Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli sme pre vás inšpiráciu medzi známymi modelkami a streetstylovými hviezdami.

 

Prúžky + pastely
Pastely zažívajú svoj boom, preto niet divu, že si našli miesto aj medzi prúžkami. Ideálne je, ak sa vám podarí nájsť pastelový, prúžkovaný model, no efektnú kombináciu vtvoríte aj klasickým rúžkovaným modelom doplneným pastelovým kúskom.

title

 

 

Prúžky + bodky
Vzory a potlače sa tento rok vo veľkom miešajú. Skúste preto prúžkované kúsky s bodkovanými v rovnakých tónoch. Vytvoríte tak efektný monochromatický, no pritom chic outfit.

1

 

Prúžky + výrazná farba
Ak vás minimalizmus nepriťahuje, skúste doplniť jednoduchý prúžkovaný kúsok jednou výraznou farbou. Nám sa túto sezónu obzvlášť páči neónová žltá- Gen Z Yellow, alebo aj hlboká fialová.

2

 

Prúžky + základná farba
Maximálne elegantný look vyčarujete vďaka neutrálnym farbách a ich kombináciám. Čiernou-bielou nikdy nič nepokazíte, no tento rok je maximálne in napríklad kombinácia krémvej a pastelovo modrej.

3

 

Prúžky + prúžky
Farebne kombinácie rôznorodých prúžkov dokúžu na jednej strane pôsobiť veľmi hravo, na tej druhej zase elegantne. Miešajte rôzne hrúbky aj farby.

4

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.dec 2018

Moderná aristokracia podľa ANSWEAR

Móda je nevyspytateľná, premenlivá a rôznorodá. Trendy sa v nej striedajú ako na bežiacom páse, čo dokáže byť niekedy poriadne...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018: Red Carpet

V Londýne sa včera večer zišla smotánka z módneho neba. Nechýbali najvýznamnejšie tváre súčasného modelingu aj módnej tvorby, ale aj...


Módne ikony | 11.dec 2018

British Fashion Awards 2018

Aj módny svet sumarizuje a vyhodnocuje. Dôkazom toho je aj odovzdávanie cien British Fashion Awards, ktoré každoročne udeľuje British Fashion...


Trendy móda | 10.dec 2018

Biela zima v šatníku

Pokiaľ ste si mysleli, že biela farba patrí letu, presvedčíme vás o opaku. Inšpirujte sa módnymi ikonami, ktoré sú dôkazom...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Diane Von Furste...

Londýnsky hotel Claridge’s sa každý rok spojí s významným módnym domom alebo dizajnérom, ktorý mu na...

Zimné must-haves podľa Insta-girls

S príchodom zimy už viac nie je také jednoduché experimentovať a na prvé miesto v prioritách nahrádz...

Najpopulárnejšie značky na Instagrame

Instagram sa stal jedným z najdôležitejších platforiem nielen pre hľadanie inšpirácie vo varení, ces...