Aj napriek tomu, že našu spodnú bielizeň bežne neukazujeme na verejnosti do takej miery, ako zvyšok nášho outfitu, na jej výbere záleží ešte o niečo viac. V prípade spodnej bielizne by sme ešte viac mali dbať na jej ekologický pôvod už len zo zdravotného hľadiska. Našťastie však existujú značky, ktoré presne to vedia a ponúkajú nám na výber štýlové, sexi aj športové kúsky. Tieto značky patria medzi naše najobľúbenejšie.

Studio Pia

Predstavte si značku Agent Provocateur s ďalšou pridanou hodnotou- udržateľnosťou. Sexi, drzé dizajny plné luxusu sú navyše vyrobené z ekologických materiálov. Sú zmyselné, odvážne, čo z nich robí ideálne kúsky do každého ženského šatníka. Zaujímavé detaily, bohaté výšivky a retro nádych sa postarajú obohatenie vášho šatníka.

title

 

 

Lara Intimates

Zakladateľky Faith a Cindy pracovali v módnom priemysle, avšak nepáčil sa im prístup k rýchlej móde. Preto sa rozhodli založiť značku spodnej bielizne, ktorá pôjde opačným smerom. Ich produkty vznikajú jedine za etických podmienok a z luxusných nadbytkových materiálov, ktoré by inak skončili v odpade. Ich modely sú hravé, jemné a maximálne praktické.

lara intimates

 

 

Lé Buns

Austrálska značka, ktorá vyriešila problém luxusu, lifestylu a ekológie. Vytvorila tak nadčasové kúsky plné sexepílu pôsobia nenútene a pritom maximálne žensky, pričom nezabúdajú na prírodu. Na výrobu využíva ekologické materiály s certifikátom GOTS pre prírodnú bavlnu, ale aj recyklované látky a plasty, a popri tom navyše dozerá aj na etickú výrobu. V ich ponuke nájdete aj štýlové plavky.

Screen Shot 2018 07 26 at 16.08.40

 

 

Underprotection

Dánska značka bola založená už v roku 2010, pričom jej filozofiou je vytvárať udržateľné, etické produkty, no pritom zachovať ich moderný dizajn a funkčnosť. Počas roka navrhnú 2 kolekcie, v ktorých nájdete spodnú bielizeň, plavky, ako aj voľnočasové kúsky. Všetko je vyrobené z ekologických, certifikovaných materiálov v etických fabrikách. Ich produkty sú hravé, dievčenské, ale aj pohodlné a elegantné.

underprotection

 

 

Only Hearts

Only Hearts je doslova priekopníkom vo sfére ekologickej spodnej bielizne. Vznikla už v roku 1978, odkedy vyrába štýlové, sexi, ako aj základné kúsky do ženského šatníka. Na ich výrobu využíva nadbytkové materiály, recyklované materiály aj organické látky. Na výrobu dozerá vo fabrikách v New Yorku a dohliada na etické pracovné podmienky. Medzi ich fanúšikov patrí napríklad Kate Moss, Kim Kardashian či Elle Fanning.

only hearts

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 20.okt 2018

Módna uniforma podľa 3 ikon

Všimli ste si niekedy, že významné módne ikony používajú rovnakú rovnicu na vytváranie svojich outfitov? Zväčša stavia na nadčasové kúsky...


Mladá krv na Fashion LIVE!

Na Fashion LIVE! dostávajú každý rok priestor nielen významní dizajnéri z domácej a zahraničnej scény, ale aj študenti odevného dizajnu a teda naša...


Metaforický záver Fashion LIVE!

Fashion LIVE! 2018 vyvrcholilo prehliadkami Marcel Holubca W., Lenky Sršňovej či Martina Hrču. Záver večera patril cenám Fashion LIVE! Awards...


Trendy móda | 20.okt 2018

6 outfitov do chladného, jesenného počas...

Aj napriek tomu, že sa na jeseň tešíme zo slnečných lúčov, počasie už nie je také hrejivé ako v lete. Pokiaľ...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...