Leto prišlo o niečo skôr ako by sme čakali, no zrejme len málokto sa dokáže na slnenčné počasie sťažovať. Pripravili sme pre vás preto 5 šperkových trendov, ktoré dokonale zvýraznia letnú atmosféru.

Body chains

Body chains alebo retiazky na telo síce zažili svoj boom pár sezón dozadu, no teraz sa opäť vracajú. Pokojne to skúste ako na prehliadke Jacquemus a retiazku oblečte na tričko, no dokonale vynikne aj na opálenej pokožke a v hlbšom výstrihu.

title

 

 

Z mora

Kamienky, mušle, lastúry vás vezmú na dovolenku bez toho, aby ste museli výjsť z domu. V kombinácii so zlatým kovom vyčarujú nenútený letný look.

2

 

 

Telo na telo

Značka Chloé priviedla na prehliadkové móla nahé telá, nie však také, ako by ste si mysleli. Vytvorila z nich totiž hlavný motív pre kolekciu šperkov a my sme sa do nej úplne zamilovali.

3

 

 

Vo vlasoch

Ak nemáte chuť na klasické náušnice, prstene či náramky, skúste šperk zakomponovať do svojich vlasov. Pôsobí nenútene, no pritom sa postará o dávku luxusu.

4

 

 

Wild Wild West

Bohémska vlna zachvátila aj dizajn šperkov, tešiť sa preto môžete na eklektické zmesy kovov a kameňov, ale aj prímesou zaujímavých motívov.

6

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...