V dnešnom svete žije móda a dizajn bok po boku. Niet divu, že kolaborácie preto presahujú tradičné hranice oboch odvetví a vznikajú z toho rôzn orodé, unikátne kolekcie a kolaborácie. Najnovším príkladom toho je spojenie značky H&M a GP&J Parker.

 

title

 

 

Na jednej strane teda máme reťazec H&M a na tej druhej výrobcu vzorovaných interiérových látok a tapiet, GP&J Parker. Obe značky už majú za sebou realtívne bohatú históriu, avšak až teraz spojili svoje sily, aby svojim fanúšikom priniesli niečo nové. Z tisícok látok, ktoré sa našli v archíve spoločnými silami vybrali obe strany niekoľko potlačí, ktoré tak pretavia do módneho sveta. Medzi nimi budú ikonické vzory ako Magnolia, ručne maľovaný vzor z roku 1913, Hydrangea Bird, ktorá si dokázala zachovať ppularitu počas neskutočých 100 rokov existencia, ako aj Oriental Bird, ktorá reprezentuje exotiku.

 

2  3 
 4 5 

 

V kolekcii bude všetko od blúzok, cez šaty až po doplnky, z čoho sa budú zaručene tešiť všetci milovníci maximializmu, eklektického ducha, ale aj všetci nomádi. Kolekcia sa dostane do predaja 2.augusta, takže ak vás ukážka nadchla, zapíšte si tento dátum do diára.

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.júl 2018

Rimowa sa spojila so značkou Fendi

Po tom, ako značka luxusnej batožiny Rimowa predstavila uniktánu kolaboráciu s Virgilom Ablohom, pridáva ďalšiu. Tentokrát so značkou Fendi.  


Trendy móda | 17.júl 2018

Kolekcia Burberry x Opening Ceremony

Značka Burberry sa spojila s Opening Ceremony, ktorá dodala klasickému tartan moderný a farebný nádych. Kolekcia tak pokračuje v trende...


Trendy móda | 17.júl 2018

15 personalizovateľných značiek

V dnešnom svete si skutočne máme z čoho vyberať a netýka sa to len módy. Ak chcú však značky zaujať...


Trendy móda | 16.júl 2018

Ako nosiť prúžky?

Prúžky a leto k sebe idú dohromady. Skúste však klasický námornícky look vymeniť za niečo kreatévnejšie, odvážnejšie a modernejšie. Našli...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Plavkové trendy podľa Kim Kardashian

Kim Kardashian je priekopníčkou v plavkovej móde. Je známe svojim odvážnym štýlom, ktorý častokrát v...

Ako sa obliecť na pool party?

Leto sa nezaobíde bez štýlových pool parties! Pokiaľ sa žiadnu nechystáte zorganizovať, určite budet...

Najlepšie plážové kluby na svete

Ak patríte aj vy k tým cestovateľom, ktorí si radi doprajú dávku exkluzivity a luxusu počas letnej d...