Leto je už v plnom prúde, no pokiaľ potrebujete doplniť svoj šatník o nové, štýlové plavky, skúste to tentokrát ekologicky! Predstavujeme vám 5 štýlových značiek, ktoré vás svojou ponukou nebudú dlho presviedčať.

 

title

 

Mara Hoffman
Dizajnérka z New Yorku, ktorá využíva zásadne ekologické materiály ako organická bavlna či recyklované látky. Jej dizajny sú hravé, farebné a veselé, jednoducho stvorené do dobrodružného leta. Všetky produkty sú eticky vyrobené v USA.

mara

 

Koru Swimwear: Laura Wells Collection

Ekologická značka, ktorá je nielen etická, ale aj inkluzívna. To znamneá, že všetky modely sú dostupné vo veľmi širokej ponuke veľkostí. Na svoje si tak príde naozaj každý typ postavy. Floridská značka podporuje organizáciu 1% for the Planet a Healthy Seas. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

koru

 

Vitamin A

Vitamin A je nielen insta-famous značka, ale aj ekologická a zodpovedná firma. Všetky modely vyrábajú z recyklovaných materiálov. Inšpiruje sa najmä kalifornským životným štýlom. Moderné, sexi dizajny sú veľmi populárne po celom svete, a o ich potlače sa starajú v ekologických tlačiarňach, ktoré šetria energiou.

vitamina

 

Beth Richards

Dizajnérka, ktorá sa rozhodla zmeniť vnímanie jednodielnych plaviek, no pritom nezabúda na ekológiu a etiku pri výrobe. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Kanade a navyše disponujú ochranným faktorom! Okrem jednodielnych modelov vás však potešia aj unikátne strihy bikín.

beth

 

Summersalt

Eticky vyrábané, štýlové plavky, ktoré oceníte pri plážových športoch, ale aj pri relaxačnom slnení. Takisto disponujú ochranným faktorom, sú cenovo dostupné a navyše extrémne štýlové.

summersalt

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 15.aug 2018

Oslo Fashion Week: Street style

Ďalšiu dávku škandinávskeho street stylu nám predstavuje hlavné mesto Nórska, Oslo, kde sa práve odohráva Oslo Fashion Week. Módna udalosť...


Trendy móda | 15.aug 2018

Instagramové trendy na leto-jeseň

Aké trendy nám predpovedá Instagram na obdobie prechodu medzi letom a jeseňou? Pozreli sme sa na známe módne bloggerky, ktoré...


Trendy móda | 15.aug 2018

Podprsenka, ktorá sa vám prispôsobí

Každá žena má svoj obľúbený typ podrpsenky. Nech je to už akýkoľvek strih či štýl, každý model má svoje muchy...


Trendy móda | 15.aug 2018

Dolaďte plavky doplnkami!

Plážový outfit nekončí pri výbere plaviek. Myslieť by ste mali aj na doplnky, bez ktorých sa nezaobíde každá správna trendsetterka...

tf leto 2018 baner

 tlacitko kupit2

Naše tipy

4 múzy Pirelli kalendára 2019

Pirelli Calendar na rok 2019 objavuje príbehy 4 žien: Gigi Hadid, Julia Garner, Laetitia Casta a Mis...

Chopard bude vyrábať len udržateľné šper...

Udržateľnosť, etika a ekológia sa netýkajú výhradne odevov, ale aj šperkov. Priekopníkom v inováciác...

Nafukovačky z dielne Missoni

Neviete si predstaviť leto bez zábavných nafukovačiek vo forme donutov, labutí a iných insta-friendl...