Leto prišlo o niečo skôr ako by sme čakali, no zrejme len málokto sa dokáže na slnenčné počasie sťažovať. Pripravili sme pre vás preto 5 šperkových trendov, ktoré dokonale zvýraznia letnú atmosféru.

Body chains

Body chains alebo retiazky na telo síce zažili svoj boom pár sezón dozadu, no teraz sa opäť vracajú. Pokojne to skúste ako na prehliadke Jacquemus a retiazku oblečte na tričko, no dokonale vynikne aj na opálenej pokožke a v hlbšom výstrihu.

title

 

 

Z mora

Kamienky, mušle, lastúry vás vezmú na dovolenku bez toho, aby ste museli výjsť z domu. V kombinácii so zlatým kovom vyčarujú nenútený letný look.

2

 

 

Telo na telo

Značka Chloé priviedla na prehliadkové móla nahé telá, nie však také, ako by ste si mysleli. Vytvorila z nich totiž hlavný motív pre kolekciu šperkov a my sme sa do nej úplne zamilovali.

3

 

 

Vo vlasoch

Ak nemáte chuť na klasické náušnice, prstene či náramky, skúste šperk zakomponovať do svojich vlasov. Pôsobí nenútene, no pritom sa postará o dávku luxusu.

4

 

 

Wild Wild West

Bohémska vlna zachvátila aj dizajn šperkov, tešiť sa preto môžete na eklektické zmesy kovov a kameňov, ale aj prímesou zaujímavých motívov.

6

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...