Leto je už v plnom prúde, no pokiaľ potrebujete doplniť svoj šatník o nové, štýlové plavky, skúste to tentokrát ekologicky! Predstavujeme vám 5 štýlových značiek, ktoré vás svojou ponukou nebudú dlho presviedčať.

 

title

 

Mara Hoffman
Dizajnérka z New Yorku, ktorá využíva zásadne ekologické materiály ako organická bavlna či recyklované látky. Jej dizajny sú hravé, farebné a veselé, jednoducho stvorené do dobrodružného leta. Všetky produkty sú eticky vyrobené v USA.

mara

 

Koru Swimwear: Laura Wells Collection

Ekologická značka, ktorá je nielen etická, ale aj inkluzívna. To znamneá, že všetky modely sú dostupné vo veľmi širokej ponuke veľkostí. Na svoje si tak príde naozaj každý typ postavy. Floridská značka podporuje organizáciu 1% for the Planet a Healthy Seas. Všetky produkty sú vyrobené z recyklovaných materiálov.

koru

 

Vitamin A

Vitamin A je nielen insta-famous značka, ale aj ekologická a zodpovedná firma. Všetky modely vyrábajú z recyklovaných materiálov. Inšpiruje sa najmä kalifornským životným štýlom. Moderné, sexi dizajny sú veľmi populárne po celom svete, a o ich potlače sa starajú v ekologických tlačiarňach, ktoré šetria energiou.

vitamina

 

Beth Richards

Dizajnérka, ktorá sa rozhodla zmeniť vnímanie jednodielnych plaviek, no pritom nezabúda na ekológiu a etiku pri výrobe. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Kanade a navyše disponujú ochranným faktorom! Okrem jednodielnych modelov vás však potešia aj unikátne strihy bikín.

beth

 

Summersalt

Eticky vyrábané, štýlové plavky, ktoré oceníte pri plážových športoch, ale aj pri relaxačnom slnení. Takisto disponujú ochranným faktorom, sú cenovo dostupné a navyše extrémne štýlové.

summersalt

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...