Chystáte sa na udobný festival či už v domácom prostredí alebo v zahraničí? Pomôžeme vám vytvoriť ideálne festivalové outfity prispôsobené všetkých podmienkam.

 

festivaloutfit

 

 

1. Zachovajte si svoj štýl

Mnoho ľudí zabúda na to, že hudobný festival nie je karneval alebo Halloween a s obliekaním to jednoducho preženú. Zachovajte si preto svoj štýl a pridajte trochu extravagancie, avantgardy či umenia, ale majte na mysli, že všetkého veľa škodí.

 

 

2. Vyberte si jeden nosný kúsok

Pokiaľ máte na mysli konkrétnu tému vášho outfitu, napríklad bohémsky alebo rock'n rollový, vyberte si jeden výrazný kúsok a okolo neho vyskladajte zvyšok outfitu. Takto sa vyhnete prestrelenému výsledku.

 

3. Strapce

Môže existovať festivalový outfit bez strapcov? Podľa nás ani nie. Strapce sú navyše aktuálne trendy aj mimo festivalov a videli sme ich nielen v uliciach, ale aj na prehliadkových mólach.

 

4. Nebuďte fake

Nechcite klamať okolie svojim akože "vintage" Rolling Stones tričkom. Krásny a navyše udržateľný outfit vyskladáte kúskami, ktoré ulovíte v second handoch. Navyše vytvoríte unikátny a originálny outfit.

 

5. Vykašlite sa na flip flopy

Myslite na svoje pohodlie a preto sa vyhnite flip flopom aj napriek horúcemu počasiu. Namiesto toho stavte na plátené tenisky, príadne členkové čižmy alebo gumené čižmy, ktoré vás zachránia aj v prípade letnej búrky.

 

6. Myslite na počasie

Letné počasie dokáže byť tiež niekedy zradné a preto by ste nemali zabúdať na alternatívy pri daždi či búrke. Zbaľte si preto aspoň pršiplášť, prípadne štýlový trench coat, ktorý vás zachráni aj pri letnom lejaku.

 

7. Menej je viac

Ak si neviete poradiť, majte na mysli staré dobré pravidlo- menej je viac.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...