Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli sme pre vás inšpiráciu medzi známymi modelkami a streetstylovými hviezdami.

 

Prúžky + pastely
Pastely zažívajú svoj boom, preto niet divu, že si našli miesto aj medzi prúžkami. Ideálne je, ak sa vám podarí nájsť pastelový, prúžkovaný model, no efektnú kombináciu vtvoríte aj klasickým rúžkovaným modelom doplneným pastelovým kúskom.

title

 

 

Prúžky + bodky
Vzory a potlače sa tento rok vo veľkom miešajú. Skúste preto prúžkované kúsky s bodkovanými v rovnakých tónoch. Vytvoríte tak efektný monochromatický, no pritom chic outfit.

1

 

Prúžky + výrazná farba
Ak vás minimalizmus nepriťahuje, skúste doplniť jednoduchý prúžkovaný kúsok jednou výraznou farbou. Nám sa túto sezónu obzvlášť páči neónová žltá- Gen Z Yellow, alebo aj hlboká fialová.

2

 

Prúžky + základná farba
Maximálne elegantný look vyčarujete vďaka neutrálnym farbách a ich kombináciám. Čiernou-bielou nikdy nič nepokazíte, no tento rok je maximálne in napríklad kombinácia krémvej a pastelovo modrej.

3

 

Prúžky + prúžky
Farebne kombinácie rôznorodých prúžkov dokúžu na jednej strane pôsobiť veľmi hravo, na tej druhej zase elegantne. Miešajte rôzne hrúbky aj farby.

4

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 23.feb 2019

54 rokov FENDI: Najdlhšia módna lovestor...

Karl Lagerfeld je jednoznačne jednou z najvýznamnejších osobností módneho sveta. Dôkazom toho je aj jeho práca v módnom dome FENDI...


Trendy móda | 21.feb 2019

Béžová je oficiálnou farbou Fashion Week...

Ešte máme za sebou síce len polovicu programu Týždňov módy veľkej štvorky, no už teraz môžeme konštatovať, že béžová sa...


Trendy móda | 21.feb 2019

Nové kolaborácie MONCLER GENIUS sú tu!

Moncler Genius je jeden z najzaujímavejších a najunikátnejších kolaboračných projektov súčasnej módy. Najnovšia kolekcia z tohto projektu bola predstavená v rámci milánskeho Týždňa módy...


Módne ikony | 21.feb 2019

Éra Karla Lagerfelda: 36 rokov v Chanel

Karl Lagerfeld vstúpil do módneho domu Chanel v roku 1983 na pozíciu kreatívneho riaditeľa. V tom období bola značka považovaná za „takmer...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...