Leto prináša úžasnú príležitosť ukázať, že móde rozumieme aj v tých najspodnejších vrstvách odevu. Viete, aké sú podprsenkové trendy pre leto 2018? Poďme si to spolu zrekapitulovať! A nezabudnite ich hlavne ukázať!

Bustier

Podprsenka typu bustier vychádza zo Street Art módy a nie je divu – u niektorých typov nespoznáte, že to nie je top. Bustier predstavujú niečo medzi športovými podprsenkami a rovno strihaným topom. V tomto roku však návrhári ustupujú od chápania bustiera ako športového topu a skôr ho ladia do formálnejšej a elegantnejšej nálady. Stretávame sa preto najmä s čiernou farbou.

title

 

 

Čipka vykukujúca z blúzky

Čipkované podprsenky nevyjdú z módy asi nikdy. Tento rok nimi módny návrhári doslova zahltili prehliadkové móla a rozhodne nešetrili. Klasické push-upky sú doslova obalené čipkou, ktorá zdobí rozšírený obvod hrudníka aj ramienka. Či už zvolíte klasické alebo ramienka za krk, hlavne nezabudnite, že takáto podprsenka si zasluhuje pozornosť okolia. Nechajte ju vykukovať z pod košele, saká či blúzky s výstrihom a budete neprehliadnuteľná!

lascana.sk krajka

 

Braletka

Braletky už na trhu nejaký ten piatok sú a my sa ich nemôžeme nabažiť. Jemnú, ľahkú a väčšinou čipkovanú alebo inak zdobenú podprsenku môžete mať s kosticou aj bez. Trendy sú ale najmä tie bez kostice, v ktorých budete vyzerať veľmi nežne. Klasika je čierna farba, skvele vyzerá ale aj červená či biela – fantázii sa ale medze nekladú, skúsiť môžete akúkoľvek farbu. Aj braletka musí vykukovať, môže aj presvitať, takže je na leto ako stvorená!

braletka

 

Crop – top

Ak máte chuť experimentovať, určite stavte na crop top. Podprsenka, ktorú od krátkeho topu prakticky nespoznáte, od vlaňajška prešla značnou premenou. Tento rok sa vyrába vo variantoch pre všetkých. Akokoľvek minuloročnej kolekcie patrili skôr mladým dievčatám, dnes môže na crop top staviť každá dáma. Stačí ho poriadne zladiť s outfitom, trebárs cez nej hodiť priesvitné či sieťované tričko, blúzku s poriadnym výstrihom, alebo sáčko.

johnlewis

 

Neviditeľná

Milujete leto, pretože môžete zahodiť podprsenku? Aj tomu tohtoročná móda praje. Avšak pre ostatné dámy, ktoré si na boso dovoliť ísť nemôžu, určite odporúčame staviť na neviditeľné podprsenky, samodržiace alebo nalepovacie. Najmä u maličkých tielok vyzerajú skvele!

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...