Chystáte sa na udobný festival či už v domácom prostredí alebo v zahraničí? Pomôžeme vám vytvoriť ideálne festivalové outfity prispôsobené všetkých podmienkam.

 

festivaloutfit

 

 

1. Zachovajte si svoj štýl

Mnoho ľudí zabúda na to, že hudobný festival nie je karneval alebo Halloween a s obliekaním to jednoducho preženú. Zachovajte si preto svoj štýl a pridajte trochu extravagancie, avantgardy či umenia, ale majte na mysli, že všetkého veľa škodí.

 

 

2. Vyberte si jeden nosný kúsok

Pokiaľ máte na mysli konkrétnu tému vášho outfitu, napríklad bohémsky alebo rock'n rollový, vyberte si jeden výrazný kúsok a okolo neho vyskladajte zvyšok outfitu. Takto sa vyhnete prestrelenému výsledku.

 

3. Strapce

Môže existovať festivalový outfit bez strapcov? Podľa nás ani nie. Strapce sú navyše aktuálne trendy aj mimo festivalov a videli sme ich nielen v uliciach, ale aj na prehliadkových mólach.

 

4. Nebuďte fake

Nechcite klamať okolie svojim akože "vintage" Rolling Stones tričkom. Krásny a navyše udržateľný outfit vyskladáte kúskami, ktoré ulovíte v second handoch. Navyše vytvoríte unikátny a originálny outfit.

 

5. Vykašlite sa na flip flopy

Myslite na svoje pohodlie a preto sa vyhnite flip flopom aj napriek horúcemu počasiu. Namiesto toho stavte na plátené tenisky, príadne členkové čižmy alebo gumené čižmy, ktoré vás zachránia aj v prípade letnej búrky.

 

6. Myslite na počasie

Letné počasie dokáže byť tiež niekedy zradné a preto by ste nemali zabúdať na alternatívy pri daždi či búrke. Zbaľte si preto aspoň pršiplášť, prípadne štýlový trench coat, ktorý vás zachráni aj pri letnom lejaku.

 

7. Menej je viac

Ak si neviete poradiť, majte na mysli staré dobré pravidlo- menej je viac.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 22.sep 2018

Ako nosiť károvaný vzor túto jeseň?

Kto by nemal vo svojom šatníku klasickú flanelovú, károvanú košeľu? Nielenže je to jedným z najobľúbenejších jesenných a zimných kúskov...


Trendy móda | 22.sep 2018

7 farebných trendov na jeseň

Bordová je neoficiálnou kráľovnou jesene a milujú ju ženy po celom svete. Pokiaľ sa však nechcete medzi nimi stratiť a chcete vyskúšať...


Trendy móda | 21.sep 2018

Ako nosiť zvieraciu potlač na jeseň?

Trend zvieracej potlače sa na módnej scéne objavili na sklonku leta a pokiaľ ste si ho naplno nestihli vychutnať, máme...


Trendy móda | 21.sep 2018

10 najväčších jesenných trendov

Aj napriek tomu, že si stále užívame relatívne teplé, slnečné počasie, oficiálne prvý jesenný deň tu máme už túto nedeľu...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Kuchárska kniha pre Instagram

Čo pravidelne zaplavuje vaše sociálne siete okrem štýlových outfitov? U nás je to okrem čarovných de...

Najlepšie filmy z módneho prostredia

Pokiaľ už máte zhliadnuté všetky módne dokumenty, je na čase siahnuť po fiktívnych filmoch, ktoré sa...

Najštýlovejšie televízne seriály

Kinematografia, filmová či televízna produkcia musí mať na mysli nielen pútavý dej, ale aj vizuálnu ...