Aj napriek tomu, že našu spodnú bielizeň bežne neukazujeme na verejnosti do takej miery, ako zvyšok nášho outfitu, na jej výbere záleží ešte o niečo viac. V prípade spodnej bielizne by sme ešte viac mali dbať na jej ekologický pôvod už len zo zdravotného hľadiska. Našťastie však existujú značky, ktoré presne to vedia a ponúkajú nám na výber štýlové, sexi aj športové kúsky. Tieto značky patria medzi naše najobľúbenejšie.

Studio Pia

Predstavte si značku Agent Provocateur s ďalšou pridanou hodnotou- udržateľnosťou. Sexi, drzé dizajny plné luxusu sú navyše vyrobené z ekologických materiálov. Sú zmyselné, odvážne, čo z nich robí ideálne kúsky do každého ženského šatníka. Zaujímavé detaily, bohaté výšivky a retro nádych sa postarajú obohatenie vášho šatníka.

title

 

 

Lara Intimates

Zakladateľky Faith a Cindy pracovali v módnom priemysle, avšak nepáčil sa im prístup k rýchlej móde. Preto sa rozhodli založiť značku spodnej bielizne, ktorá pôjde opačným smerom. Ich produkty vznikajú jedine za etických podmienok a z luxusných nadbytkových materiálov, ktoré by inak skončili v odpade. Ich modely sú hravé, jemné a maximálne praktické.

lara intimates

 

 

Lé Buns

Austrálska značka, ktorá vyriešila problém luxusu, lifestylu a ekológie. Vytvorila tak nadčasové kúsky plné sexepílu pôsobia nenútene a pritom maximálne žensky, pričom nezabúdajú na prírodu. Na výrobu využíva ekologické materiály s certifikátom GOTS pre prírodnú bavlnu, ale aj recyklované látky a plasty, a popri tom navyše dozerá aj na etickú výrobu. V ich ponuke nájdete aj štýlové plavky.

Screen Shot 2018 07 26 at 16.08.40

 

 

Underprotection

Dánska značka bola založená už v roku 2010, pričom jej filozofiou je vytvárať udržateľné, etické produkty, no pritom zachovať ich moderný dizajn a funkčnosť. Počas roka navrhnú 2 kolekcie, v ktorých nájdete spodnú bielizeň, plavky, ako aj voľnočasové kúsky. Všetko je vyrobené z ekologických, certifikovaných materiálov v etických fabrikách. Ich produkty sú hravé, dievčenské, ale aj pohodlné a elegantné.

underprotection

 

 

Only Hearts

Only Hearts je doslova priekopníkom vo sfére ekologickej spodnej bielizne. Vznikla už v roku 1978, odkedy vyrába štýlové, sexi, ako aj základné kúsky do ženského šatníka. Na ich výrobu využíva nadbytkové materiály, recyklované materiály aj organické látky. Na výrobu dozerá vo fabrikách v New Yorku a dohliada na etické pracovné podmienky. Medzi ich fanúšikov patrí napríklad Kate Moss, Kim Kardashian či Elle Fanning.

only hearts

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 23.feb 2019

54 rokov FENDI: Najdlhšia módna lovestor...

Karl Lagerfeld je jednoznačne jednou z najvýznamnejších osobností módneho sveta. Dôkazom toho je aj jeho práca v módnom dome FENDI...


Trendy móda | 21.feb 2019

Béžová je oficiálnou farbou Fashion Week...

Ešte máme za sebou síce len polovicu programu Týždňov módy veľkej štvorky, no už teraz môžeme konštatovať, že béžová sa...


Trendy móda | 21.feb 2019

Nové kolaborácie MONCLER GENIUS sú tu!

Moncler Genius je jeden z najzaujímavejších a najunikátnejších kolaboračných projektov súčasnej módy. Najnovšia kolekcia z tohto projektu bola predstavená v rámci milánskeho Týždňa módy...


Módne ikony | 21.feb 2019

Éra Karla Lagerfelda: 36 rokov v Chanel

Karl Lagerfeld vstúpil do módneho domu Chanel v roku 1983 na pozíciu kreatívneho riaditeľa. V tom období bola značka považovaná za „takmer...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...