Aj napriek tomu, že si leto vyžaduje menej vrstiev a tým pádom aj menej rozmýšľania nad outfitmi, niekedy nás dokáže poriadne zaskočiť. Prinášame vám preto 5 tipov na letné outfity, ktoré využijete nielen na pláži, ale aj meste.

Kimono + bikini

Ľahké, maxi kimono, ktoré môžete pokojne prehodiť cez plavky, ale zvládnete v ňom aj večerný drink, by malo jednoznačne patriť do vašej letnej výbavy. Takto sa môžete vyhrať s rôznorodými kombináciami a využiť ho pri rôznych príležitostiach.

 

title

 

 

Tube top + nohavice

Či už si zvolíte tube top ale bandeau bikini, o zaujímavý výsledný efekt máte postarané. Zlaďte ho so širokými, splývavými nohavicami, v ktorých takisto prežijete celý deň na pláži aj večer v meste.

 

2

 

 

Overal

Každá z nás pozná ten deň, keď sa jej jednoducho nechce vymýšľať čo na seba. Na takéto dni by ste mali mať pripravený zaujímavý overal, či už krátky, alebo dlhý. Stavte na zaujímavú potlač, prípadne efektné detaily.

 

3

 

 

Pyžamo + bikini

Pyžamo, ako familiárne nazývame súravy košieľky a šortiek, je našou najobľúbenejšou letnou kombináciou. Nechajte z pod blúzky vykúkať zaujímavú spodnú bielizeň, alebo naopak plavky v rovnakom tóne.

 

4

 

 

Jednodielne plavky + šortky

Milovníčky športu ocenia outfit, ktorý je nenáročný, pohodlný, no pritom stále chic. Stačí ak zaujímavé jednodielne plavky doplníte džínsovými šortkami a ste vybavené.

 

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...