Aj napriek tomu, že si leto vyžaduje menej vrstiev a tým pádom aj menej rozmýšľania nad outfitmi, niekedy nás dokáže poriadne zaskočiť. Prinášame vám preto 5 tipov na letné outfity, ktoré využijete nielen na pláži, ale aj meste.

Kimono + bikini

Ľahké, maxi kimono, ktoré môžete pokojne prehodiť cez plavky, ale zvládnete v ňom aj večerný drink, by malo jednoznačne patriť do vašej letnej výbavy. Takto sa môžete vyhrať s rôznorodými kombináciami a využiť ho pri rôznych príležitostiach.

 

title

 

 

Tube top + nohavice

Či už si zvolíte tube top ale bandeau bikini, o zaujímavý výsledný efekt máte postarané. Zlaďte ho so širokými, splývavými nohavicami, v ktorých takisto prežijete celý deň na pláži aj večer v meste.

 

2

 

 

Overal

Každá z nás pozná ten deň, keď sa jej jednoducho nechce vymýšľať čo na seba. Na takéto dni by ste mali mať pripravený zaujímavý overal, či už krátky, alebo dlhý. Stavte na zaujímavú potlač, prípadne efektné detaily.

 

3

 

 

Pyžamo + bikini

Pyžamo, ako familiárne nazývame súravy košieľky a šortiek, je našou najobľúbenejšou letnou kombináciou. Nechajte z pod blúzky vykúkať zaujímavú spodnú bielizeň, alebo naopak plavky v rovnakom tóne.

 

4

 

 

Jednodielne plavky + šortky

Milovníčky športu ocenia outfit, ktorý je nenáročný, pohodlný, no pritom stále chic. Stačí ak zaujímavé jednodielne plavky doplníte džínsovými šortkami a ste vybavené.

 

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...