Chystáte sa na udobný festival či už v domácom prostredí alebo v zahraničí? Pomôžeme vám vytvoriť ideálne festivalové outfity prispôsobené všetkých podmienkam.

 

festivaloutfit

 

 

1. Zachovajte si svoj štýl

Mnoho ľudí zabúda na to, že hudobný festival nie je karneval alebo Halloween a s obliekaním to jednoducho preženú. Zachovajte si preto svoj štýl a pridajte trochu extravagancie, avantgardy či umenia, ale majte na mysli, že všetkého veľa škodí.

 

 

2. Vyberte si jeden nosný kúsok

Pokiaľ máte na mysli konkrétnu tému vášho outfitu, napríklad bohémsky alebo rock'n rollový, vyberte si jeden výrazný kúsok a okolo neho vyskladajte zvyšok outfitu. Takto sa vyhnete prestrelenému výsledku.

 

3. Strapce

Môže existovať festivalový outfit bez strapcov? Podľa nás ani nie. Strapce sú navyše aktuálne trendy aj mimo festivalov a videli sme ich nielen v uliciach, ale aj na prehliadkových mólach.

 

4. Nebuďte fake

Nechcite klamať okolie svojim akože "vintage" Rolling Stones tričkom. Krásny a navyše udržateľný outfit vyskladáte kúskami, ktoré ulovíte v second handoch. Navyše vytvoríte unikátny a originálny outfit.

 

5. Vykašlite sa na flip flopy

Myslite na svoje pohodlie a preto sa vyhnite flip flopom aj napriek horúcemu počasiu. Namiesto toho stavte na plátené tenisky, príadne členkové čižmy alebo gumené čižmy, ktoré vás zachránia aj v prípade letnej búrky.

 

6. Myslite na počasie

Letné počasie dokáže byť tiež niekedy zradné a preto by ste nemali zabúdať na alternatívy pri daždi či búrke. Zbaľte si preto aspoň pršiplášť, prípadne štýlový trench coat, ktorý vás zachráni aj pri letnom lejaku.

 

7. Menej je viac

Ak si neviete poradiť, majte na mysli staré dobré pravidlo- menej je viac.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 21.nov 2018

Značka Furla? Tu musíte mať!

Kedysi musela mať každá módou pobláznená žena kabelku značky Michael Kors. Dnes je tomu inak a šancu zažiariť majú aj...


Trendy móda | 21.nov 2018

Najpopulárnejšie módne kúsky roka

V priebehu roka sa na módnej scéne prestriedalo množstvo trendov, niektoré veľmi rýchlo prišli, ale aj rýchlo odišli, no niektoré...


Módne ikony | 21.nov 2018

Sophie Turner navrhla náramok pre Louis ...

Herečka Sophie Turner, ktorú mnohí poznáme zo seriálu Hra o tróny, sa spojila so značkou Louis Vuitton, s ktorou navrhla...


Trendy móda | 21.nov 2018

Tenisky Jimmy Choo x Swarovski

Značku Jimmy Choo väčšina z nás pozná kvôli jej luxusnej a dizajnérskej stránke. Doteraz nepodľahla street wearovému trendu a dizajnu masívnych, „ugly“ tenisiek...

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

tuireisecenter dovolenka 2

banner.300x600 miluska

01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

10 alternatívnych adventných kalendárov

Advent je obdobím plným očakávaní. Pokiaľ rozmýšľate nad tým, že tento rok si ho ozvláštnite, máme p...

8 tipov na handmade adventný kalendár

Adventné kalendáre väčšina z nás pozná plné čokolády. Čo ak však váš partner, deti, kamaráti či rodi...

Adventné kalendáre pre beauty maniačky

Zabudnite na adventné kalendáre plné čokolády a potešte svoje kamarátky, kolegyne, maminu či se...