká pozornosť najmä kvôli dizajnovej stránke, priehľadný kufor sa predsa len tak často nevidí. Rimowa však ostáva verná svojej exkulzívnej aj organizačnej stránke, čo z tohto kufru robí vľmi žiadaný model. 

4

 

 

Roam

Roam vzal personalizáciu na úplne nový level. Vďaka tomu si tak môžete doslova vyskladať kufor podľa seba. Začínate s výberom hlavnej farby a následne dopĺňaním elementov, ktoré vyžadujete. Značka hovorí, že kombinácií je viac ako milión.

5

 

 

Bottega Venetta

Značka preslávená svojimi koženými produktami vám teraz dáva možnosť personalizácie svojej batožiny. Charakteristická "pletená" štruktúra kože v kombinácii s kovovým detailom jednoducho nikdy nemôže omrzieť.

6

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 19.apr 2019

Beach Life podľa Austrálčaniek

Myslíte, že by sa váš život výrazne zmenil, keby ste mali pod oknami nekonečné pláže s bielym pieskom a dramatickými útesmi? Pre...


Trendy móda | 19.apr 2019

Swimwear 2019: Ktoré trendy nahradili mi...

Plánovanie letnej dovolenky začína byť čoraz aktuálnejšie pretože slnečné lúče nás jednoducho nabádajú myslieť na plážový relax zábavu pri bazéne...


Módne ikony | 18.apr 2019

Tehotenský štýl podľa Meghan Markle

Odvtedy, čo sa bývalá herečka, Meghan Markle, vydala za Princa Harryho, sa stala ostro sledovanou osobnosťou. Jej novým povinnostiam, aktivitám...


Trendy móda | 18.apr 2019

Aké slnečné okuliare sa nosia túto sezón...

V prípade, že vás slnečné lúče nútia vyťahovať z kabelky slnečné okuliare čoraz častejšie, znamená to, že leto je za dverami. Aké...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Angels

Naše tipy

Čo nosia modelky na jar?

Kde hľadáte inšpiráciu pre svoje outfity? V editoriáloch magazínov, na fotkách street stylu ale...

Neónové farby na 5 spôsobov

Kedy naposledy ste mali na sebe neónovú farbu? Ak je vašou poslednou spomienkou na ňu vo vašom šatní...

Kapsulový šatník na jar

Aj napriek neustále zrýchľujúcemu sa módnemu biznisu je možné vytvoriť si šatník, ktorý nepodľahne č...