Leto je už v plnom prúde, no pokiaľ potrebujete doplniť svoj šatník o nové, štýlové plavky, skúste to tentokrát ekologicky! Predstavujeme vám 5 štýlových značiek, ktoré vás svojou ponukou nebudú dlho presviedčať.

 

title

 

Mara Hoffman
Dizajnérka z New Yorku, ktorá využíva zásadne ekologické materiály ako organická bavlna či recyklované látky. Jej dizajny sú hravé, farebné a veselé, jednoducho stvorené do dobrodružného leta. Všetky produkty sú eticky vyrobené v USA.

mara

 

Koru Swimwear: Laura Wells Collection

Ekologická značka, ktorá je nielen etická, ale aj inkluzívna. To znamneá, že všetky modely sú dostupné vo veľmi širokej ponuke veľkostí. Na svoje si tak príde naozaj každý typ postavy. Floridská značka podporuje organizáciu 1% for the Planet a Healthy Seas. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

koru

 

Vitamin A

Vitamin A je nielen insta-famous značka, ale aj ekologická a zodpovedná firma. Všetky modely vyrábajú z recyklovaných materiálov. Inšpiruje sa najmä kalifornským životným štýlom. Moderné, sexi dizajny sú veľmi populárne po celom svete, a o ich potlače sa starajú v ekologických tlačiarňach, ktoré šetria energiou.

vitamina

 

Beth Richards

Dizajnérka, ktorá sa rozhodla zmeniť vnímanie jednodielnych plaviek, no pritom nezabúda na ekológiu a etiku pri výrobe. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Kanade a navyše disponujú ochranným faktorom! Okrem jednodielnych modelov vás však potešia aj unikátne strihy bikín.

beth

 

Summersalt

Eticky vyrábané, štýlové plavky, ktoré oceníte pri plážových športoch, ale aj pri relaxačnom slnení. Takisto disponujú ochranným faktorom, sú cenovo dostupné a navyše extrémne štýlové.

summersalt

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2019

Inteligentné hodinky od Louis Vuitton

Inteligentné hodinky začínajú postupne vytláčať tie klasické z trhu. Už nám nestačí, aby slúžili ako doplnok a ukazovateľ času, ale...


Módne ikony | 17.jan 2019

Street Style na Berlin Fashion Week

Po pánskych týždňoch módy prichádzajú na rad aj tie dámske. Ako prvé sa rozbiehajú Týždne módy v Berlíne, kde sa...


Trendy móda | 17.jan 2019

Valentino a Birkenstock predstavujú kola...

V rámci aktuálne prebiehajúceho pánskeho Fashion Week-u v Paríži, značka Valentino predstavila svoju najnovšiu kolaboráciu. Tentokrát sa spojila so značkou...


Trendy móda | 16.jan 2019

Na túru do mesta

Určite ste si všimli, že turistická obuv sa už nenosí iba na hory, ale aj na Týždne módy. Túto športovú...

predplatne

predplatne

zima 2018 topfashion vpravo

 tlacitko kupit2

Naše tipy

5 vzorcov ako nosiť skinny džínsy

Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, kedy si popularitu získali zvonové džínsy a pracovné no...

Nohavicový kostým podľa pravidiel street...

Nohavicové kostýmy sa na scéne objavili veľmi rýchlo a ešte rýchlejšie si vybudovali svoju stab...

Insta značky, ktoré by ste v roku 2019 m...

Módna scéna je v dnešnej dobe rôznorodá a neustále premenlivá. Popularita trendov, ale aj ...