Chystáte sa na udobný festival či už v domácom prostredí alebo v zahraničí? Pomôžeme vám vytvoriť ideálne festivalové outfity prispôsobené všetkých podmienkam.

 

festivaloutfit

 

 

1. Zachovajte si svoj štýl

Mnoho ľudí zabúda na to, že hudobný festival nie je karneval alebo Halloween a s obliekaním to jednoducho preženú. Zachovajte si preto svoj štýl a pridajte trochu extravagancie, avantgardy či umenia, ale majte na mysli, že všetkého veľa škodí.

 

 

2. Vyberte si jeden nosný kúsok

Pokiaľ máte na mysli konkrétnu tému vášho outfitu, napríklad bohémsky alebo rock'n rollový, vyberte si jeden výrazný kúsok a okolo neho vyskladajte zvyšok outfitu. Takto sa vyhnete prestrelenému výsledku.

 

3. Strapce

Môže existovať festivalový outfit bez strapcov? Podľa nás ani nie. Strapce sú navyše aktuálne trendy aj mimo festivalov a videli sme ich nielen v uliciach, ale aj na prehliadkových mólach.

 

4. Nebuďte fake

Nechcite klamať okolie svojim akože "vintage" Rolling Stones tričkom. Krásny a navyše udržateľný outfit vyskladáte kúskami, ktoré ulovíte v second handoch. Navyše vytvoríte unikátny a originálny outfit.

 

5. Vykašlite sa na flip flopy

Myslite na svoje pohodlie a preto sa vyhnite flip flopom aj napriek horúcemu počasiu. Namiesto toho stavte na plátené tenisky, príadne členkové čižmy alebo gumené čižmy, ktoré vás zachránia aj v prípade letnej búrky.

 

6. Myslite na počasie

Letné počasie dokáže byť tiež niekedy zradné a preto by ste nemali zabúdať na alternatívy pri daždi či búrke. Zbaľte si preto aspoň pršiplášť, prípadne štýlový trench coat, ktorý vás zachráni aj pri letnom lejaku.

 

7. Menej je viac

Ak si neviete poradiť, majte na mysli staré dobré pravidlo- menej je viac.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.feb 2019

Ako sa nosí farba roku 2019?

Už minulý rok oznámila značka Pantone, že farbou pre rok 2019 sa stáva Living Coral. Jej pozitivita, jemnosť aj rôznorodosť...


Trendy móda | 18.feb 2019

PUMA uvádza kolaboráciu s In-N-Out

Netradičné spojenie jedla, športu a módy, to je kolaborácia značky PUMA a amerického reťazca In-N-Out presláveného svojimi hamburgermi.  


Módne ikony | 18.feb 2019

Najštýlovejšie insta moms

Instagram nám dokázal, že materstvom sa nevzdávame nášho osobného štýlu, práve naopak. Privádzame ho do dokonalosti práve vďaka nedokonalosti uponáhľaného...


Celebrity | 18.feb 2019

Victoria Beckham uvedie vlastnú kozmetic...

Dizajnérka má za sebou beauty kolaboráciu so značkou Esteé Lauder, no tento rok uvedie vlastnú líniu dekoratívnej kozmetiky aj starostlivosti...

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

podbanske resort 300x600

banner.300x600 miluska

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

valentyn banner 300x300

Naše tipy

Nový veľký trend: Škaredé šaty

Škaredá móda je tu s nami už dlhšie, no pokiaľ ste si mysleli, že už pomaly prestáva verejnosť ...

Nový džínsový trend: Colorblock Jeans

Niekedy sú také dni, kedy nemáte chuť vymýšľať, čo na seba. Siahnete po obľúbených džínsoch a oversi...

Kabelkové trendy na rok 2019

Väčšina z nás nakupuje kabelky s tým, že s nimi počíta nejaký ten rok. Ide teda najmä...