Každá z nás pozná ten pocit, keď si z preplneného šatníka jednoducho nedokáže vyskladať ten správny outfit do práce, na večerné posedenie pri víne, alebo len na nákupy do miestnej tržnice. Aj napriek tomu, že v lete nám stačí jediná vrstva, móda nás dokáže vyviesť z miery. Ak si však túžite zachovať štýl a nechcete to len tak ľahko vzdať, s našimi tipmi si vystačíte aj v tej najnekreatívnejší deň.

 

Luxe hippie

Maci šaty s jemným etno nádychom doplne aktuálne veľmi populárnou prútenou kabelkou, ktorá podčiarkne hippie ducha outfitu, a na nohy hoďte luxusné sandále na vyššom podpätku, vďaka čomu vznikne moderný kontrast.

 

title

 

 

Nestarnúca klasika

Existuje niečo jednoduchšie ako džínsy a sako? Pravdepodobne nie, s týmto outfitom totiž nie je možné stúpiť vedľa. Kombináciu doplňte jednofarebným alebo prúžkovaným tričkom a balerínami alebo kitten heels.

 

3

 

 

Romatická rebelka

Ak túžite vytvoriť niečo extra trendy, skúste to ako majsterka Kendall, mini kvetované šaty zaváňajúce romantikou doplňte tými najšportovejšími teniskami, aké doma nájdete. Outfit hodný leta v Kalifornii ale aj na Francúzskej riviére je na svete. 

 

4

 

 

Chic diva

Snívate o voľnosti a jednoduchosti? Stavte to na moderný francúzsky štýl, oversized košeľu doplňte širokými, jemnými nohavicami a balerínkami, budete pôsobiť extrémne chic, no pritom uvoľnene. 

 

5

 

 

Girl Power

Ešte nemáte pastelový alebo biely kostým? Keď si to vaša práca alebo situácia vyžaduje, siahnite práve po tomto outfite ako stvorenom do letného počasia. Najlepšie na ňom je, že sa k nemu hodia tenisky na celodenné pobehovanie, ale aj lodičky na dôležité stretnutia.

6

Foto: Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...