Cestujete s kufrom alebo s cestovnou taškou? My sme jednoznačne na strane kufrov, ktoré predstavujú pohodlnú súčasť každej dovolenky, výletu alebo biznis tripu. Ak ste na tom podobne, určite vás poteší náš výber najštýlovejšej batožiny pre túto sezónu.

 

Stow

Londýnska značka, ktorá sa špecializuje najmä na luxusné triediace systémy do kufrov prináša potešenie pre všetkých cestovateľov, ktorí sa nepohnú bez svojich technológií. Ich produkty totiž poskytujú ideálny úložný priestor pre rôzne typy káblov a iného príslušenstva. Nehovoriac o štýlovom farebnom prevedení.

title

 

 

RAF 100 x Globe-Trotter

Ikonická značka Globe Trotter preslávená svojimi luxusnými kuframi a batožinou, vytvorila kolekciu na počesť Royal Air Force. Je inšpirovaná životom a uniformami pilotov, pričom si zachováva svoje nadčasové línie. Jednoducho dizajnová lahôdka.

2

 

 

Montblanc

Značka Montblanc pripravila must-have kúsok pre všetkých nadšencov minimalizmu. Monochromatický, nenápadný a pritom luxusný model kufru #MY4810 je vyrobený z ľahučkého, no pritom odolného materiálu, je maximálne fuknčný a hodí sa k akémukoľvek outfitu.

3

 

 

Rimowa x Off-White

Tejto kolaborácii sa venovala veľká pozornosť najmä kvôli dizajnovej stránke, priehľadný kufor sa predsa len tak často nevidí. Rimowa však ostáva verná svojej exkulzívnej aj organizačnej stránke, čo z tohto kufru robí vľmi žiadaný model. 

4

 

 

Roam

Roam vzal personalizáciu na úplne nový level. Vďaka tomu si tak môžete doslova vyskladať kufor podľa seba. Začínate s výberom hlavnej farby a následne dopĺňaním elementov, ktoré vyžadujete. Značka hovorí, že kombinácií je viac ako milión.

5

 

 

Bottega Venetta

Značka preslávená svojimi koženými produktami vám teraz dáva možnosť personalizácie svojej batožiny. Charakteristická "pletená" štruktúra kože v kombinácii s kovovým detailom jednoducho nikdy nemôže omrzieť.

6

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2019

Inteligentné hodinky od Louis Vuitton

Inteligentné hodinky začínajú postupne vytláčať tie klasické z trhu. Už nám nestačí, aby slúžili ako doplnok a ukazovateľ času, ale...


Módne ikony | 17.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 17.jan 2019

Valentino a Birkenstock predstavujú kola...

V rámci aktuálne prebiehajúceho pánskeho Fashion Week-u v Paríži, značka Valentino predstavila svoju najnovšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojila so značkou...


Trendy móda | 16.jan 2019

Na túru do mesta

Určite ste si všimli, že turistická obuv sa už nenosí iba na hory, ale aj na Týždne módy. Túto športovú...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...