Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli sme pre vás inšpiráciu medzi známymi modelkami a streetstylovými hviezdami.

 

Prúžky + pastely
Pastely zažívajú svoj boom, preto niet divu, že si našli miesto aj medzi prúžkami. Ideálne je, ak sa vám podarí nájsť pastelový, prúžkovaný model, no efektnú kombináciu vtvoríte aj klasickým rúžkovaným modelom doplneným pastelovým kúskom.

title

 

 

Prúžky + bodky
Vzory a potlače sa tento rok vo veľkom miešajú. Skúste preto prúžkované kúsky s bodkovanými v rovnakých tónoch. Vytvoríte tak efektný monochromatický, no pritom chic outfit.

1

 

Prúžky + výrazná farba
Ak vás minimalizmus nepriťahuje, skúste doplniť jednoduchý prúžkovaný kúsok jednou výraznou farbou. Nám sa túto sezónu obzvlášť páči neónová žltá- Gen Z Yellow, alebo aj hlboká fialová.

2

 

Prúžky + základná farba
Maximálne elegantný look vyčarujete vďaka neutrálnym farbách a ich kombináciám. Čiernou-bielou nikdy nič nepokazíte, no tento rok je maximálne in napríklad kombinácia krémvej a pastelovo modrej.

3

 

Prúžky + prúžky
Farebne kombinácie rôznorodých prúžkov dokúžu na jednej strane pôsobiť veľmi hravo, na tej druhej zase elegantne. Miešajte rôzne hrúbky aj farby.

4

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 20.okt 2018

Módna uniforma podľa 3 ikon

Všimli ste si niekedy, že významné módne ikony používajú rovnakú rovnicu na vytváranie svojich outfitov? Zväčša stavia na nadčasové kúsky...


Mladá krv na Fashion LIVE!

Na Fashion LIVE! dostávajú každý rok priestor nielen významní dizajnéri z domácej a zahraničnej scény, ale aj študenti odevného dizajnu a teda naša...


Metaforický záver Fashion LIVE!

Fashion LIVE! 2018 vyvrcholilo prehliadkami Marcel Holubca W., Lenky Sršňovej či Martina Hrču. Záver večera patril cenám Fashion LIVE! Awards...


Trendy móda | 20.okt 2018

6 outfitov do chladného, jesenného počas...

Aj napriek tomu, že sa na jeseň tešíme zo slnečných lúčov, počasie už nie je také hrejivé ako v lete. Pokiaľ...

FashionLive banner 300x300

FashionLive banner 300x300

01

 tlacitko kupit2

tuireisecenter dovolenka 1

Naše tipy

Revolúcia v móde podľa Alexandra McQueen...

Po New Yorku prišla unikátna výstava Alexander McQueen do Bratislavy! Výklad obchodu sa tak galerijn...

Výročná výstava značky ETRO

Keď sa povie ETRO, mnohým ľuďom okamžite napadne ich typický slzičkový, farebný vzor. Práve jemu je ...

Premiéra filmu McQUEEN

Alexander McQueen: „DAJTE MI ČAS A JA VÁM PRINESIEM REVOLÚCIU“  Exkluzívna premiéra filmu ...