Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli sme pre vás inšpiráciu medzi známymi modelkami a streetstylovými hviezdami.

 

Prúžky + pastely
Pastely zažívajú svoj boom, preto niet divu, že si našli miesto aj medzi prúžkami. Ideálne je, ak sa vám podarí nájsť pastelový, prúžkovaný model, no efektnú kombináciu vtvoríte aj klasickým rúžkovaným modelom doplneným pastelovým kúskom.

title

 

 

Prúžky + bodky
Vzory a potlače sa tento rok vo veľkom miešajú. Skúste preto prúžkované kúsky s bodkovanými v rovnakých tónoch. Vytvoríte tak efektný monochromatický, no pritom chic outfit.

1

 

Prúžky + výrazná farba
Ak vás minimalizmus nepriťahuje, skúste doplniť jednoduchý prúžkovaný kúsok jednou výraznou farbou. Nám sa túto sezónu obzvlášť páči neónová žltá- Gen Z Yellow, alebo aj hlboká fialová.

2

 

Prúžky + základná farba
Maximálne elegantný look vyčarujete vďaka neutrálnym farbách a ich kombináciám. Čiernou-bielou nikdy nič nepokazíte, no tento rok je maximálne in napríklad kombinácia krémvej a pastelovo modrej.

3

 

Prúžky + prúžky
Farebne kombinácie rôznorodých prúžkov dokúžu na jednej strane pôsobiť veľmi hravo, na tej druhej zase elegantne. Miešajte rôzne hrúbky aj farby.

4

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 15.aug 2018

Oslo Fashion Week: Street style

Ďalšiu dávku škandinávskeho street stylu nám predstavuje hlavné mesto Nórska, Oslo, kde sa práve odohráva Oslo Fashion Week. Módna udalosť...


Trendy móda | 15.aug 2018

Instagramové trendy na leto-jeseň

Aké trendy nám predpovedá Instagram na obdobie prechodu medzi letom a jeseňou? Pozreli sme sa na známe módne bloggerky, ktoré...


Trendy móda | 15.aug 2018

Podprsenka, ktorá sa vám prispôsobí

Každá žena má svoj obľúbený typ podrpsenky. Nech je to už akýkoľvek strih či štýl, každý model má svoje muchy...


Trendy móda | 15.aug 2018

Dolaďte plavky doplnkami!

Plážový outfit nekončí pri výbere plaviek. Myslieť by ste mali aj na doplnky, bez ktorých sa nezaobíde každá správna trendsetterka...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...