Chystáte sa na udobný festival či už v domácom prostredí alebo v zahraničí? Pomôžeme vám vytvoriť ideálne festivalové outfity prispôsobené všetkých podmienkam.

 

festivaloutfit

 

 

1. Zachovajte si svoj štýl

Mnoho ľudí zabúda na to, že hudobný festival nie je karneval alebo Halloween a s obliekaním to jednoducho preženú. Zachovajte si preto svoj štýl a pridajte trochu extravagancie, avantgardy či umenia, ale majte na mysli, že všetkého veľa škodí.

 

 

2. Vyberte si jeden nosný kúsok

Pokiaľ máte na mysli konkrétnu tému vášho outfitu, napríklad bohémsky alebo rock'n rollový, vyberte si jeden výrazný kúsok a okolo neho vyskladajte zvyšok outfitu. Takto sa vyhnete prestrelenému výsledku.

 

3. Strapce

Môže existovať festivalový outfit bez strapcov? Podľa nás ani nie. Strapce sú navyše aktuálne trendy aj mimo festivalov a videli sme ich nielen v uliciach, ale aj na prehliadkových mólach.

 

4. Nebuďte fake

Nechcite klamať okolie svojim akože "vintage" Rolling Stones tričkom. Krásny a navyše udržateľný outfit vyskladáte kúskami, ktoré ulovíte v second handoch. Navyše vytvoríte unikátny a originálny outfit.

 

5. Vykašlite sa na flip flopy

Myslite na svoje pohodlie a preto sa vyhnite flip flopom aj napriek horúcemu počasiu. Namiesto toho stavte na plátené tenisky, príadne členkové čižmy alebo gumené čižmy, ktoré vás zachránia aj v prípade letnej búrky.

 

6. Myslite na počasie

Letné počasie dokáže byť tiež niekedy zradné a preto by ste nemali zabúdať na alternatívy pri daždi či búrke. Zbaľte si preto aspoň pršiplášť, prípadne štýlový trench coat, ktorý vás zachráni aj pri letnom lejaku.

 

7. Menej je viac

Ak si neviete poradiť, majte na mysli staré dobré pravidlo- menej je viac.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.júl 2018

Rimowa sa spojila so značkou Fendi

Po tom, ako značka luxusnej batožiny Rimowa predstavila uniktánu kolaboráciu s Virgilom Ablohom, pridáva ďalšiu. Tentokrát so značkou Fendi.  


Trendy móda | 17.júl 2018

Kolekcia Burberry x Opening Ceremony

Značka Burberry sa spojila s Opening Ceremony, ktorá dodala klasickému tartan moderný a farebný nádych. Kolekcia tak pokračuje v trende...


Trendy móda | 17.júl 2018

15 personalizovateľných značiek

V dnešnom svete si skutočne máme z čoho vyberať a netýka sa to len módy. Ak chcú však značky zaujať...


Trendy móda | 16.júl 2018

Ako nosiť prúžky?

Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...