Leto je už v plnom prúde, no pokiaľ potrebujete doplniť svoj šatník o nové, štýlové plavky, skúste to tentokrát ekologicky! Predstavujeme vám 5 štýlových značiek, ktoré vás svojou ponukou nebudú dlho presviedčať.

 

title

 

Mara Hoffman
Dizajnérka z New Yorku, ktorá využíva zásadne ekologické materiály ako organická bavlna či recyklované látky. Jej dizajny sú hravé, farebné a veselé, jednoducho stvorené do dobrodružného leta. Všetky produkty sú eticky vyrobené v USA.

mara

 

Koru Swimwear: Laura Wells Collection

Ekologická značka, ktorá je nielen etická, ale aj inkluzívna. To znamneá, že všetky modely sú dostupné vo veľmi širokej ponuke veľkostí. Na svoje si tak príde naozaj každý typ postavy. Floridská značka podporuje organizáciu 1% for the Planet a Healthy Seas. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

koru

 

Vitamin A

Vitamin A je nielen insta-famous značka, ale aj ekologická a zodpovedná firma. Všetky modely vyrábajú z recyklovaných materiálov. Inšpiruje sa najmä kalifornským životným štýlom. Moderné, sexi dizajny sú veľmi populárne po celom svete, a o ich potlače sa starajú v ekologických tlačiarňach, ktoré šetria energiou.

vitamina

 

Beth Richards

Dizajnérka, ktorá sa rozhodla zmeniť vnímanie jednodielnych plaviek, no pritom nezabúda na ekológiu a etiku pri výrobe. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Kanade a navyše disponujú ochranným faktorom! Okrem jednodielnych modelov vás však potešia aj unikátne strihy bikín.

beth

 

Summersalt

Eticky vyrábané, štýlové plavky, ktoré oceníte pri plážových športoch, ale aj pri relaxačnom slnení. Takisto disponujú ochranným faktorom, sú cenovo dostupné a navyše extrémne štýlové.

summersalt

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...