Aj napriek tomu, že si leto vyžaduje menej vrstiev a tým pádom aj menej rozmýšľania nad outfitmi, niekedy nás dokáže poriadne zaskočiť. Prinášame vám preto 5 tipov na letné outfity, ktoré využijete nielen na pláži, ale aj meste.

Kimono + bikini

Ľahké, maxi kimono, ktoré môžete pokojne prehodiť cez plavky, ale zvládnete v ňom aj večerný drink, by malo jednoznačne patriť do vašej letnej výbavy. Takto sa môžete vyhrať s rôznorodými kombináciami a využiť ho pri rôznych príležitostiach.

 

title

 

 

Tube top + nohavice

Či už si zvolíte tube top ale bandeau bikini, o zaujímavý výsledný efekt máte postarané. Zlaďte ho so širokými, splývavými nohavicami, v ktorých takisto prežijete celý deň na pláži aj večer v meste.

 

2

 

 

Overal

Každá z nás pozná ten deň, keď sa jej jednoducho nechce vymýšľať čo na seba. Na takéto dni by ste mali mať pripravený zaujímavý overal, či už krátky, alebo dlhý. Stavte na zaujímavú potlač, prípadne efektné detaily.

 

3

 

 

Pyžamo + bikini

Pyžamo, ako familiárne nazývame súravy košieľky a šortiek, je našou najobľúbenejšou letnou kombináciou. Nechajte z pod blúzky vykúkať zaujímavú spodnú bielizeň, alebo naopak plavky v rovnakom tóne.

 

4

 

 

Jednodielne plavky + šortky

Milovníčky športu ocenia outfit, ktorý je nenáročný, pohodlný, no pritom stále chic. Stačí ak zaujímavé jednodielne plavky doplníte džínsovými šortkami a ste vybavené.

 

5

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...