Aj napriek tomu, že našu spodnú bielizeň bežne neukazujeme na verejnosti do takej miery, ako zvyšok nášho outfitu, na jej výbere záleží ešte o niečo viac. V prípade spodnej bielizne by sme ešte viac mali dbať na jej ekologický pôvod už len zo zdravotného hľadiska. Našťastie však existujú značky, ktoré presne to vedia a ponúkajú nám na výber štýlové, sexi aj športové kúsky. Tieto značky patria medzi naše najobľúbenejšie.

Studio Pia

Predstavte si značku Agent Provocateur s ďalšou pridanou hodnotou- udržateľnosťou. Sexi, drzé dizajny plné luxusu sú navyše vyrobené z ekologických materiálov. Sú zmyselné, odvážne, čo z nich robí ideálne kúsky do každého ženského šatníka. Zaujímavé detaily, bohaté výšivky a retro nádych sa postarajú obohatenie vášho šatníka.

title

 

 

Lara Intimates

Zakladateľky Faith a Cindy pracovali v módnom priemysle, avšak nepáčil sa im prístup k rýchlej móde. Preto sa rozhodli založiť značku spodnej bielizne, ktorá pôjde opačným smerom. Ich produkty vznikajú jedine za etických podmienok a z luxusných nadbytkových materiálov, ktoré by inak skončili v odpade. Ich modely sú hravé, jemné a maximálne praktické.

lara intimates

 

 

Lé Buns

Austrálska značka, ktorá vyriešila problém luxusu, lifestylu a ekológie. Vytvorila tak nadčasové kúsky plné sexepílu pôsobia nenútene a pritom maximálne žensky, pričom nezabúdajú na prírodu. Na výrobu využíva ekologické materiály s certifikátom GOTS pre prírodnú bavlnu, ale aj recyklované látky a plasty, a popri tom navyše dozerá aj na etickú výrobu. V ich ponuke nájdete aj štýlové plavky.

Screen Shot 2018 07 26 at 16.08.40

 

 

Underprotection

Dánska značka bola založená už v roku 2010, pričom jej filozofiou je vytvárať udržateľné, etické produkty, no pritom zachovať ich moderný dizajn a funkčnosť. Počas roka navrhnú 2 kolekcie, v ktorých nájdete spodnú bielizeň, plavky, ako aj voľnočasové kúsky. Všetko je vyrobené z ekologických, certifikovaných materiálov v etických fabrikách. Ich produkty sú hravé, dievčenské, ale aj pohodlné a elegantné.

underprotection

 

 

Only Hearts

Only Hearts je doslova priekopníkom vo sfére ekologickej spodnej bielizne. Vznikla už v roku 1978, odkedy vyrába štýlové, sexi, ako aj základné kúsky do ženského šatníka. Na ich výrobu využíva nadbytkové materiály, recyklované materiály aj organické látky. Na výrobu dozerá vo fabrikách v New Yorku a dohliada na etické pracovné podmienky. Medzi ich fanúšikov patrí napríklad Kate Moss, Kim Kardashian či Elle Fanning.

only hearts

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 07.dec 2018

Christian Louboutin otvoril prvý butik v...

Správa, ktorá poteší každú topánkovú maniačku- elitná značka topánok a doplnkov, Christian Louboutin, otvára svoj prvý butik v Prahe! Ikonické...


Trendy móda | 07.dec 2018

Nahradí tigria potlač leopardiu?

Zvieracie potlače sa vôbec nikam nechystajú. Ku populárnej leopardej sa navyše pridávajú Ďalšie, ktoré získavajú na popularite a vyzerá to tak...


Trendy móda | 06.dec 2018

Kolekcia Vivienne Westwood x Burberry je...

Jedna z najočakávanejších kolaborácií sezóny, to je spojenie dvoch britských legiend- značky Burberry a dizajnérsky Vivienne Westwood. Kolekcia bola doteraz zahalená rúškom...


Trendy móda | 06.dec 2018

Marc Jacobs uvádza cenovo dostupnejšiu l...

Dizajnér Marc Jacobs sa rozhodol osloviť širšie masy. V roku 2019 uvedie cenovo dostupnejšiu líniu s názvom The Marc Jacobs...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Najkrajšie vianočné výklady zo sveta

Vianočné výklady už neodmysliteľne patri k sviatočnej atmosfére. Podčiarkujú jej čaro a vý...

Najpopulárnejšie módne kúsky roka

V priebehu roka sa na módnej scéne prestriedalo množstvo trendov, niektoré veľmi rýchlo prišli, ale ...

10 najvplyvnejších influenceriek roka

S príchodom sociálnych sietí sa akoby rozsypalo vrece s influencermi či módnymi bloggerkam...